Şampuan ve Saç Kremleri Doğal Şampuan önerisi olanlar buraya!!!

E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar yaklaşık 1 yıl organıcum kullanıyorum ama eskiden yağlanan saçlarım şimdi saçımı istersem 1 hafta yıkamayım hiç yağlanmıyor ,saç diplerim kurudu ve kepekler çıktı bu şampuandan dolayı olabilceğini düşünüyorum halbuki çok beğenmiştim bu şampuanı ama başka neden olabilir, bana zararsız saç diplerini kurutmayacak bir şampuan önerebilirmisiniz ama silikon maddesi içermicek içinde yardımmm

kesinlikle otacının şampuanı... lily kremli olanı var ve göz bile yakmıyor hemen durulanıyor. çok memnun kaldım saçlarımda çok iyi oldu herkese tavsiye ederim.

pantene geçtim bakalım nasıl olcak

Canım Organicum un yanlış tipini kullanıyor olabilirsin eğer çok kuruttu diyorsan mavi kutu şampuan ile yıkayıp mor şişe kreniyle durulayacaksın, tabii bu süre içerisinde bahsettiğin silikonlularıda saçına değdirmeyeceksin biraz sabır istiyor :nazar:

Bir dermatoloğa gidip gösterdinmi, en azından eczanede saç analizi yaptırdınmı ? Eğer saç diplerin sürekli problemliyse kan tablonla ilgili olabilir ?

lütfen bana organıcumu övüp durmayın ya ,ben 15 ay kullandım mavi kutu olanını kuru saçlar için maf oldu diplerim yaralar çıktı ya burda pazarlama yapan arkadaşları kınıyorum ya övüp övüp gidiyorlar.

Canım Otacının ısırgan otu özlü şampuanı var annem almış. Baktım içinde sodium lareth sulfate ve silikon yok. ben henüz kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum annem çok memnun. Saç dökülmesine iyi gelmiş sana da iyi gelebilir

Canım Organicum un yanlış tipini kullanıyor olabilirsin eğer çok kuruttu diyorsan mavi kutu şampuan ile yıkayıp mor şişe kreniyle durulayacaksın, tabii bu süre içerisinde bahsettiğin silikonlularıda saçına değdirmeyeceksin biraz sabır istiyor :nazar:

Bir dermatoloğa gidip gösterdinmi, en azından eczanede saç analizi yaptırdınmı ? Eğer saç diplerin sürekli problemliyse kan tablonla ilgili olabilir ?

Çok çok iyi bir seti var Organicumun özellikle mor kremi silikon parabensiz doğal yağlar var içinde zemuszemus

aklim karisti yaaa kimi çok iyi diyo kimi çok kotu:S acaba tresan falan nasildir ki yada diger dogal sampuanlar defne garli filan?

ben down under naturel's kullanıyorum saçı biraz sertleştiriyor ama ben bunu içinde silikon olmamasına bağlıyorum..ztn saç kremi kullanınca hiç sorun olmuyor..boyalı saçlarıma bile ii geli..dökmüyor saçı...şakkıdı

aklim karisti yaaa kimi çok iyi diyo kimi çok kotu:S acaba tresan falan nasildir ki yada diger dogal sampuanlar defne garli filan?

ben bi ara kullanmıstım tresan memnun kalmıstım....vereliniortak

2 aydır nival diye aktardan aldıgım bir sampuan kullanıyorum onu daha cok sevdim öneririm...

Organicum ve tresan'ın papatyalısını çok beğeniyorum...Yalnız bu tip şampuanlarda saç tipine uygun seçim yapmak sonuç açısından önemlidir...Isırgan özü içerenler ciddi anlamda kurutur, veya yağlı saçlara önerilen diğer şampuanlar, muhakkak o sette yer alan saç kremini kullanmak gerek...

ben l'occitane in kuru ve yıpranmış saçlar için olan şampuanını aldım şimdilik çok memnunum.fazla köpürmüyor ama temizliyor. klasik bitkisel şampuan durumu yani. ama biraz pahalı büyük boyu 54 tl. kuaförden falan almayı düşünürseniz bu alternatifi olabilir bence.
ondan önce de placenta diye bir şampuan kullandım buğday plazentasından yapılıyor ondan da çok memnundum fiyatı daha uygun 24 tl watsonsta satılıyor

nude die bi marka var bambu ve soya özlü ben onu kullanıorum çok güzel bitkisel tavsiye ederim :KK16:13 tl fiyatı :)

mecitefendi ısırgan özlü şampuan ..çok güzel tavsiye ederim.:KK62::KK62:

Tresan papatyalı da güzeldi..ama Organicum benim şaçlarımı kuruttu ve kepek yaptı..

restorex kesinlikle..
sadece eczanelerde satılıyor.İçinde bakır elementi var.Saçın hızlı uzamasını sağlıyor. ve saç çıkartıyor.Bioxin'den daha güzel...

Son düzenleme:
restorex kesinlikle..
sadece eczanelerde satılıyor.İçinde bakır elementi var.Saçın hızlı uzamasını sağlıyor. ve saç çıkartıyor.Bioxin'den daha güzel...

sağol canım..şimdilik Bioblas kullanıyorum ama dediğin şampuana da bakacağım..elimdeki bitince deneyebilirm..

:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bu bahsettiklerinizin en iyisi Organicum dur, kötüleyenlerin hiç kullanmadıkları çok belli oluyor, özellikle kuru/normal saçlar için olanı (Mavi kutulu) kuru saçlara çok iyi geliyor, benim saçlarım ince telli ve boyadan çok yıpranmıştı abartmayayım 5-6 yıkamada dökülmesi durdu yeni saçlar çıktı kuaförüm ne yapıyorsun ne kullanıyorsun demeye başladı.

Ben kullanmadım ama bir arkadaşım Organicum saç maskesini kullanıyor evde kür yapıyor o da çok memnun.

Ben linki vereyim kendiniz deneyin sadece eczanede satılıyor nedendir bilmem ?

Organicum - Organik Güneş Yağı ve Kremleri

X