Doğru Köpek Seçimi Testi

Yelizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
444
5
Doğru Köpek Seçimi Testi
Bir köpek almak çok önemli bir sorumluluktur. Köpeğinizin, sizin ve ailenizin mutluluğu için yaşam tarzınıza uygun bir köpek cinsi seçmelisiniz

Link Silinmiştir.

yelizz im sana yürekten katılıyorum...bırak insanlar doğru köpeği seçmeyi onu alırken sorumluluk bile duymayarak alıyorlar..2 gün sonra sıkılınca da acımasızca sokağa atıyorlar ve o bebekler ölüyor...bunlara asla dayanamıyorum...bu sorumluluğu alamayacak insanların lütfen hayvanlardan uzak durmalarını rica ediyorum...bence önce gerçekten hayatına almaya hazırlar mı hazırsalar sonra doğru köpek seçimi gelmeli...

yeliz benim köpeğim var ama testi yinede yaptım golden çıktı.resimdeki goldende benim oğlum.

golden ve labrador çıktı
benim terrier-kaniş karışımı bi oğlum var ama ilerde bir köpek daha besleyecek olursam cinsi kesinlikle Labrador olacak.
bu arada evde böyle küçük dostlar beslemek gerçekten çok büyük sorumluluklar istiyor.iyice düşünmeden karar vermeyin.unutmayalım ki onlar da birer can!!!

yelizcim nerelerdesin görünmüyorsun...bu arada testi yaptım papilon çıktı ama benim teriyerim var :)

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Kendi köpeğim çıktı ama 2 yıl önce 9 yaşındayken balkondan düştü ve uyutmak zorunda kaldık , çocuklar büyüyünce yine Pekines alacağım o kadar tatlı ve akıllı bir hayvandı ki, 6 yaşında çocuk zekası vardı her şeyi anlıyordu, onu çok özledim:çok üzgünüm:

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

ay bu nlar çok şirin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benimde olsun bunlardan bitane...

Bende Bandogge Mastiff çıktı.Tekrar köpek beslemeyi düşünsem ( ki bunu şu an kesinlikle düşünmüyorum.julyetimizin yerini hiç birşey dolduramaz) rotwailler yada amerikan mastiffi olurdu.
Rotwailler, onlar tam bir görev adamı ve sadakatin efendisidir.

$pic1.jpg

$pic3.jpg

Benimde golden retriever'ım var banada golden çıktı. Demek çok mantıklı bi seçim yapmışım ve ayrıcada bi siyam kedim var nasıl oyuncular ikiside anlatamam! Benim kedim goldenımın üzerine çıkıyor sanki ata biniyo o kadar doğal ki halleri o kadar güzelki bazen severken öldüreceğim diye çok korkuyorum:))
GOLDENLAR GERÇEKTEN ÇOK AKILLI HAYVANLAR GERÇİ HAYVAN DENEMEZ İNSAN GİBİLER!!!

Bende rottweilere hastayim cok severimm..su resimdeki kahve rengi kopeyim yari rotti yari boxerdir..dedigin gibi tam bir gorev adami :))
yuruyuse gittigmizde kimsenin yanimiza yaklasmasina izin vermez eve yaklasanlari da kovar :)))
cok tatlicik daha 10 aylik ve kos kocaman..yuruyuse ciktimiga o beni gezdiriyor :))) cok guclu ve cok sevimli..
Diger kopegimde yari labrador ve asil maskara :))) simarik kiz :)) aynen benim gibi :))) sakaa :))

bana da alaba ve rottwieler çıktı...benim köpeğim rott ..ben bu testte kendi köpeğimin çıkmasına çok sevindim...çok seviyorum onu çokk..çocuklarımdan farksız..:kahve:

bana Bandogge Mastiff cikti ama benim saden bi bebisim var pitbull boxer karisimi

kanişş çıktı banakaydirigubbakcemile3
ama ben köpeklerden korkarımsenağlama

X