Dileklerimiz,hastalıklarımız için Esmaül Hüsna ve dualar

İstediğiniz birşey olmuyorsa orada tıkanıklık vardır,blokaj bir duvar vardır.Açan ve blokajları yıkan esma nedir? Ya Fettah 489.Kolaylaştıran açan;genişleten esma da Ya Basıt 72.Ya Fettah Ya Basıt derseniz(489+72 ebcedlerinin toplamı= 561 yapıyor)hayatınız kolaylaşır.
Çok korkuyorsanız,panik atağınız varsa,anksiyetiniz varsa Ya Rahman Ya Rahim Ya Müheymin 101 defa oku korkuların geçer.Birde ardından 72 Ya Basıt oku kalbin genişler,rahat ve huzurlu olursun,rızkın da açılır.

Allah bizi yaratırken bize nurundan üflemiş.Sen esmaül hüsnayı okurken herbirini aktif ediyorsun ve frekansın yükseliyor,idrakın açılıyor.Ben Esmayı okurken anlamını da düşünerek okuyorum ve hiç dilekte bulunmuyorum.Çünkü benim keşke olmasaydı dediğim dileklerim var.Benim için doğrusunu,iyisini Rabbim biliyor.Ben kendimi O'na teslim ettim.Sizde öyle yapın,sadece Allah rızası için okuyun,bakın ne mucizeler yaşayacaksınız.
İnsan, hakkında hayırlı olacak şeyler için dua ettiği gibi şer olacak şeyler için de dua eder. Çünkü insan, çok acelecidir.İsra Suresi 11.Ayet

Evlenmek isteyenlere,iş arayanlara,bolluk ve bereket isteyenlere,mutlu olmak isteyenlere,güzelleşmek isteyenlere,önlerindeki mutlu olmaları için engelleri olanlara bir uygulama daha söyleyeceğim: Ya Fettah Ya Kerim bir cümle okur gibi 1001 kere.Çok sayısı var diyenlere 489 kere veya 101 kere okumanızı tavsiye ederim.Ya Kerim esması daha dilekleriniz düşüncedeyken eyleme geçmeden bile olmaya başladığını görürsünüz.
Ya Kerim:Cömert ve Lütfu bol olan demektir.Ben Ya Kerim esması birçok lütufu içinde barındırıyor.Güzelşik,sevgi,bolluk,bereketlik,mutluluk,sağlık,huzur,ilim;Allahu Teala'nın bize lütfudur.Bu ismi Ya Fettah Ya Kerim olarak okumanızı tavsiye ederim.Sayı yukarıda verdim,ama siz istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

Evlenmek isteyenlere,iş arayanlara,bolluk ve bereket isteyenlere,mutlu olmak isteyenlere,güzelleşmek isteyenlere,önlerindeki mutlu olmaları için engelleri olanlara bir uygulama daha söyleyeceğim: Ya Fettah Ya Kerim bir cümle okur gibi 1001 kere.Çok sayısı var diyenlere 489 kere veya 101 kere okumanızı tavsiye ederim.Ya Kerim esması daha dilekleriniz düşüncedeyken eyleme geçmeden bile olmaya başladığını görürsünüz.
Ya Kerim:Cömert ve Lütfu bol olan demektir.Ben Ya Kerim esması birçok lütufu içinde barındırıyor.Güzelşik,sevgi,bolluk,bereketlik,mutluluk,sağlık,huzur,ilim;Allahu Teala'nın bize lütfudur.Bu ismi Ya Fettah Ya Kerim olarak okumanızı tavsiye ederim.Sayı yukarıda verdim,ama siz istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.
Tam soru soracaktım üyelik iptali olmuş :)

X