Dinamik burun ucu estetiği

anonimkullanici11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2021
13
9
27
Herkese selam bir süredir bu dinamik burun ucu estetiği olayını araştırıyorum.Burun estetiği sonrası kaskatı kesilmiş hareketsiz burun ucu yüze biraz donuk bir ifade veriyor ve pek doğal durmuyor bence.Normal burunu aratmayacak şekilde dinamik burun ucu yapan doktorlar var araştırdığım üzere.Mesela Emre İlhan da bunu uygulayan doktorlardan biri.Bunu yaptıran var mı aranızda? Ayrıca her doktor yapar mı bu işlemi? Bilen varsa bilgilendirirse çok iyi olur.

Her gün yeni bişey öğreniyorum estetikten sonra burun yumuşamıyor mu?
Şöyle yumuşayacak evet ama normalde burun ucu siz konuşurken,gülerken surat ifadenize göre oynar ya,
ameliyat sonrası doktorun uyguladığı tekniğe göre genelde oynamıyor.Gülerken vs burun ucunuz düşmüyor kısacası.Bu da baya donuk ve yapay bir ifade veriyor bence.Bazı doktorlar bu konuda çok hassas mesela Emre İlhan‘ın profilindeki burunlara bakarsanız ameliyat sonrası burun ucu yumuşak ve oynar şekilde yapıyor,doğallığı çok bozmuyor.Ben de maalesef bendeki Sonuçtan hiç memnun olmadığım için aşırı taktım bu konuya.Her şeyi araştırıyorken buluyorum kendimi🥶

X