Diyet

Afiyet olsun bakalım ne kadar yansıyacak ben o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum ekmek yemiyorsun hiç bende sabah limonlu su 2 hurma öğlen salata ve 1 dilim ekmek akşam yaklaşık 3 te bir pide yicem
20200108_140804.jpg

Öylede hamur hamurdur sonuçta canim bakalım haftaya ne kadar çıkacam hastane falan derken bugün 1 gibi yedim farenjit olmusum bogazım falan agrıyor yumurta yapmadım midem bulandıgı için meyveleri annem doluşturdu tabağıma yarısını anca yedim bitki çayları su falan içiyorum

Afiyet olsun mochachocalate sen bayağı hastasın anladığım kadarıyla geçmiş olsun çok bende öyleydim anca atlatıyorum tam iyi oldum diyorum yine yatıyorum bu sene ki salgın fena birşey
WhatsApp kısmına gelince ben güvenemiyorum oyle hemen numara felan vermeye ben mi çok kuskucuyum siz mi fazla iyi niyetli 🤔

Afiyet olsun mochachocalate sen bayağı hastasın anladığım kadarıyla geçmiş olsun çok bende öyleydim anca atlatıyorum tam iyi oldum diyorum yine yatıyorum bu sene ki salgın fena birşey
WhatsApp kısmına gelince ben güvenemiyorum oyle hemen numara felan vermeye ben mi çok kuskucuyum siz mi fazla iyi niyetli 🤔
Saol canım sanada gecmiş olsun aynen hastalıga yakalandınmı rahat rahat bırakmıyor yakanı allah beteriden korusun yine bunada şükür whatsapp bende güvenemem ki yazmak isteyen burayada yazar bence 🙂

Afiyet olsun cnm bende sabah limonlu su ve 2 hurma, öğlen salata ve 1 dilim ekmek akşamda 2 dilim ekmek 1 tabak ıspanak 1 kase de yoğurt yedim

Aslında vaktim var sporda yapabilirim ama hava çok soğuk burada
Aynn canım havalar soğuk olunca çıkılmıyor öyle bende biraz iyileşıyim güneş gecmeden yarım saate olsa yüruyüşe cıkmayı düsunüyor markete falan giderim hareket edeyim diyet gruplarında lesli yapanlar var canım evde yapıyorlar bir o videolara bak zorlayici biseyde yok

merhaba bende aranıza katılmak istiyorum boyum 155 kilom 55 düğünüm var 31 mayısta 51-52 kiloya düşmek istiyorum biraz kollarımın kalınlığı ve göbeğim rahatsız ediyor beni

merhaba bende aranıza katılmak istiyorum boyum 155 kilom 55 düğünüm var 31 mayısta 51-52 kiloya düşmek istiyorum biraz kollarımın kalınlığı ve göbeğim rahatsız ediyor beni
Hoşgeldin canım öncelikle hayırlı olsun o zaman kadar kavuşursun inş istedigin kiloya hedefin ulaşılamayacak bir kilo degil hızlı bir şekilde verirrsin canım

Son düzenleme:
X