Doğum yaptım ama eşimle ayrıyız

Üzüldüm yaşadıklarına kolay şeyler değil tabikide ama hep derim evlenir evlenmez yapmayın çocuk diye 1sene olmuş ve hamile kalmışsın neden ? Ben 3yıllık evliyim hala tam kendimize güvenip yapmıyoruz. Şuan çocuğun olmasaydı hayata bakış açın daha değişik olabilirdi. Hakkında hayırlısı ama adam dön dese döncekmişsin gbi geldi bana umarım biran önce kurtulursun o adamdan yazık etme kendine.
Çocuğum iyi ki oldu çünkü ben onun sayesinde tutundum hayata, psikolojim çok bozuldu. Ama cocugumun açısından bakınca keşke olmasaydı diyorum, simdi küçük anlamiyo ilerisini dusunuyorm hep. Hayır dönmek kolay değil artık sallana sallana gider miyim bu saatten sonra, ben disli çirkef biri olamadım olsaydım şu an evimdeydim zaten. Surunsun istiyorum kalbimi soğuttu o benim, en zoruma gidende millet diyo sevmemiş bu adam ne kadar sevdiğini bilen insanlar bile bunu soyluyo artık haklılar yani. İstiyorum ki o ağlasın zirlasin

İlk konunuzu hatırlıyorum.Burada kendimizi yırttık dönmeyin diye.Ama döndünüz.Hatta anneniz de size dargındı.Eşiniz saygısızlık etmişti.En azından annenizden özür dilesin dedik .Ama yok.tıpış tıpış gittiniz.Bugün çağırsa yine gidersiniz hem de o görümcelerin yaşadığı apartmana.
Psikolojiniz kötü olabilir ama doğumdan önce de bu fikirlere sahiptiniz.Hala aynı düşünüyorsunuz.Görümcelere inat yuvanızı kurtaracaksınız.Olmayan yuvanızı.Ne güzel aileniz arkanızda,işiniz var.Evladınızı büyütün.Dönseniz bile olanlar unutulur mu?

DOĞUM yapmışsınız ona bile ikinci gün gelmiş baba bile olamayan bu adama yüz vermeyin çekişmeli boşanın herşey düzelir size sağlık ve bebeğinizle mutlu bir hayat diliyorum

Beni doguma cagir dedi ben çağırmadim çünkü çok kırmıştı beni ve şu var eşime büyü yaptılar eminim buna, tanisaydiniz aynı şeyi dusunjrdunuz, ya benim eşim beni kimseye ezdirmezdi laf söyletmez kıyamazdı o pislikler çekemedi bu durumu, düşün eşim bana mont aldı pis pis bakış attılar hayırlı olsun bile demediler bu insanlar kardeşlerini paylaşamıyorlar, nişanlı kaynim var o da aynı olcak biliyorum. Bu işi çözmek için araştırma yapıyorum zaten, gelirse eğer güle oynaya gitmicem tabiki bende bi kadınım en önemlisi artık bi anneyim dimdik durucam. İstediğim şu onu ağlarken görmek surundugunu görmek çünkü ben çok ağladım yapayalnız kaldım

Valla buradan bakınca ortada bir büyü varsa sana yapılmış gibi. Hala kocanı arka alıp pamuklara sarıyorsun bir tek kötü kayın aile. Tüm hedefin "onlar görsün gününü" üzerine. Hani eşim düzelir, ayrı eve çıkarız falan hiç plan yok derdin tasan nispet yapmak.

X