Diş tellerim

Öncelikle cok teşekkür ederim😁
Normal fiyatı 6 binmiş.Ama bizim uzun süreli aile dostumuz olduğu için 3bine kapattık🙂1 yıl süre verdiler.Şimdilik üstler takıldı.6.ay sonunda altlarda takılacakmış.Hayır hiç acı yok.0 acı inanamadım bende hatta .Azı dişleri ile yiyorum tabi yasaklar gereği.Kısaca sevdim ben bu telleri🤗

6 bin e şükür diyecek pozisyondayım, :skandal:nerede hangi ilde bu dişçi :KK68:

Merhaba herkese yakında diş tellerim takılacak yetişkin ortodonti tedavisi hakkında ümitsizdim fakat sonunda beni anlayan bir hekim bulabildim 35 + tel taktıran varsa deneyimlerinizi alabilirim
Hiç tereddüt etmeyin bile, o kadar güzel olacak ki hep gülmek isteyeceksiniz. Ben 22 yaşında taktırdım, dişlerim çok çarpık değildi, çene problemlerim vardı. Etrafımda birçok kişi taktırma dişlerin yamuk değil dediler ama iyi ki taktırmışım, resmen yüzümün şekli değişti özgüvenim yükseldi. Keşke daha erken yaptırsaymışım, üniversite yıllarımı da bu güzel dişlerle geçirseymişim diye düşündüm. Kesinlikle yaptırın hiçbir yaş geç değil. Dişleriniz epey çarpık, çok güzel sonuç alacaksınız emin olun :) Hiç öyle aman aman günlük hayatınızı etkileyen bir zorluğu yok, kontrol günlerinde telleri sıktığında 1-2 gün ağrı oluyor sonra geçiyor. Alışınca zaten ağzınızda olduğunu bile unutuyorsunuz.

Ben 29 yaşındayım 8 aydık tel kullanıyorum. Doktor geç demedi gayet umutluyuz tedavi konusunda 1,5 yıl kalır dedi ama pandemide tedavim aksadı bakalım ne olacak

diş teli harika bir icat benimde cok bozuktu kullandım cıkana kadar keşke cıksa derdiim hep cıkınca da keşke cıkmasaydı dedim :KK70:

Tanıdığım 10 bin dedi zaten o_O
Bir de bende bruksizm olduğu için önermedi, zaten önerseydi de 10 bin veremezdim de neyse jdfgfjg :rolleyes:

Ben de 31 yaşındayım artık çok geç kaldım biliyorum ama yine de yaptırmak istiyorum. Muğla da önerebiliceğiniz Dr var mı acaba ?

Merhaba herkese yakında diş tellerim takılacak yetişkin ortodonti tedavisi hakkında ümitsizdim fakat sonunda beni anlayan bir hekim bulabildim 35 + tel taktıran varsa deneyimlerinizi alabilirim
Ben 16 17 yaşlarımdayken taktırmıştım 2 3 sene durmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Takılma anında hiçbir acı ağrı vs olmuyor ama sonrası için kuvvetli bir ağrı kesici kullanmanızı tavsiye ederim. Ben 2 3 tane aldığım halde kafami yerlere vurmak istemiştim :KK43:

Bende taktırsam mu diye düşünüyorum ama bir şey sormak istiyorum. Bazı yerlerde fiyatlar uçukken bazı yerlerde daha uygun. Sizce fark eder mi yani neye göre karar vermek lazım taktıracağımız yere
Ben araştırma hastanesinde taktırmıştım dişlerimin durumu çok kötü olduğu için devlet karşılamıştı. Sadece malzeme parası vermiştik o zamanlar. Eğer küçük yerde yaşıyorsanız maliyet açısından üniversite hastanelerini öneririm. Ama orada da deney faresi gibi olma durumu var maalesef.

134491.jpg

Eklentiler

• 134490.jpg
    134490.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 75
X