Diyetisyen tavsiyesi olan?

kaymakk_yagmurr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
1
0
28
Meraba arkadaşlar ben 20 yaşındayım boyum 165 ve 40 kiloyum. İstikrarlı bir insan değilim pek bebe bisküvisi,spor,karbonhidrat tozları vs bir süre kullanıp bırakıyorum. Çok az yemek yiyorum... Gerçekten artık bu durumdan bıktım. İstanbul veya Kocaeli'de yaşayanlar özel veya devlet hastanesinde önerebileceğiniz kilo almanızı sağlayan doktorlar var mı? Eğer önerirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :KK43:

Son düzenleme:
Merhaba,
İstanbul'da diyetisyen arayışı olanlara Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde görev yapan uzman diyetisyen Emel Unutmaz Duman'ı tavsiye ediyorum. Kendisi uzun yıllardır hastane diyetisyeni olarak görev yaptığı için sadece estetik amaçlı kilo kontrolü takibi yapmıyor, sağlık değerleri ile ilişkisini de sürekli kontrol ediyor. 2009'dan beri tanıyorum. Kafasına göre program oluşturmaz, kan değerlerinize göre uygun olanı verir. Kendisinin yönlendirmesiyle yaptığım kontrollerde hipoglisemi (şeker düşüklüğü) rahatsızlığımı öğrenmiştim mesela ve sonradan haşimato riskimin olduğunu da yine onun yönlendirdiği testlerle anladım. Çünkü programda anormal giden birşey olursa nedenini öğrenmek için araştırıyor. Kesinlikle profesyonel biri, böyle bir düşünceniz varsa mutlaka görüşün derim.

X