Doç. Dr Mehmet Yazar a burun estetiği veya revizyon burun estetiği olanlar.

Arkadaslar ben dün memet yazara revizyon oldum sayfasinda videolarm mevcut isteyen bakabilir burun kalkikligim indirildi ve biraz uzatildi videoda gayet iyi gorunuyor daha cok yeni ama doktoruma guveniyorum bi bakin bende cok doktorla gorustum ama guvenemedm karar sizin

Merhaba arkaslar Bende bugun memet yazarla ikinci kez gorustum kendisi ilgili bir doktor ameliyat olanlar varsa goruslerini paylasabilirmi bi çok doktorla gorustum ancak memet beyde karar kılıcam sanirim cunku cok iyi dinleyici ve ne istedigimizi tam olarak anlamaya çalışıyor lutfen ameliyat olanlar bilgi versin .
Arkadaslar merhaba dun memet yazara revizyon oldm burun kalkikligim indirildi biraz uzatildi nefes problemim cozuldu ve burun deliklerimde cukurlasma vardi orasida dolduruldu ameliyatta videolarim sayfasinda var orda gayet iyi gorunuyor suan cok yeni ama doktoruma guveniyorum

Arkadaslar merhaba dun memet yazara revizyon oldm burun kalkikligim indirildi biraz uzatildi nefes problemim cozuldu ve burun deliklerimde cukurlasma vardi orasida dolduruldu ameliyatta videolarim sayfasinda var orda gayet iyi gorunuyor suan cok yeni ama doktoruma guveniyorum

merhaba beni hatırladınızmı geçen yıl konuşuyorduk geçmiş olsun lütfen resim paylaşın kendizine gelince kıkırdak eklendimi ekstra size inşallah bu sefer mutlu sona ulaşırsınız

merhaba beni hatırladınızmı geçen yıl konuşuyorduk geçmiş olsun lütfen resim paylaşın kendizine gelince kıkırdak eklendimi ekstra size inşallah bu sefer mutlu sona ulaşırsınız
Merhaba ewt hatirladm kaburgamdan kikirdak alinip eklendi

Eklentiler

• D550C4C6-5A49-487C-9B78-EC3B8E6294CE.jpeg
    D550C4C6-5A49-487C-9B78-EC3B8E6294CE.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 548
Merhaba. Ameliyat olanlar nekadar odeme yaptiklarinida soyleyebilirler mi? Yada muayne ucreti odediler mi

Gecmiş olsun size darısıda başıma inşallah 😅 revizyona ne ödediniz be muayne ücretı varmı ? Memnunmusumuz sonucdan . Bemde kemdıme güvene bılecegım dokdor arayışındayım .4. Amelıyatım olucak
Tesekkur ederim Ameliyat icin ne odedimi burdan yazmam dogru olmaz gormeden fiyat vermiyo cnku herkesin farkli oyuzden fiyatta degisiyo kendisine dm atip sorabilirsiniz instgramdan

Tesekkur ederim Ameliyat icin ne odedimi burdan yazmam dogru olmaz gormeden fiyat vermiyo cnku herkesin farkli oyuzden fiyatta degisiyo kendisine dm atip sorabilirsiniz instgramdan
Daha çok erken ama son durumunuz nedir acaba. Memnun musunuz ameliyattan. Herhangi bir problem var mı?

Arkadaslar ben dün memet yazara revizyon oldum sayfasinda videolarm mevcut isteyen bakabilir burun kalkikligim indirildi ve biraz uzatildi videoda gayet iyi gorunuyor daha cok yeni ama doktoruma guveniyorum bi bakin bende cok doktorla gorustum ama guvenemedm karar sizin
Merhaba
Nasil oldu burnunuz hala memmunmisinis sonucdan

Benimde burnumda çökme var 1 sene daha beklemeyi düşünüyorum ama bu konuda tek yaptıracağım kişi Mehmet Yazar olur hoca olmayan burundan harikalar yaratıyor ondan daha iyisini görmedim

Merhaba Ins görürsünüz bu yazdıklarımı ameliyatınız nasil oldu bayada geçmiştir suan burnunuz nasil memnunmusunuz

Merhaba nerden bakılıyor acaba bulamıyorum bir türlü benimde kalın derili ve kalkık bir burnum var revizyon olmam gerekiyor bu doktoru düşünüyorum

X