Dileklerimiz,hastalıklarımız için Esmaül Hüsna ve dualar

Mutlaka okuyacağım. Hiç senin dediğin açıdan bakmamıştım olaylara, şimdi düşündüm de haklısın. Gelişmelerden haberdar ederim Allah razı olsun 😊 rabbim kalbindeki hayır duaları kabul etsin inşallah.
Mrb bu Esma uygulama sini yaptinizmi hayatınızda eşinizde bir değişim oldumu

Mrb bu Esma uygulama sini yaptinizmi hayatınızda eşinizde bir değişim oldumu
Evet elimden geldiğince her gün okumaya gayret ediyorum. Kendimde değişim var ister istemez karşımızdaki de değişiyor. Fakat ben bu süreçte bi de antidepresan kullanıyorum değişmemde onunda etkisi var diyebilirim. Daha sakin daha düşünerek hareket ediyorum.

merhabalar öncelikle sizlere çok teşekkür ederim öyle bir konu açtığınız için .çevremiz de ki insanların dedikodularından ,gıybetlerinden korunmak için hangi esmayı okumamız gerekiyor
Merhaba çevredeki kotu insanlar dan korunmak için uyguladığı niz bir esma oldumu

Kusura bakmayın,çok yoğunum,o yüzden foruma nadir girebiliyorum.Mesaj kutumu bir müddet kapatmıştım.Çünkü sizler forumdan sorun diye.İlla ki bir cevap veren çıkıyor.
Şimdi,herkesin bir Esma'sı var,kişiye özel.Onu bulmak için sizin tüm esmaları(Kahhar, müntakim,ya kabıd)hariç zikretmeniz gerekiyor.Zamanla kendi esmanızı bulursunuz.Nereden mi bilirsiniz?Siz bilmeseniz bile ruhunuz bilir.O esmayı okumadan duramazsınız.
Yorucu olmaz.Çünkü bizde bazı esmalar yoğun bazı esmaların etkileri azdır.Az olanlar daha yoğun hale geliyor ve çakralarınız da açılmış oluyor.Çünkü her çakra birkaç esmaya bakıyor.

Son düzenleme:
Bana yıldız yükseltmeyle ilgili sorular gelmiş.Yıldız düşüklüğü yoğun negatiflikten dolayı auranızın zarar görmesidir.Adeta görünmez olursunuz ortamlarda.İşleriniz son anda bozulur,hep yorgun olursunuz,sıkıntılı olursunuz,etrafınızda geçimsiz ve içinize kapalı olursunuz.
Bence şahsi olarak önce 41 gün 41 Ayetel Kürsi okunmalı ve arınmalı.Sonra bol bol hatta 1001 defa Estağfirullah el Azim okunmalı en az 3 ay.Sıkıntılar ve aura yırtıklığı gep işlediğimiz günahlardan oluyor.
Bununla beraber
Ya Fettah 489+Ya Rafiu 351+ Ya Aliyy okuyun.En az 41 gün,ama bana sorarsanız 3 ay

Esmaları okumaya başladığınızda sinir,öfke,uyku,bıkkınlık,birden hastalanma,kusma hissedebilirsiniz.Çünkü yavaş yavaş tüm negatifliklerden kurtulmaya başlıyorsunuzdur.Zamanla geçecek;sabredin.Mesela benim ruhum ya kerim esmasını çok istedi,neredenmi biliyorum?Hissettim.Azar azar hergün zikrediyordum.Hayatımda bolluk bereket olsun diye fakat bende kabz oldu ve yavaştan yavaştan yakın arkadaş dediklerim hayatımdan çıkmaya başladı.Çocuğum sürekli hasta oldu,ben oldum.Eşimle kavgalar ettik.3-4 ay sonra kendimi çok iyi hissetmeye başladım.Çok mutluydum.Ama öyle böyle değil.Hiç sebep yok,arkadaşlarım yanımda kavga ediyor"ben hiç üzülmüyorum,kahkalar atıyorum,zorla onları barıştırıyorum" falan gibi.Böceklerden çok korkarım fakat onları bile çok sevmeye korkmamaya başladım.Çok mutluydum.Çok güzelleştim.Işık gibi oarlıyordum.Sanki parlayan bir elmas gibiydim.Auramı hissetmeye başladım.Hiç olmadık yerlerden (epeydir görüşmediğim arkadaşlarımdan evlerine davet) geliyordu.Yıllardır görüşmediğim arkadaşlarım.Size çok enterasan birşey söyleyim,sanki cüzdanımda ki para bitmiyordu,harcıyordum da.Sürekli etrafımda bolluk bereket vardı.Arkadaşlatım yemek ısmarlıyor,evlerine çağırıyor ve sürekli hediyeler alıyorlardı.Normalde öyle kadınlar değillerdir.😃.Daha çok ben alırım hediye,ben çok evime davet ederim;ama bunlar 3-4 ay sonra olmaya başladı.Hatta daha net olarak 4 ay sonra bunlar olmaya başladı diyebilirim.

Bana yazılan mesajlarda 21 gün bu esmaları zikrettim ama birşey olmayınca bıraktım.İnanın,birşeyler değişmeye başlamıştur fakat siz farketmemişsinizdir.

Enbiya Suresi37: İnsan öyle acelecidir ki sanki aceleden yaratılmıştır. Sabırlı olun; yakında size âyetlerimi, delillerimi göstereceğim. O halde benden azabın bir an önce gelmesini istemeyin.

Herşey hemen olsun istiyoruz fakat sabretmeliyiz.Dönüşüm 41 gün sonra yavaş yavaş başlar.Auranız temizlenir,arınır,yavaş yavaş daha sağlıklı hissedersiniz Zananla sizin arkanızdan konuşanlar,kötü olanlar,menfaatcilerle küsüp yollarınızı ayırırsınız.
Aslında frekansınız yükseliyordur.O kişiler frekans olarak sizden düşük oldukları içşn sizin alanınızda kalamazlar.
Ya Aliyyu 110+Ya Nur 256 okumasını tavsiye ederim.İster ikisini bir cümle şeklinde az ve devamlı 110 okuyun yada bu şkisinin toplamı kadarda okuyabilirsiniz.
Ya Aliyy sizi altın gibi parlatır,ama ilk okumaya başladığınızda sıkar.Neden?
Ya Aliyy esması önce doğduğunuzdan beri size yapışan negatif enerjileri,ailenizden size intikal eden karmaları,nazarları temizler.Yıllarca üstünüzde birikmiş bu negatifliklerden kurtulurken bilinciniz firenç gösterecek.Öfke,sinir,sıkıntı,içine kapanmalar,geçmişi düşünüp ağlamalar olacak sizde.Zamanla yani arındıkça temizleneceksiniz.Tıpkı çamurda ki bir elmas gibi yıkanacak,temizlenecek ve işleneceksiniz ve sizi şekle sokacak.Sonrada pırıl pırıl parlayacaksınız.

Sabah yorgun kalkarken,3 ay sonra çok sağlıklı ve dinç kalkacaksınız.Eşiyle sorunları olanlara Ya Hadi esmasını tavsiye ediyorum.3 ay sonra etkisini gösteriyormuş.Ben daha okumadım ama tavsiye ederim.3 ay sonra size daha sevgi dolu ve anlayışlı yaklaşıyormuş.Bağırmıyormuş;kavgaları bitiyormuş.

Göz bozukluklarında Ya Zahir esmasını 500 defa okumanızı tavsiye ederim.Sadece bu kadarla da kalmıyor.Etrafınızda arkanızdan dedikodu yapan yada kötülük düşünenleri artık kitap gibi okumaya başlıyorsunuz.
Terfi etmek istiyorsanız ya Fettah Ya Müteali okumanızı tavsiye ederim.489 kez bir cümle okur gibi okuyabilirsiniz

Evlenmek isteyenler :

Ya Fettah 489+ Ya Vehhab 196+ya Aliyy 110+ya Cami 114+ Ya Vedud +ya musavvir 336 okuyun en az 3 ay.Hatta bazı kişilerde açılımı 5 ay sonra bile olabiliyor.Üzerinizde nazar,negatif enerji (kötü sözler,günahlar),karmakar varsa 4-5 ay sonra bu güzel etkiler çıkıyor ortaya.Önce bunlardan arınıyorsunuz,öyle arınma 1,2 ayda olmuyor.Yılların birikimleri bunlar.

Hamile kalmak isteyenler ya Fettah,Ya Halık,ya Mucib bir cümle gibi 489 defa yada istedikleri sayıda okuyabilirler.

X