Diyet ve spora başlıyorum hedef 1 ayda 5 kg

öyle mi diyorsun.ay ne bileyim bilgisayardan görmeye çalışmak yerine büyük tv de görüp yapmak daha iyidir diye düşünüyorum. .

tv nin html girişi varsa o şekildede deeneyebilirsin canım ama sen bilirsin düzenli yaparım dvd ile yapmak daha çok motive eder diyosan al canım

tv nin html girişi varsa o şekildede deeneyebilirsin canım ama sen bilirsin düzenli yaparım dvd ile yapmak daha çok motive eder diyosan al canım

Çok tembel bir insan olduğum için aslında yiyip yiyip zayıf kalmak istiyorum

selam..
bu kitabı ben de 8-9 ay önce aldım, kitabı okuyup cd.sini dinledim ama ben de gram fark etmedi. en sonunda diyetisyene gittim, 6 haftada 3 kg verdim, istedigimden az oldu, bıraktım diyetisyeni, 1 kg daha verdim.
şimdi durdu kilo almıyorum da vermiyorum da.. gerci tatlıdan falan hiç kısmıyorum..
hedefim 4 kg daha vermek ama nasıl???

Bu arada zumbanin yeni cikan dvd.leri var onlari almak istiyorum ama tr'de satisi yok eskisilerini yapmaktanda sıkıldım artik
ben gecen sene spora giderken zumba dersleri de oluyordu ama ben hiç katılmamıştım, evde zuma yaparak zayıflanabilir mi cidden?

Aynıyız sizinle resmen. :) Kilo boy aynı nerdeyse. Ve benimde kilom hep bacaklarımda. belimden yukarımla sorunum yok. ama bacaklarımdan nefret ediyorum. Geceleri bazen emekler pozisyona girip bacaklarımı arka geriye 20şer defa çalıştırıyorum. biraz sıkılaşayım diye. ama düzenli yapmadığım için çok etkisini göremedim. Aksi gibi masa başı çalışıyorum birde işte. :/

bende masa başı... koşu yapıyorum. arkadaşalrım falan incelme var diyoda işte
bana gözükmüo... cöp gibi istiom
bacaklarım cok iyi benim alt bacagım sinir edio.
üstüm var benimde. armutun ters dönmüş haliyim diyorum
ama gidicekler

evde yada spor salonunda ne farkederki kalori aynı değilmi zumba derken zumba bi dans sonuçta açıp istediğiniz bir müziği oynayabilirsiniz 30 dk sonra ter iççinde kalacaksınız hem evde bi kısıtlamada yok 1 saat gibi sabah aksam dans edin bence ben çalışmadığım bi dönemde evde günde 45 dk dans ederek 5 kg vermiştim ve vct şekli olarakta çok güzel şekilleniyor :)

internette buldum birkaç video, eglenceli bir seye benziyor :)
bir de günde 8 dk pilates videosu var, ikisini yapsam her gün..
ahhh yine hayaller, her gün bir bahane bulur yapamam nasılsa

pilates için 8 dk yetmez min.15 dk yap canım :)

pilates için 8 dk yetmez min.15 dk yap canım :)

bir de bugün d&r'da ebru şallının 2 haftada 2 beden diye bir dvd sini gördüm ama hiç inandırıcı gelmedi
2 haftada 2 beden küçülmek için günde 18 saat falan çalışmak gerekir heralde

bir de bugün d&r'da ebru şallının 2 haftada 2 beden diye bir dvd sini gördüm ama hiç inandırıcı gelmedi
2 haftada 2 beden küçülmek için günde 18 saat falan çalışmak gerekir heralde

onlar yalan dolan tamam inceltiyo ama öyle 2 haftada 2 beden falan hikaye ayda 4 beden yapar bu 42 beden biri 0 bedene düşebilir nerdeyse :) pilates kilo vermeye değilde bölgesel incelmeye yönelik yani tartıdan pek bi umut beklemeyin

Bu cümleler ne kadar da beni anlatıyor

Ah caniııım, bisikletim de var yürüme bandım da.ama yapcak babayiğit yok!!

akşamları bisiklete bin ben tv izlerken biniyorum bakıyorum 45 dk geçmiş bile aama sadece sevdiğim dizi yada program olunca zaaman geçiyor yoksa işkenceeee

akşamları bisiklete bin ben tv izlerken biniyorum bakıyorum 45 dk geçmiş bile aama sadece sevdiğim dizi yada program olunca zaaman geçiyor yoksa işkenceeee

Ay eveeet tam bir işkence! ! Zaman geçmek bilmiyor bir türlü

tv de sevdiğin bir programa denk getir özellikle o zaman gerçekten anlamıyosun birde ben saatte 30 km hızla çeviriyorum ortalama yormuyoda

kızlar nasıl gidiyo diyet :) Bende 2 ay once dıyete basladım ama spor yapmaya pek vakıt bulamıyorum . 1 yıl ıcınde rekor 8 kılo aldım. 63 hatta 64 leri göruyodum ki düşünün boyum 1,64

2 aydır ekmegı bıraz daha kestım aksam yedıgıme dıkkat edıyorum bol bol elma su ve içilecekse sade neskafe . şu an 59 oldum hatta tartılcam bı daha 58 olmusumdur umarım.

bütün kilolar bacak ve basende ya :26::26:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=718725 burdan devam ediyoruz canım oraya gel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…