Dip boyamı yardım FOTOGRAFLI

Balliciklokma1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
627
361
Kızlar selam fotoğrafı direk beyaz oda lambasının altında çektim. Bundan daha önce dibimi 2 kere açtırıp boyattım. Fönleyince evet güzel oluyor ama artık açıcı istemiyorum ve kuaför de açıcısız boyasam kötü olur vs diyor bi de kızlar çok pahalı ya. Zaten Eylülde full koyu yapıp kendi saçıma dönücem. Son kez sarı geçirdiğim yaz olacak.

Hani açtıracaksak olsam kuaföre gidicem gerçekten o riske giremem de sırf boya ise kendim boya alıp boyuyim diyorum. Ne dersiniz sizce? Hangi boyayi almaliyim? Haftaya arkadaşımın düğünü var bu riske girmesem mi? Yoksa kumrala boyasam mı? 12.11 koleston hoşuma gitti. Önerisi olan var mı kızlar ilk defa deneyeceğim. Çok teşekkürler

Kızlar selam fotoğrafı direk beyaz oda lambasının altında çektim. Bundan daha önce dibimi 2 kere açtırıp boyattım. Fönleyince evet güzel oluyor ama artık açıcı istemiyorum ve kuaför de açıcısız boyasam kötü olur vs diyor bi de kızlar çok pahalı ya. Zaten Eylülde full koyu yapıp kendi saçıma dönücem. Son kez sarı geçirdiğim yaz olacak.

Hani açtıracaksak olsam kuaföre gidicem gerçekten o riske giremem de sırf boya ise kendim boya alıp boyuyim diyorum. Ne dersiniz sizce? Hangi boyayi almaliyim? Haftaya arkadaşımın düğünü var bu riske girmesem mi? Yoksa kumrala boyasam mı? 12.11 koleston hoşuma gitti. Önerisi olan var mı kızlar ilk defa deneyeceğim. Çok teşekkürler
Dibiniz çok koyu.. açılmadan renk tutmaz bence bilemedim ama. Düğünde varmış

Açıp boyamak lazım bence, direkt boyayla olacak iş değil, dip simsiyah, turuncumsu sarı olur. Şimdi komple koyu boyayın, koyu kumral yapın; üzmek istemem ama kötü bir sarı.
Baya kötü gerçekten ve o kadar paralar döktüm ki kaynaklıydı bir ara. Kaynaktan kendi rengimi görememişim kendi rengim çok kötü. Kaynakları çıkardım ama kendi saçıma tekrar paket attırmak da istemiyorum çok yıpranır diye:KK43:

Loreal ultra acık dogal sarı al dip boyası icin cok iyi,ben kullanmistim

Baya kötü gerçekten ve o kadar paralar döktüm ki kaynaklıydı bir ara. Kaynaktan kendi rengimi görememişim kendi rengim çok kötü. Kaynakları çıkardım ama kendi saçıma tekrar paket attırmak da istemiyorum çok yıpranır diye:KK43:
Anlıyorum, sonuçta kendi zevkiniz, sarı kullanmak istiyorsanız siz bilirsiniz; ama bu tonlarda kullanmayın nacizâne. Hem kaynaklardan da kurtulmuşsunuz, uçlardan aldırın, temiz güzel bir koyu kumrala boyatın, saçınız da kendine gelir. Yaptıracaksanız ille de sarı, kuaförde temiz bir sarı yaptırın, geçişli olsun, daha küllü olsun. Riske atmayın. Kızıllaşır bu saç.

Acmadan tutmaz acmadan boyanan renklerle koyu olur oda bir sure sonra akar turuncu kalir dipleri acici ile acin ustune cila yapin küllü renklerle 10 volume oksidan ile

Anlıyorum, sonuçta kendi zevkiniz, sarı kullanmak istiyorsanız siz bilirsiniz; ama bu tonlarda kullanmayın nacizâne. Hem kaynaklardan da kurtulmuşsunuz, uçlardan aldırın, temiz güzel bir koyu kumrala boyatın, saçınız da kendine gelir. Yaptıracaksanız ille de sarı, kuaförde temiz bir sarı yaptırın, geçişli olsun, daha küllü olsun. Riske atmayın. Kızıllaşır bu saç.
Haklısınız ben de geçişli sarı çok beğeniyorum ama onun için uzun bir süreç gerekiyormuş çnce kendi saçımın tamamen kumrala boyanması 2 ay sonra paket vs. Şu an pazara kadar ne yapsam diye kara kara düşünüyorum. 3 seçenek var:
1. Şimdiden kumrala dönmek
2. Kuaförde dip açma boyama yaptırıp maşalatınca kendi rengim kötü durmuyor
3. Kendim evde dip boya yapmak+ maşalatmak

Ona da çok katılıyorum ama turuncu olur diye açtırıp boyatmaya cesaret edemedim. Hiçbir şey hiçbir gidişimde asla istediğim ton olmuyor :KK43: bitek kaynaklar iyiydi o da çekilecek çile değil :KK43:(
Ben saçımı kahverengi yapıyorum evde kendim, saçım bitince vazelinle etrafını kremleyip kulak pamuguyla kaşıma kalan boyayı sürüyorum, en azından siyah değil kahverengi oluyor. Sarı boya ile nasıl durur bilmiyorum ama annen,kankan falan varss saçını kahverengi yapan git yardıma, bir parmak boya çal,kaşlarını boya:)))
O zaman turuncu olmuyor

Anladım açıcı yaptıracaksam kuaföre gideceğim son kez. Kendim onu hiç beceremem muhtemeln :KK43:
Ya sarilara degdirmemen lazim iste dipler hemen acilir ama 15 20 dk arasi aciciya gore degisir tabide diplere acici surerken diger sari olan yerlere krem sursen acici degse bile zarar veremez ben oyle yapiyorm birsey olmuyor birde acicin icine protein ekliyorum yakmamasi icin yada elixir var o olabilir protein toplari var ondan dokuyorum suyuda oluyor kimi markanin kaliteli acici ile ac sonra yika sonrada küllü renklerle 10 volume oksidan ile cila yap yika

Haklısınız ben de geçişli sarı çok beğeniyorum ama onun için uzun bir süreç gerekiyormuş çnce kendi saçımın tamamen kumrala boyanması 2 ay sonra paket vs. Şu an pazara kadar ne yapsam diye kara kara düşünüyorum. 3 seçenek var:
1. Şimdiden kumrala dönmek
2. Kuaförde dip açma boyama yaptırıp maşalatınca kendi rengim kötü durmuyor
3. Kendim evde dip boya yapmak+ maşalatmak
Bana sorarsanız şimdiden kumral. Çok koyu değil, 5 tonlarında.

Siz sarıda hevesim var diyorsanız, kuaförde açtırın, boylara da cila atsınlar. Kaşınızı açtıracaksanız söyleyin gri mi ne katıyorlar boyaya, kızıllaşmasını önlüyor; çok bekletmesinler hafif kırsınlar.

Kesinlikle evde denemeyin, önünüzde düğün var, riske atmayın. Tabii ki karar size kalmış.

X