Diş Teli Tedavisi Süreç Zorlukları

Dişlerim aşırı kötü nerdeyse hepsi yamuk. Diş teli önermişlerdi ama o zamanlarda yaptırcak zamanım yoktu. Şimdi de sanırım fiyatları çok artmış bilginiz var mı ?
Merhaba ben taktırdım 1.5 ay oldu Mersin de özel bi klinikte 12.0000 lira peşin. Taksitli 13.500 demişlerdi

Çok güzel görünüyor hayırlı olsun. Bir önceki resimdeki yamukluk nasıl düzeldi acaba
Önde yamuk duran dişe aşındığı için dolgu yaptı diğer kısım için de lastik kullanmaya devam ettim. Hâlâ ufak yamukluk var ama çene asimetrimden kaynaklıymis dişlerim düzgün ama çenemden kaynaklı olarak tam düzgün durmuyor.

Önde yamuk duran dişe aşındığı için dolgu yaptı diğer kısım için de lastik kullanmaya devam ettim. Hâlâ ufak yamukluk var ama çene asimetrimden kaynaklıymis dişlerim düzgün ama çenemden kaynaklı olarak tam düzgün durmuyor.
Anladım. Benim de alt tellerime 5 gün olacak. Sağ tarafla sol taraf arasında yükseklik farkı var yerken çok zorlanıyorum ağzımın kapanışında zaten sıkıntı vardı iyice sorun oldu. Normal mi acaba ? Doktor alışırsın dedi ama hiç güvenmiyorum ona 🤭

Anladım. Benim de alt tellerime 5 gün olacak. Sağ tarafla sol taraf arasında yükseklik farkı var yerken çok zorlanıyorum ağzımın kapanışında zaten sıkıntı vardı iyice sorun oldu. Normal mi acaba ? Doktor alışırsın dedi ama hiç güvenmiyorum ona 🤭
Alışırsın doğru, diş teli tedavisi sırasında o farklar çok değişiyor dişler gün günü tutmuyor.

X