Saç Uzatma Yöntemleri doğum kontrol hapı ile sac uzatmak isteyenler buraya!!!!!

Cileklipasta91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2014
253
62
Arkadaslar kendim bizzat uyguladim denedim ustelik bir kac doktora danistim bir zariri var midir diye hic bir zarari yok ustelik bebek istememe ragmen . Ve kesinlikle 100de 100 sonuc ve inanilmaz hacim kazandiriyor saclara. Ustelik uygularken unuttugumuz icin uyguladigimiz kuru, saclarinizim nasil uzadigina hayret ediyorsunuz denemenizi tavsiye ederim.

HAZIRLANISI. buyuk boy sampuana bir paket dogum kontrol hapi (ben eczaneden en ucuzunu aliyorum zaten cogu eczane sac icin alindigini biliyor) bi gece bekletiyorum belli saat araliklari ile ters duz ediyorum erisin diye. DIP NOT. sac cikmasini istiyorsaniz icine 1 ampul bepanthen igne kiriyorsunuz sonuca sok olucaksiniz.

KULLANIM. cok dikkatli kullanmaliyiz. Saclarimizi onumuze egerek hafif masaj yaparak uyguluyoruz vucudumuza sicratmadan.

bende çok merak ediyorum ama cesaret edemedim saçıma sürmeye.
eczaneden almaya da cesaret edemiyorum.ilacın adı ve fiyatı nedir?
ve kutudaki tamamını mı katıyoruz içine

bende çok merak ediyorum ama cesaret edemedim saçıma sürmeye.
eczaneden almaya da cesaret edemiyorum.ilacın adı ve fiyatı nedir?
ve kutudaki tamamını mı katıyoruz içine
Ne icin cesaret edemediniz ki ? Eczacilar anliyor zaten en ucuz dogum kontrol hapi diyorsunuz sampuanima koyucam diyin benim aldigim 10 tl falandi sanirim evet icine hepsini atiyoruz 21 tane var

Valla bir ayda gorursun uzamasi icin cok kurler uyguladim hem yorucuydu hem hemen sonuc almak istiyordum sıkılıyordum bırakıyordum ama bunu yapinca bir sure sonra unutuyorsun bi bakiyorsun saclarin hizli bir sekilde uzamis . Ki ben sabirsizimdir hemen kestiririm dayanamazdim saclarim kuttu 2 sene oldu 4 5 kerede kestirmeme ragmen saclarim belimde suanda

merhaba bende kullanmak istiyorum ama açıkçası yüzüme degerse tüy cikmasindan korkuyorum sacinizi one egmenize ragmen bazen su sicrayabiliyor boyle birsey yasadiniz mi

Aynı yöntemi bende uyguluyorum kesinlikle saçını uzatmak isteyen herkese tavsiye ederim benim saçlarım geçen sene ocak ayında omuzlarımdaydı şimdi belimden biraz daha aşağıda çok etkili gerçekten

QUOTE="beyzaaa91, post: 41422005, member: 616768"]Ben oyle yapmiyorum daha mi fazla etkisini gosteriyor karanlik yerde bekletince[/QUOTE]
Tanıdığım bi sağlıkçı ablam var o öyle yapmamı söylemişti çok etkili gerçekten

Ben ilk kullanışımda çok fayda görmüştüm..
2.sinde o kadar fayda göremedim :KK43:

X