Çatlaklar Dogum Catlaklarimdan kurtuluyorum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

knickerbockerbande

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
2.668
4.628
Merhaba kizlar, baslikta yazdigim gibi dogum catlaklarimdan büyük olcüde kurtuldum ve uygulamama halen devam ediyorum. Keske sadece kadinlar tarafindan görülebilseydi fotografta atmak isterdim cünkü ilk hali haric hepsinin fotograflarini cektim adim adim ama suan bu mümkün degil. Buradan cok arastirma yaptim herkesin yorumlarini okudum bu yüzden buraya yazmayi da bir borc bilirim :)
Simdi gelelim ne yaptigima zaten cogu baslikta da oldugu üzere dermaroller uygulamasi yaptim ama kullandigim ilac kök hücre serumu ya da hydraulic asit degil. Lierac serum ve dermaroller u beraber kullandim. Daha ilk uygulamada resmen %30 luk bir iyilesme oldu suanda 3. uygulamama ya kadar yaptim ve resmen hepsi gecti. Su cok derin olan zor catlaklar disinda ki onlarda cok düzeldi hic birisi kalmadi. Her baslikta catlaga cözüm yok yazmislar ama var iste. Beyaz catlaklar üzerindeki etkisini bilmiyorum cünkü dogum öncesi hic catlagim olmamisti, bendekilerin hepsi kizmizi ve mordu. Bu catlaklari %100 iyilestiriyor kizlar. Eger catlaklariniz hala kirmizi ise siz de yapin acilen. Dermaroller icin kullandigim markayi falan sormayin cünkü dermaroller reklami yapiyor gibi olmak istemiyorum. N11, gittigidiyor gibi sitelerde var 50tl ye aldim pahali birsey degil yani. Serumu da netten aldim eczanede bulamadik hep catlak olusumunu engelleyen vardi ama kullanmam gereken catlak görünümünü hafifleten serumdu o yüzden netten aldik fiyati da daha uyguna geldi. Siz de kirmizilar beyaza dönmeden deneyin ve sadece tek bir defada farki görün, tabii buraya da yazin lütfen sonucunuzu.
Püf noktalari da suraya yazayim
1) Dermaroller titanyum 540 igneli ve 2,5mm olsun.
2) Uygularken kesinlikle kanatmalisiniz.
3) Önce serumu sikin catlaklarin üzerine ve sonra dermoroller uygulamasini yapin. Yani dermaroller yaparken deri emsin serumu.
4)Uygulamanizi bölge bölge yapin. Serum siktiniz, siz bir yandan dermaroller yaptiniz, deri bir yandan surumu emdi tekrar serum sikin öyle devam edin yani dermaroller yaparken o bölgede hep bolca serum olsun. Ben bir karislik alanlar seklinde böldüm derimi hep öyle yaptim.
5) Uygulama bitince de bol bol serum sürün ve bitirin.
6) Temizlige cok özen gösterin.

Serum adi :
Lierac Phytolastil Solute Çatlak Azaltmaya Karşı 75 ml Serum

X