Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

iyi akşamlar arkadaşlar bende 37+1 haftalığım salı günü cerrahpaşada sezeryanla doğum yapacağım. ne fiyatıyla ne de imkanlarıyla lgili bilgi almadan geldim. yardımcı olur musunuz:KK43:((

Arkadaşım merhaba
Bende doktorumun anlaşmasından dolayı bu hastanede doğum yapıcam. Benimki kan sulandırıcı iğne kullandığımdan dolayı mecburen sezeryan olacak. Bende bu hastane ile ilgili tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

cenk bey miydi canım doktorun sezeryan için her şey dahil oda yatış vs 1700 fiyat verdi cenk bey bu hastane için..

Ben kanama geçirdiğim dönemde kaldım hastanede çok memnun kaldım hastaneden ebeler vs çok ilgililerdi ..

Central hospital da doğum yaptım arkadaşlar. Doktorum dışarıdan olduğu için doktora 1600 lira ödeme yaptık .. Artı 375 tl suit oda tuttuk onun için ödeme yaptık ..

Hastane ve ebe hemşireler çok ilgiliydiler sağolsunlar doktorlarım yalnız bırakmadılar.. Ayrıca doğuma 3 doktorumda girdi... Hastaneyi tavsiye ederim...

bahçelievler medical park (SGK anlaşması var) normal doğum: 2500, sezeryan: 2900
koşuyolu medipol (SGK anlaşması var) normal doğum: 1450, sezeryan: 2350 (yenidoğan yoğun bakım ünitesi Türkiye'de 2.seçilen doğum konusunda uzman bir hastane)
şişli memorial (SGK anlaşması yok) normal doğum: 8000, sezeryan: 9000
gültepe avicenna ensar (SGK anlaşması var) normal doğum: 300, zorunlu sezeryan: 500 (oda sıkıntısı var, tek kişilik oda bulunamayabiliyor, ayrıca hastane çok kalabalık ve dar)

arkadaşlar istanbul gerçektende çok kazıkmış adanada bütün sgk anlaşmalı özel hastanelerde fiyat hemen hemen aynı normal doğum 400 sezeryan 500 tl allah yardımcınız olsun

Avcılar medicana. Sezeryan 850. Kuvez sgk ücretsiz...bebek bakım ilk tahliller aşısi vs bu fiyata dahil...

samsun ana klinik 2,800 hersey dahıl bende yenı basladım bu hastaneye drlar ıyı ılgılı fakat pahalı bıraz umarım dahada zam gelmez

Hanimlar, isinize yarar mi bilmiyorum ama, ben, Anadolu Sigorta indirimleri ile birkac fiyat sormustum; sigortayı kullanmadıgınızda ya da dogum kapsamı olmasa bile bazi sigorta sirketlerinden sigortali oldugunuzda otomatik indirim yapıyorlar hastaneler. Fikir verebilir diye yazıyorum. Hic sigortaniz yoksa biraz daha farkli olabilir.
Anadolu Yakasinda Haziran ayinda aldigim dogum fiyatlari :

Atasehir Memorial
Normal 4295 / Sezaryen 6360 - Doktor hastaneden

Atasehir Kadikoy Sifa
Normal 3571 / Sezaryen 5007 - Doktor hastaneden
Normal 2750 / Sezaryen 3776 - Doktor disaridan getirirseniz (doktor ucreti ilave edilecek tabii ki; ornegin benim doktorum disaridan ve 2500 TL alıyor)
Bu hastane; Yapi Kredi sigortaniz varsa; doktor disaridan geldiginde sezaryen icin 2820 TL, normal icin 2400 TL fiyat veriyor.

Kiziltoprak Florence Nightingale
Normal 6800 / Sezaryen 7800 - Doktor hastaneden
Normal 4300 / Sezaryen 5600 - Doktor disaridan getirirseniz

Bu fiyatlara sezaryen icin 2 gece, normal dogum icin bir gece yatis, refakatci vb dahil.
Genelde anne ve bebek paketleri fiyatlarin icinde oluyor; ilk asilar, tarama testleri, isitme testi, doguma girecek cocuk doktoru, cikisa kadar takip vb; yine de hastane ile teyid edin mutlaka.

Kolay gelsin hepimize....

selam kızlar Üsküdar Özel Yunus Emre Hastanesinde sgk lıya normal 600 TL sezeryan 750 bilginiz olsun... ben orda yapıcam kısmetse doğumumu...

Bende bi aksilik olmazsa inşallah Haznedar Vital Hospital'e karar verdim.Normal 750 sezaryen 1250 tl.

selam kızlar Üsküdar Özel Yunus Emre Hastanesinde sgk lıya normal 600 TL sezeryan 750 bilginiz olsun... ben orda yapıcam kısmetse doğumumu...[/QUOTE

canım net bilgi mi bu ..yani yunus emreyi biliyorum sezeryan 750 ise bunun içine neler dahil acaba onları da öğrensen paylaşşan yoksa ben oraya gideyim ..
:KK14:

X