diyet günlüğüm :)) hedef 55 şafak 3 kasım

açık renk kot ve blazer lar hayalim :KK43:
$2011-trend-yazlik-kot-pantolonlar.jpg
$blazer2_yenimoda-blogspot-com.jpg

sende diğer hareketlerden az yapıp çok yürü ve bisiklet yap
onlar iyi senin için ozaman
sonuçta dikkat edeceksin illaki vereceksin
ya herşey aslında boğazda bitiyor ne kadar az yersek o kadar az zayıf olcaz tabiki
ama yapan yok işte herşeyi biliyorum ama iş buna gelince yok:)
çikolata delisiyim ben yemediğim gün yok maşallahım var abur cuburda
pazartesi kesin artık ya olacak ya olacak başka yolu yok

bende hergün yerdim ama artık hayır diyebiliyorum şöyle koca bi çikolata alıp gözlerim kapalı yemeyeli belkide yıl oldu sana güveniyorum pazartesi başla ve bana yaz gelişmleri:KK16::KK16:

insan aşkı ıcın nelere katlanıyor aç gezıp spor yaptıgım dönemlerı hatırladım senı görunce:)

saol canım desteğin için canım
dahada güvenim geldi
sende azimlisin kararlısın
pazArtesinden itibaren burdayım canım merak etme
artık zayıf olmak istediğim herşeyi giymek istiyorum

saol canım desteğin için canım
dahada güvenim geldi
sende azimlisin kararlısın
pazArtesinden itibaren burdayım canım merak etme
artık zayıf olmak istediğim herşeyi giymek istiyorum

:KK66::KK66:tbrik ederim cnm sende gunluk ne yaptıgını paylaş kilo durumunu hergun yaz sende zayıf olunca ne giymek istiyorsun resmini at buraya :)))

saat 8 den beri 1 kucuk salkım üzüm 3 mandalina 2 elma yedim ama hala açım en zor meyve günüymüş meğer yemek diye değil mi acaba bilmiyorum

slm canm hedeflerimiz hemen hemen aynı benim ilk hedefimde 6 kasım 55 kg olmak.şuan ise 66 kiloym.inş ikimizde hedefimize ulaşırız.:KK55::KK55:bende 2 gün önce günlük açtım burda.birbirimize destek olalm inşallh.:KK70:

as cnm inaşallah hedefimize ulaşırız bayrama kadar senin diyetin nasıl nasıl bakabilirim günlüğüne:87:

merak ettim canım bi an önce yaz kilonu :KK1::KK1:

67.5 cnm verememişim hafta sonu kaçırdım mı ne :KK50: bugun bitiyo yarın 5. gun sonu oluyor küsüratıda atsam 2.5 vermiş oluyorum oda iyi 2 gun dengeli beslenip dinlenip persembe pirinc lapası yapıp yine biraz dinlenip pazartesi bidaha başlıyorum 5 gün diyetime :KK56:

başladım bugün diyete salatalık domates peynir yedim
bir dilim kepek ekmeği yedim canım bir şey istemedi
sporum 5.30 başlıyor nasıl yapsam bilmiyorum
akıl verir misin?
geldikten sonra yemek istemiyorum saat 8 oluyor
gitmeden yesem olmaz çünkü daha çok acıkırım gibime geliyor
galiba spora gitmeden yeyip günlük yememi bitireceğim
ters ya benim spor saatim :KK52:

67.5 cnm verememişim hafta sonu kaçırdım mı ne :KK50: bugun bitiyo yarın 5. gun sonu oluyor küsüratıda atsam 2.5 vermiş oluyorum oda iyi 2 gun dengeli beslenip dinlenip persembe pirinc lapası yapıp yine biraz dinlenip pazartesi bidaha başlıyorum 5 gün diyetime :KK56:

bence gayet iyi ya 2.5 kilo
takılma gayet iyi gidiyorsun dün zorlanmışsın baya bugün ne günü patates mi?

bence gayet iyi ya 2.5 kilo
takılma gayet iyi gidiyorsun dün zorlanmışsın baya bugün ne günü patates mi?

bugun yumurta yogurt süt 3 yumurta yedim sabahtan beri yumurta tutuyo tek zor gun meyveymiş :KK43: sen neden akşam gidiyorsun spora iş ders falan mı sabah gitsen çok daha iyi olur 7 bucukta yapıorum ben sporu sabah yapılan spor metobolizmayı hızlandırır. gitmeden önce ye cnm geldikten sonrada meyve yogurt falan ye aç kalmak daha kötü onuda denedim aç kalarak verilmiyo :KK30:

şimdi bir şeyler yiyorum acıktım da zaten gelince senin dediğin gibi yaparım
yok canım ya benim sporum bu saatte benle ilgisi yok orada öle başlıyor maalesef

şimdi bir şeyler yiyorum acıktım da zaten gelince senin dediğin gibi yaparım
yok canım ya benim sporum bu saatte benle ilgisi yok orada öle başlıyor maalesef

bayanlarımı aksam seansı yapıolar acaba. burda sabah öyle akşam seanslar var salonda bugun pilates yaptıkk :KK52:

X