doğal siklus ile transfer olanlar?

Merhaba kızlar bugün adetimin 9. Günüydü yumurtam büyümüş gayet iyi dedi ve kan tahlili istedi progesteton e2 ve lh sonucuna göre biz seni ararız dedi ama hala dönmediler sonuçlara baktım ama çokta anlamadım açıkçası sizin değerleriniz kaç olduğunda transfer olmuştunuz

Merhaba kızlar bugün adetimin 9. Günüydü yumurtam büyümüş gayet iyi dedi ve kan tahlili istedi progesteton e2 ve lh sonucuna göre biz seni ararız dedi ama hala dönmediler sonuçlara baktım ama çokta anlamadım açıkçası sizin değerleriniz kaç olduğunda transfer olmuştunuz
Dün yani adetimin 25inci günü transfer oldum. Son günlerde sadece progesteron a baktılar, dün 23,8 idi.

Hayırlı olsun inşallah pozitif sonuç alırsınız🌸
Benim dün progesteron 0.11 di bugün 0.1 doktor da pazartesi tekrar kan ver dedi bi açıklamada yapmadı
Amin hepimiz inşallah emeklerimizin karşılığını en güzel şekilde alırız 🌸🩷 ben de kendi doktoruma kurulup duruyorum her konuda. İletişim yok . Her gün kan ver, tamam da neden. Kaç olması gerekiyor değerlerin. Hiç Bir şey bilmiyoruz. Allah büyüktür

Amin hepimiz inşallah emeklerimizin karşılığını en güzel şekilde alırız 🌸🩷 ben de kendi doktoruma kurulup duruyorum her konuda. İletişim yok . Her gün kan ver, tamam da neden. Kaç olması gerekiyor değerlerin. Hiç Bir şey bilmiyoruz. Allah büyüktür
Ben de dünden beri öyleyim düne kadar iyiydi dün kan sonucun çıkınca ararız ona göre tekrar kan verirsin dediler bugün ben aramasam arayacakları yoktu apar topar tekrar kan almak için çağırdılar yaşadığımız stres yetmiyor gibi bir de bunlarla uğraşıyoruz

X