Diş dişe vurduğum bir konuyla daha karşınızdayım.(YETTİN BE CİNNET!)

Demekki bu hormonlar her kadında aynı tıkırında işliyor. Ya yanlışını göreyim aman dur suna bir şans vereyim hamileyim çocuğuma da yazık demeden tekmeyi basarım Allah'ıma bunu çok iyi biliyor.

Ya nasıl bu kadar profesyonel oluyor..
Azcik anlatin da, aynı şeyleri bizde yemeyelim.
Nasıl mesela hem telefon eşinde durup hemde o kadar aldatabiliyor.
Bir gün bir yerden çıkar mutlaka ama yine de ilginç...

Demekki bu hormonlar her kadında aynı tıkırında işliyor. Ya yanlışını göreyim aman dur suna bir şans vereyim hamileyim çocuğuma da yazık demeden tekmeyi basarım Allah'ıma bunu çok iyi biliyor.

Düzgün davransınlar o zaman. Gizem yapıp adamı hasta etmesinler.

Seni kaybedeceğinin farkındaysa ona göre davransın o zaman.

Bana normal geldi adamın tavırları . Bence bir sorun yok. Açıklamaları ve tavırları mantıklı duruyor.

Sizin ısrarla adamın kafasına kafasına sokmanız dışında bence her şey yolunda

Ya nasıl bu kadar profesyonel oluyor..
Azcik anlatin da, aynı şeyleri bizde yemeyelim.
Nasıl mesela hem telefon eşinde durup hemde o kadar aldatabiliyor.
Bir gün bir yerden çıkar mutlaka ama yine de ilginç...

Valla bu benim gördüğüm tek örnek de değil şöyle söyleyim neredeyse aldatmayan erkek görmedim ama eşleri hep çok güveniyor . Bu devirde bence aldatmayan yok gibi zaten.
He çocuk nasıl gizliyor orasını çok iyi bilemiyorum. Beceriyorlar işte Namıssızlar. Zaten kk da açılan konulardan da aşina olmanız lazım. Aldatıldığı kanıtlanan kadınlar inanamıyor şoke oluyor. Öyle güvenmişler ki kocalarına . Burda çok rastladık bu hikaylere öyle değil mi ?
Biraz gözümüzü açmamız lazım.

Bizim oralarda meşhur bir laftır bu. "b.. yiyecek adam, kaşığınıda cebinde taşır"
Cepten çıkan prezervatif hikayesi sizce gerçekten öyle mi? İyi düşünün bence.
Size göre eşinizin anlattıklarında kafi derecede inandırıcılık varsa daha fazla takmayın kafanıza.
Şüphe bir şeytan gibi aklınızı ele geçirirse, sonu gelmez,devamlı huzursuz olursunuz ve ilişkinizede zarar verirsiniz.
Uzun süre kesintiye uğrayan cinsel yaşantınız ve gebelik hormonlarının etkisiyle böyle abartmış olabileceğinizi düşünüyorum.

İyi düşündüm de. Eşimin rahatlığı biraz da cezbetti beni. Hiç böyle şeylerle rastlaşmadiğım için afallayıp buralara konu açtım zaten.

Kocam asla yapmaz gibi saçma bir laf dememekle beraber, aynı şekilde yapmayan erkek yok lafina da kesinlikle katılmıyorum.
Bence belki de o kadınlar yakalamak istemiyorlar, göz ardı ediyorlar, yada gerçekten adamlar çok profesyonel..
Orasını bilemeyeceğim..

Eşin numarayı arayıp ulaşılamayan bi numara olduğunu bildiği için de rahatça "ararsan ara" gibi bi tavır almış olabilir. Belki de yazan kişi yanlış yazdı. Bu "arkadaşım için" olayı bana hiç inandırıcı gelmiyor.

Arkadaşım için aldım demedi de numarayı arkadaşıma gönderdim dedi. Bende dedim ulaşılamayan numara benim aklımı karıştırır diye. Valla benim isim olmadı ben ara diyerek görevimi yerine getirdim deyip sıyrıldı içinden.

Kizlar aldatan erkegin taktiklerinden bir tanesi soyle anlatayim. Adam biriyile gorusuyor diyelim cakal soyle birsey yapiyor. Atiyorum o donem hayatin ev bakiyor kadini emlakci ebru diye kaydediyor asil ebruyuda ebru emlak diye kaydediyor. Evde telefon caliyor kadin goruyor diyorki emlakci ebru ariyor adamin kendini aldattigi kiz aslinda. Adam diyorki ev icin ariyor ben onu sonra ararim. Daha sonra ebru emlak ariyor adam aciyir gayet evle ilgili konusuyor yada diyorki hayatim sen bak konusamayacagim ne diyor diye. Kadinda diyorki evet hep arayan aslinda emlakci aklinda en ufak bir suphe olusmuyor. Bunu cogaldi o donem hayatlarindaki konu neyse ona gore evrilir bu telefon kaydetme isi. Hatta patronu is arkadasi vsde olur.Gozunuz acik olsun

Üzgünüm ama net birşey yok diyemem.
Numarayı gördüğünüzü anladıktan sonra, yanınızdayken arayacağınızı düşünüp karşı tarafa, kullanılmayan bir num. yönlendirme yaptırmış olabilir.
Aranızda hiçbir yakınlaşma yokken, arabada bulsa dahi o prezarvatifi cebinde taşımaz, eve ya da çöpe bırakabilir. Korunmaya ihtiyacınız yokken, neden taşınsın?

Bilemicem erkeklerin en benim diyenine güvenilmez burası net. Abdülhak hamit i bilirsiniz karısının ölümüne makberi yazıyor da baya baya kısa bir sürede başkasıyla evleniyor. Doğaları gereği çok eşliler sanırım.

Tabi canım şirket ismi ile kaydedenler puuu neler neler
Ben hiç aklıma gelmicek şekilde aldatılmıştım anlatsam baya aklınız çıkabilir

Ve özellikle eşleri hamileyken lohusayken veya eşleri bir süre şehir dışındayken aldatırlar .

Ulaaaaan ne fena bir plandır buuuu

İyi düşündüm de. Eşimin rahatlığı biraz da cezbetti beni. Hiç böyle şeylerle rastlaşmadiğım için afallayıp buralara konu açtım zaten.
Eşiniz profesyonel bir oyuncu değilse şayet, bir yerde mutlaka tıkanır renk verirdi.En azından mimik ve konuşma tarzında bir falsosu olurdu. Ama, normal zamandada lafı çok iyi kıvırabilen bir insansa, tam bir güven duymamalısınız.

Telefon yönlendirme modunu biliyorum canım. Ben direk pecetedeki numarayı yazıp aradım kullanılmamaktadır dedi.

Arabayı satmadan önce boşaltırken arabadan almış cebine atmış prezervatifi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…