Piercing, Hızma Dışarı çıkamıyorum :(

Mont3Carlo

Aamir Khan...
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
208
77
31
a>
a>
Arkadaşlar burada olan dertlere göre bu bir hiç ama bende takıntı hastalığı var daha önce iki kere burnumu deldirmiştim sonra kapandı ve bu gün tekrar delirdim ve bana çok yanlış bir yerdeymiş gibi geliyor ilk baktığım anda delen kıza bu çok geride ve önde dedim o da istersen çıkarıp yeniden delelim dedi ama cesaret edemedim . Annem eskisi ile aynı hiç önde değil kötü durmuyor diyor ama ya markete çıkamıyorum eve gelirken burnuma bant yapıştırıp geldim düşünün çok taktım bir bakar mısınız acaba sizce?

a>
a>
Arkadaşlar burada olan dertlere göre bu bir hiç ama bende takıntı hastalığı var daha önce iki kere burnumu deldirmiştim sonra kapandı ve bu gün tekrar delirdim ve bana çok yanlış bir yerdeymiş gibi geliyor ilk baktığım anda delen kıza bu çok geride ve önde dedim o da istersen çıkarıp yeniden delelim dedi ama cesaret edemedim . Annem eskisi ile aynı hiç önde değil kötü durmuyor diyor ama ya markete çıkamıyorum eve gelirken burnuma bant yapıştırıp geldim düşünün çok taktım bir bakar mısınız acaba sizce?
Bence kötü durmuyor.

Ekleyememişsiniz fotoğrafları yardımcı olayım

Yeri normal ancak yanlış anlamazsanız başka birşey söylemek istiyorum. Hızma minik burunlarda daha hoş duruyor o anlamda ben pek yakıştıramadım.

Yok neden yanlış anlayayım işte benimde bu yüzden hoşuma gitmedi sanki çok büyük duruyor burnum...
Resimleri çok uğraştım ama sadece böyle ekleyebildım

Yok neden yanlış anlayayım işte benimde bu yüzden hoşuma gitmedi sanki çok büyük duruyor burnum...
Resimleri çok uğraştım ama sadece böyle ekleyebildım
Canım gayet güzel olmuş hiç takılma bence,sen ne kadar bişeylere takılırsan herşey,herkes o kadar üstüne gelir:KK36:

Hiiiiç bişecik yok, gayet güzel. Şu an sen yeni yaptırdığın için alışamadın, takıntın da tuz biber oldu. Az sabret, minicik bir şey tak zamanla alışırsın. :KK66:

X