Saç Rengi ve Saç Boyama Doğal Yöntemle Saç Rengi Açma, Yardım Kızlar !!

HcRt_

♥uNutuLmu$muyduM ?
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
653
5
selam kızlar benim fikirlerinize ve bilgilierinize ihtiyacım var..kahverengi saçımı doğal yöntemle biraz açmak istiyorum rengini..bildiğiniz bitkiler var mı saç rengini açan ve etkili olan ?? şimdiden sğaolun zemuszemus

forumda biraz dolansan papatya suyu soğan kabuğu şimşir ağacı ile ilgili bilgilere ulaşırsın canım a.s.

aktardan papatya suyu alıpp onu 2 litre suda kynatıp saçına süürp bi iki saat güneşte kalırsan süper olur

ama papatya suyu için saçların doğal olması lazım dimi canım arkadaş kahverengi demiş de doğal mı değil mi yazmamış:eek:

evett papatya suyu anca doğal saçıı açabilirr boyalı saçı açıcağını sanmıyorum.

doğal saç canım..aktarda paptya suyu satılıyor muu?

aktarda papatya satılıyoo sen papatya alıpp sudakaynatıyorsun.aktarr ayrıntılı anlatr zaten havalarda soğudu artık saç kurutmaylaa ısı verirsinn ve 3-4 saat tutarsn saçında.ayrıca sirkeli,ballı,badem,zeytinyağlı mskelerde yapp.saçlar ışıl ışıll yapıyo ve parlatıyo.

Arkadaşlar benim saçımda doğal koyu kumraldı fakat aralarına sarı attırmak istedim yıkamada saç aktı mahvoldu. Şimdi kendi renginde boyalar var. Eskisi gibi açık kumral olsun istiyorum. Boyalı saçı nasıl açabilirim. Lüffen yardım acil..

X