Doğum sonrası kilolar

:dance:buyrunnnnnnnnnarkadaşlar kilolar 1 yıldan önce zorrr gidiyor.bebişler yürümeye başladımı hop sizde ayağa oturmaya yemek yemeye vakit kalmıyor.emziriiken 60 kiloya çıktım.herkes ikincimi diye soruyodu.diyetsiz miyetsiz 7 kilo verdim.oğlumun peşinde koşmaktan yemeye vakit kalmıyor.sabredin azıcak daha.

gerçekten dert etmeyin kızlar bu geçici bi süreç ve geçecek...
ben doğumdan 40 gün sonra eski kiloma döndüm....
fakat emzirdiğim için yediklerime dikkat etmedim birkaç kilo aldım ama hiç sorun değil nasılsa vereceğim yeterki emsin bebişler dert etmeyin...
1 yıla kadar toparlanırız inşallah

hamileligim boyunca 15 kilo aldim dogumdan hemen sonra 7 kilosunu verdim ve 2.5 ay icinde 3 kilo daha verdim geriye kaldi 5 kilo ve bebegim 2.5 aylik sanirim 5 ayi dolmadan eski halime donucem :))

ya bu mankenler yada sanatçılar nasıl oluyorda 1 ayda hiç doğum yapmamışlar gigi zayıflıyorlar bilen varmı

15kılo aldım ..bır ayda11 kilo aldım.suan 3ay oldu ama o 4 kilo bana yapıstı..göbegım kocaman ..
sezaryan oldugı için agır spor yapamıyorum..sauna kemerlerrı kullanılırmıkı sezaryanda..acaba

tebrik ederim seni darısı bana ve benim gibi olanlara

ya bu mankenler yada sanatçılar nasıl oluyorda 1 ayda hiç doğum yapmamışlar gigi zayıflıyorlar bilen varmı

var canım var
benimde dikkatimi çekti Çağla şikel sezaryenle doğum yaptı kırkı çıktı podyuma çıktı tamam bende çok zayıfım ama ben en az 6 ayda verdim bunlar 8-9 kilo alıyor en fazla e zaten doğumda gitti 6 kilo geriye kalan 2 kiloda evde 1 haftada gidiyor ee birde hamile kalma kilolarıda az zaten bizim sorunumuz hamileliğe kilolu başlamak ve hamilelikte çok kilo almak ben 12 kilo aldım oda ancak 6 ayda yavaş yavaş gitti birde bunlar bence çok kilo almadığı için bebek genelde erken doğuyor ya suyu bitiyor yada başka sorun oluyor aman sen bildiğinden şaşma canım bebeklerine bakarsan hepsi 2.5 kilo civarı zaten son ayıda görmüyorlar 8de doğuruyorlar insanın en çok kilo aldığı ve şiştiği ay 9.ay

arkadaşlar çağla şikel 6 bçk kilo almış
ilk 4 ay çok agır geçmiş et tavuk balık en sevdgi şeyler oldugu halde agzına sürememiş o süreçte çok zorlanmış 2kilo vermiş istemeden
ama kendisi hiç kilo almadıgı halde bebegi normal gelişmiş 20 gun erken dogdugu için 2.900 doğmş zamanında doysaydı dahada normal olacaktı heralde
herşeyde yemiş ama bütün yaz hergun yüzmüş sanırım buyüzden bukadar fit görünüyor
gülben ergende bişey ışınlarıyla zayıflamış ama onu hatırlayamıyorum şimdi

ya lipoşaksın yaptıran varmı ben diyetle veremiyorum daha çok kilo alıyorum en iyisi yağ aldırmak zaten benim göbek ve basenlerim aşırı var.e Konyada deniz yok yüzemem

bebeğiniz ne kadar bilemiyorum ama
ben sezeryan ile doğum yaptım ki biliyosunuz
sezeryan doğumlarında kilolar daha yavaş gidiyor
o yüzden stres yapmayım aslında ben de zamanında
çok taktım ama 6 ayın sonunda kiloların hepsi gidiyo

yapı meselesi işte yainanın....bgn eczanede tartıldım doğumdan sonra bir bes kilo daha almısımhiç böyle olmamıstm eczanedn nasıl kactığımı bilemedim.kilolu hamile kalmıstm bunalım kiiiii sormayınnnnnnakupnktr mu denesem?

Bende bayramin birinci günü dogum yaptim, herhalde rekor bende hamilelilikde 24 kilo aldim akannehir
Allah'ima cok sukur, normal dogum yaptim. 63 Kilo ile hamile kaldim ve doguma 87 kilo ile girdim Dogumda 8 kilosu gitti :)
Bebegim ise: 3.820 Gram _58 Cm dogdu =)
Suan, toplam olarak 19 kilo verdim kizlar daha yeni 1 ay oldu dogum yapali.
Ki, Allah'in her günü muhallebi yapiyorum, amannn sütüm olsun diye inanilmaz (nefret dahi ettigim ) herseyi kizim icin yiyiorum ki dikkat dahi etmiyorum, etsem hepsini veririm ama, yeterki kizima iyi sütüm olsun o doysun diye suan umursamiyorum dahi.
Zamanla, düzelicek kizlar hersey. Hiiicc kafaniza takmayin, Rabbim baska dertler vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…