Ortopedi Diz ağrısı :S

SessizveDerinden

Aşkımın Aşkıyım :)
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2013
325
9
Merhaba, kısaca sorunumu açıklıyorum.
Yaklaşık 1 aydır sağ dizim ağrıyor.yürümeyi cok severdim uzun mesafe yururdum ama artık yuruyınce agrı hissediyorum
ve dizlerimi büktüğümde vs ağrıyor hemen.
sizce neden, doktora başvurmalımıyım

Merhaba, kısaca sorunumu açıklıyorum.
Yaklaşık 1 aydır sağ dizim ağrıyor.yürümeyi cok severdim uzun mesafe yururdum ama artık yuruyınce agrı hissediyorum
ve dizlerimi büktüğümde vs ağrıyor hemen.
sizce neden, doktora başvurmalımıyım

merhaba öncelikle tabiki bir doktora basvurmalisiniz. Benimde sag dizimde agrilar oluyordu. Benim sag diz kapagim nasil desem "kaymis" tam anlatamadim yani olmasi gereken yerde degilde biraz kaymis iste. :KK1: Doktor ergonomik terabiye gönderdi ve dizlik kullandim cok agridiginda suan icin agrim yok sükür. Belki geri yerine kaydi :KK53:

Merhaba, benimde diz kapağımda en ufak bir yürümede bile şişlik hissediyorum hareketlerimi kısıtlıyor sürekli kıtlıyor , kapalı kalınca ağrıyo, ayakta durunca ağrıyor dr gitmem lazım aslın bunu yaşayıp dr giden oldu mu aranızda ne dedi korktum açıkcası biraz yaa :18:

Valla kızlar korkutmak istemem ama bende diz ağrısı için doktora gittim.
Sağ dizim ağrıyordu. Röntgen mr falan derken dizimde kemik tümörü çıktı. 2 yıldır onunla boğuşuyorum. Ben saatlerce yürüyen biriydim hiç yorulmazdım. Şimdi dizimi bile kıvıramıyorum. Allah korusun benimki istisnadır belki. Ama sizde lütfen ihmal etmeyin. Allah şifa versin

Valla kızlar korkutmak istemem ama bende diz ağrısı için doktora gittim.
Sağ dizim ağrıyordu. Röntgen mr falan derken dizimde kemik tümörü çıktı. 2 yıldır onunla boğuşuyorum. Ben saatlerce yürüyen biriydim hiç yorulmazdım. Şimdi dizimi bile kıvıramıyorum. Allah korusun benimki istisnadır belki. Ama sizde lütfen ihmal etmeyin. Allah şifa versin

Merhaba, benimde sizin gibi aynı konudan muzdaribim dizimide kemik timörü çıktı şuan merdiven inip çıkamıyorum yaşam kalitemi düşürdü resmen size nasıl bir tedavi uyguladılar? tamamen geçmediğini duymuştum şuan nasılsınız?

X