Gelinlik Modelleri diktirebilirmiyim bu modeli:((

suwen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2010
82
1
$5394161166_4e15c048c2.jpg Eki Görüntüle 168173 $Rosa-Clara-09.jpg $RosaClara.jpg

ben belkide internetten ve yaşadığım şehirden 300 400 gelinlik gördüm ama bu kesimlere aşık oldum.. daha doğrusu bu etek modeline. nişanlım ve ailem bunları dşkemezler diyo:KK43:( gerçekten aynısı çıkmaz mı diktirsem? en profesyonel türkiye geneli bayilikleri olan marka hangisi acaba?? çok mutsuzum.. lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle

ah canım benım bu model zor bır model gıbı gorunuyor ama hıc bır terzı demez dıkemem dıye ama ıstedıgın bırsey cıkmaz sonunda cok uzulursun sana tavsıyem hazır modeller uzerıne yogunlasmaya calıs mesela aysıra mıs defne gıbı markaların gelınlıklerıne bak dene al ıcın rahat olsun dıkım zor ıs memmun etmez her zaman ..mutsuz olursun

gerçekten hiçbi,r modele ah ne şahane d,yemedim gitti.. sırf almış olmak için almak ta istemiyorum:KK43: geli,nlik hepimizin en büyük en önemli hayali:KK43:

evet ben de oyleydım ankarada ıstanbulda gezmedgm gelınlıkcı kalmadı ama sonunda bır gelınlık gydım asık oldum:) ve dugunumde herkes bayıldı gelınlıgıme aysıra nın ekru uzerıne sarı dantellı gelınlıgını aldım googleda cıkıo merak edersn sarsn bır mankenn uzerınde sende once cık ıyıce gez hemen acele etme

merak ettim evet:)) ama hepsini sarı manken giyiyo nerdeyse:nazar:

çok iyi bir terzi olursa evet neden dikilmesin keşke bildiğim iyi birisi olsada önerebilsem. İnsanın istediği evet ben bununla mutlu olurum dediği gelinliği giymesi çok önemli. ben korktum riske atamadım. hazır aldım. belki aysiranın terzilerine sorabilirsin. sonuçta parasıyla belki dikerler.

izmir düşünüyorum ama bakalım.. keşke profösyonel bir terzi bilseniz:KK43: dün 1500 tane erinmeden üşenmeden baktım. yok yok yok

kumaşa sertleştirici bir işlem yapılması lazım, kola vb. bir şeyler uygulayıp bir çeşit büzme işlemiyle gerçekleştirilebilir. bence sen gelinlikçiye bunu bastır götür, sana teknik olarak ne yapabileceğiyle ilgili detaylı bilgi verebilen birini görürsen, diktirmeyi dene derim. bir de, umarım düğününe kısa zaman kalmamıştır, çünkü aceleye gelmesi durumunda iyi bir şey çıkmaz. provaya da normalden sık gitmek istediğini söylersin ve gidişatı takip edersin...

3 aydan fazla var.. arkadaşlar diktirme işlemi nasıl oluyo kapora mı verşliyo? aynısı çıkmassa almak zorunda kalacakmıyım acaba?

Zevkler tabı ama bu gelınlıkten çok bır tasarımcının tanıtım modelı gb duruyor bence ..

birde burda durdugu gibi sizin ustunuzde durucakmı ? mekana dugune uyucakmı .. bunlar bence bir bütün. bunları hevesınız kırılsın dıe yazmıyorum hayatta bırkere gıyılcegı için en guzelı olması ıcın yazıyorum..

bırde terzılere ınanmayın : aaa evet hemen hemen aynısı olcak derler : sonuc husran olur genelde ..

Zevkler tabı ama bu gelınlıkten çok bır tasarımcının tanıtım modelı gb duruyor bence ..

birde burda durdugu gibi sizin ustunuzde durucakmı ? mekana dugune uyucakmı .. bunlar bence bir bütün. bunları hevesınız kırılsın dıe yazmıyorum hayatta bırkere gıyılcegı için en guzelı olması ıcın yazıyorum..

bırde terzılere ınanmayın : aaa evet hemen hemen aynısı olcak derler : sonuc husran olur genelde ..

tamamen düşüncelerimi yazmışsın canım. senin gibi düşünüyorum.

ben sana aynısını dikebilicek bir yer önerebilirim istersen, tabi istanbuldaysan
talep etmen durumunda anlaşma yapılıyor, bitimde aynısı olmazsa paranı %15 faiziyle geri ödüyor
ama bunun için düğün tarihinden önce bitmesi lazım ki bu olmazsa yenisini bulabilesin
unutmaki bunu yapan da bi insan, profesyonel birine gidersen tabiki yapabilir.
ama ayırabileceğin bütçe de önemli tabi. biraz tuzludur

Son düzenleme:
ben sana aynısını dikebilicek bir yer önerebilirim istersen, tabi istanbuldaysan
talep etmen durumunda anlaşma yapılıyor, bitimde aynısı olmazsa paranı %15 faiziyle geri ödüyor
ama bunun için düğün tarihinden önce bitmesi lazım ki bu olmazsa yenisini bulabilesin

bana özelden firma bilgisi verir misin nolur ya varsa msn adresleri falan

tanıtım modelleri değil.. reklama girmesse isim verebilirim.

Ben ikinci gelinlige benzer bir gelinligi bir moda evinin sayfasinda gördüm hatta ordaki daha guzel duruyordu ama burdan reklam verilir mi bilmiyorum.Hatta bir bayan onu yaptirmis ve resmini ya buraya yada face eklemisti.Izin oluyorsa yazarim yine sizde bakin sitesine.

canım ben sana yazamıyorum özelden şu an. sen bana numarayı yollasan detayları ben direk görüşeyim.

model zor bir model evet ama çok beğenmişsin belli:)

ben de sana bir yer yazıcam özelden,kendi gelinliğimi de oraya diktiriyorum..46 yıllık bir firma,ünlü de bir yer aslında ama reklama giriyor madem,özelden atayım...

canım özelden yazmıyorum sana:97: biliyorum onu da nişanlım tereddütte.. aynısı çıkmassa diye.. çok seçiciyim çünkü.. seninki ne zaman elinde olacak peki??

canım özelden yazmıyorum sana:97: biliyorum onu da nişanlım tereddütte.. aynısı çıkmassa diye.. çok seçiciyim çünkü.. seninki ne zaman elinde olacak peki??

ben o dediğim yere çok güveniyorum ama ben de önümüzdeki hafta görücem sonucu:)
son provaya gidicem..henüz bişey yok ortada,geçen hafta kalıp provasına gittim sadece....

son provadan sonrada bikaç gün içinde teslim ederiz dediler....toplam 3 prova oluyor..ilki prova değil zaten,ölçülerin alınması,sonra kalıp provası sonrada son rötuşlar gibi bişey...

güvenebileceğin yerlerden biri bence ama sen bilirsin yine de:KK71:

X