Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal göğüs büyütme denendi %100 işe yarıyor

Aslında kilo problemim yok ama aldırıyorsa sıkıntı tabi.
Teşekkürler uyarı için
Benimde yoktu canım bende formumdan çok memnundum ama başlamasaymışım keşke. Beterin beteri var vallahi hep şükretmemekten oluyo bunlar ☺ neyseki pilates yetişti imdadıma

insanlara bir haftalık deneyimle umut veriyorsunuz.burada bir kaç yıl önce yine birisi 2-3 aylık düzenli yazmıştı işe yaradığını söylemişti.Sonra tekrar eski haline döndüğünü yazmıştı sonunda.
Bu etkiler geçici olabiliyor.

Kızlar En Çok masaja dikkat edin hergün bi 5 dk nızı ayırın mutlaka masaj yapın kalıcı sonuç masajda zaten çilek yağını öneriyorum canım hem kokusu güzel hem zararı yan etkisi yok. Ama ben adaçayına ara verdim bayaa iştahımı açtı kilo almaktan korkuyorum açıkçası.

insanlara bir haftalık deneyimle umut veriyorsunuz.burada bir kaç yıl önce yine birisi 2-3 aylık düzenli yazmıştı işe yaradığını söylemişti.Sonra tekrar eski haline döndüğünü yazmıştı sonunda.
Bu etkiler geçici olabiliyor.
Merhaba peki bunu nasl kullanıyorsun sabah aksam ac tok fark ediyormu bende hem kilo hemde qöqüslerimin büyümesini istiyorum

merhaba ben masajın daha etkili olduğunu düşünüyorum ayrıca eğer kilo mevzusu doğruysa kilo almak için yaparım özellikle bacaklarımın zayıflığı gider inşallah :)

Ay valla canım ben bi yandanda kilo almaya çalıştığım için problem olmıcak galiba bende :) Keşke kilo alsam yani :)
dediğin gibi masajada başladım buz flan da iyi geliyormuş onuda deniyorum bakalım :)

Ben daha önce hayıt şerbetçi otu içtim masaj yaptım telkinli ses dosyasını dinledim iki hafta bile sürmedi gözle görülür fark olmuştu ama bazı aksiliklerden devam etmeye vakit bulamadım gögüslerim tekrar küçüldü :110:

Şimdi de vaktim var ama çayların tadını sevmediğim için içmiyorum soğuk diye masajda yapmıyorum :KK43:
Şimdi bşde bunları deneyim bari :KK69:

Başladık bakalım hadi hayırlısı:KK23:. yalnız yağ konusunda kararsız kaldım. Kakaodan iyi sonuç almışsınız çilek yağına geçicem demişsiniz.Hangisini uygulayalım?Birde içtiğimiz saatin önemi varmı?

Çayı sürekli içmek bana pek sağlıklı gelmedi:) hormon mormon işin içine girince korktum açıkçası..
ben masaj yapmayı deneyeyim en iyisi sadece teşekkürler canıımm..:KK50:

Ablalar ben 17 yaşindaym ve 75 kullaniyorm cok kucukler yardimci olurmusunuz :KK43:
canım yaşına göre daha ne istiyosun dur bakalım illaki biraz daha büyür:)
21-22 yaşına kadar büyümezse bu tarz şeyleri kullanırsın :) şimdi sakın deneme bence..

Arkadaşlar hesabı yeni açtım. Sırf bu durumdan muzdarip olan arkadaşlara bi nevi de olsa yardımcı olmak istedim.

Öncelikle yıllardır kafama taktığım küçük göğüslerimi sadece estetikle büyütebilceğime ikna olmuştum. Doğal yöntemlere hiç bi şekilde inancım yoktu.

Hele ki göğüs büyütücü hap mış ilaçmış hayatta inanmamda güvenmemde sırf para tuzağı derken havaların soğumasıyla geçen hafta çok kötü hastalandım.

Ihlamur içtim sürekli. Annem hasta olduğum için ADAÇAYI, YASEMİNLİ YEŞİL ÇAY, KUŞBURNU vs almış faydalarını bilmeden belki iyi gelir diye.

Neyse ben tek tek araştırdım ona göre içmek açısından. Bitki çayıda olsa yan etkileri olabiliyor bilirsiniz.

Neyse adaçayını araştırırken bi forumda göğüsleri büyüten bi etkisi olduğunu okudum. Allah allah nasıl olabilir diyip detaylı bir şekilde araştırdım meğer östrojen içeriyomuş. Doğal kadınlık hormonu sağlıyomuş.

Neyse araştırmalarım devam ederken kadınlar kulübünde bi üye nin adaçayı ve rezene ile göğüslerini 10 cm bi farkla büyüttüğünü okudum.

Sonra denesemmi diye düşünürken bi umutlandım. Sonra denemeye koyuldum. İnanırmısınız sadece 1 haftadır içiyorum ama bu kadar süreye rağmen göğüslerimde gözle görülür bi büyüme var gerçekten 1 hafta önce dolguluyla bile dolmuyodu göğüslerim evde sadece 1 tane dolgusuz sütyenim var 80 beden onu doldurdu hatta taştı inanabiliyomusunuz. Daha ölçmeye başlamadım ama yarından itibarensürekli ölçüp gelişmelerden haberdar edicem siz değerli hemcislerimi.

Mucize gibi gerçekten Allah o yazıyı paylaşan hemcinsimden razı olsun çok mutluyum ☺☺

Sorusu olan varsa buyursun sorsun seve seve yardımcı olurum sakın umudunuzu kaybetmeyin!!

Büyük göğüsler hayal değil...

Benimkilerde küçük destekli sütyen takıyorum 75 içinde boşluk oluyo ve biriyle sarılsam bile çöküyo sütyen utanıyorum.forumu tek tek okudum mantıklı gelmiyo hiçbişey biri ords işe yarar derken kimisi yaramaz diyo adaçayı cidden yardımcı olurmu ne kadara aldın ve ne kadar zamanda işe yaradı

Merhaba ben 16 yaşındayım 1.63 boyundayim kilom 48-50 arası goguslerim gerçekten yasitlarima goore küçük benimle dalga geçiyorlar 75 destekli kullanıyorum tam doldirmuyor 10. Siniftayim 7. Sınıfta regl oldum bundan sonra büyümez diyorlar. Sizce bundan sonra buyur mu yoksa böyle küçücük kalır mı ya kalmasın protein ağırlıklı mi beslenmeliyim çok spor yapan biri de değilim spor mu yapmalıyım kilo mu almalıyım annemin gogusleri buyuk boyunun uzaması durdu ya lütfen tecrübeli olanlar cevap versin bikac sorum var
- büyümesi durmuş mudur bundan sonra buyur mu
- sporla veya kiloyla buyur mu
-adacayi iceyim mi

Canım kaç yaşındasın acaba yaşın genç olduğu için sende ise yaramış olabilirmi yani her yaşta etkili mi acaba ? Yaştan fark edermi inşallah her yaş gurubunda ise yarar bu ada çayı 😔

Arkadaşlar hesabı yeni açtım. Sırf bu durumdan muzdarip olan arkadaşlara bi nevi de olsa yardımcı olmak istedim.

Öncelikle yıllardır kafama taktığım küçük göğüslerimi sadece estetikle büyütebilceğime ikna olmuştum. Doğal yöntemlere hiç bi şekilde inancım yoktu.

Hele ki göğüs büyütücü hap mış ilaçmış hayatta inanmamda güvenmemde sırf para tuzağı derken havaların soğumasıyla geçen hafta çok kötü hastalandım.

Ihlamur içtim sürekli. Annem hasta olduğum için ADAÇAYI, YASEMİNLİ YEŞİL ÇAY, KUŞBURNU vs almış faydalarını bilmeden belki iyi gelir diye.

Neyse ben tek tek araştırdım ona göre içmek açısından. Bitki çayıda olsa yan etkileri olabiliyor bilirsiniz.

Neyse adaçayını araştırırken bi forumda göğüsleri büyüten bi etkisi olduğunu okudum. Allah allah nasıl olabilir diyip detaylı bir şekilde araştırdım meğer östrojen içeriyomuş. Doğal kadınlık hormonu sağlıyomuş.

Neyse araştırmalarım devam ederken kadınlar kulübünde bi üye nin adaçayı ve rezene ile göğüslerini 10 cm bi farkla büyüttüğünü okudum.

Sonra denesemmi diye düşünürken bi umutlandım. Sonra denemeye koyuldum. İnanırmısınız sadece 1 haftadır içiyorum ama bu kadar süreye rağmen göğüslerimde gözle görülür bi büyüme var gerçekten 1 hafta önce dolguluyla bile dolmuyodu göğüslerim evde sadece 1 tane dolgusuz sütyenim var 80 beden onu doldurdu hatta taştı inanabiliyomusunuz. Daha ölçmeye başlamadım ama yarından itibarensürekli ölçüp gelişmelerden haberdar edicem siz değerli hemcislerimi.

Mucize gibi gerçekten Allah o yazıyı paylaşan hemcinsimden razı olsun çok mutluyum ☺☺

Sorusu olan varsa buyursun sorsun seve seve yardımcı olurum sakın umudunuzu kaybetmeyin!!

Büyük göğüsler hayal değil...
Tam.olarak ilaç ismi nedir yada nasıl yapıyosun