Aile Planlaması Doğum kontrol hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Msty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
4
-1
25
Merhabalar.Ben nişanlım ile sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık ama boşalma vajina bölgemde olmadı ama ben tedbir amaçlı doğum kontrol hapı almıştım. Sadece tek seferlik bir şey yasadik hamile kalma durumum var mı ve doğum kontrol hapini düzenli kullanmama gerek var mı ?

Son düzenleme:
Yani daha korunmayi bilmiyorsunuz ve böyle seylere kalkisiyorsunuz. Sonra hamilelik korkusu. Bunu kendinize yapmayin. Üstüne sadece hamile kalmaktan degil, bulasici hastaliklardan da korkun. Kondom kullansin beyefendi. Ve evet dogum kontrol hapi devamli kullanilmali. Ilk basta etkisi olana kadar ek korunma kullanmak lazim. Bir seferliktende hamile kalirsiniz bu kafa ile devam ederseniz. Abla tavsiyesi. Dogru korunun.

Hayır buraya diil google la sorsan o da söyler sana nasıl hamile kalındığını doğum kontrol hapının nasıl kullanılması gerektiğini ya da hiç bişiy bilmiyormusun sevişmeyin o zaman canım...

Merhabalar.Ben erkek arkadasim ile sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık ama boşalma vajina bölgemde olmadı ama ben tedbir amaçlı doğum kontrol hapı almıştım. Sadece tek seferlik bir şey yasadik hamile kalma durumum var mı ve doğum kontrol hapini düzenli kullanmama gerek var mı ?
Doğum kontrol hapını, ilişkiye girmeden önceki reglin ilk gününden kullanmaya başlayıp sonuna kadar gitmeniz lazım. Bu tür ilaçlar seviş bırak sonra iki tane iç hapları değil. Tek gün içmediği için gebe kalana rastladım. Kaldı ki tam birleşme yaşanmadan sürtünmeyle gebe kalırsanız, o çocuk dünyaya geldiğinde tuttuğunu koparan cevval biri olur gibi geliyor bana 😄

Son zamanlarda o kadar aynı konular açılıyor ki burda. Ya daha doğum kontrol yöntemlerinden haberi olmayan çocuklar cinsellik yaşamaya meraklanıyorsunuz. Sonra acaba hamile kaldım mı korkularınız başlıyor. Bi durun acele etmeyin bişeyler için. Ayrıca sorumluluğunu alamayacağınız işlere kalkışmayın. Sonra alırsınız önlemlerinizi yaşarsınız cinselliginizi

Doğum kontrol hapının bir tanesi etki edeceğini sanmıyorum. Düzenli kullanılması gereken bir ilaç. İlişki sonrası şüpheleriniz için ertesi gün hapı kullanılıyor. Yılda 2-3 den fazlasını tercih etmemelisiniz. Cinsel hayatınız aktif olacaksa adam akıllı bir korunma yöntemi uygulayıp başlamalısınız. Ki sadece sürtünme yoluyla hamile kalmanız için bir mucize olmalı.

Merhabalar.Ben erkek arkadasim ile sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık ama boşalma vajina bölgemde olmadı ama ben tedbir amaçlı doğum kontrol hapı almıştım. Sadece tek seferlik bir şey yasadik hamile kalma durumum var mı ve doğum kontrol hapini düzenli kullanmama gerek var mı ?
neden surtunuyosunuz? sex daha ıyı degılmı? ya da ılla surtcek elıne surtsun yastıga surtsun? vajına surtturunce bısı olcagına aklın erıyordur? evet zevk sıvısı hoplar zıplar ucar. butun engellerı asarak yumurtaya ulasır..

Doğum kontrol hapını, ilişkiye girmeden önceki reglin ilk gününden kullanmaya başlayıp sonuna kadar gitmeniz lazım. Bu tür ilaçlar seviş bırak sonra iki tane iç hapları değil. Tek gün içmediği için gebe kalana rastladım. Kaldı ki tam birleşme yaşanmadan sürtünmeyle gebe kalırsanız, o çocuk dünyaya geldiğinde tuttuğunu koparan cevval biri olur gibi geliyor bana 😄
Alper tunga gibi bişi olur yaaa bırak tuttuğunu koparmayı :KK70:

Kondom sizi hamilelikte korur, aynı zamanda doğum kontrol hapı gibi her gün belli saatte almanız gerken bir şey de değil. Bir daha birlikte olacağınızda kondom götürün ve kullanmayı kabul etmezse direkt o halde sevgilinizi bırakın. Bir daha sizi böyle korku içinde bırakamaz dediğimi yaparsanız.

Şimdi gidinki adamın umrunda değildir
Ama siz telaşlısınız lütfen bir daha yapmayın kendiniz için
Erkekler hep der bişey olmaz ama olursa siz yanarsınız onun umrunda olmaz dikkat edin lütfen kendinizi düşünün.

Tabiki de var hatta ilk kullanımda 1 hafta prezervatif kullanmak lazım git ella al

Sürtünme yoluyla olduysa dogum kontrol hapi kullanmanın ne alemi var ilişkiye girsen neyse bu yüzeysel olan yakında ilerler aklını başına al sonra kafanı çok duvarlara vurursun erkeğe bişey olmaz ortada kalırsın

X