doğuma son 2 ay

afet35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2011
12
0
kendimi çok kötü hissediyorum bunda birçok sebep var alt katta oturan kayınvalidemin varlığı tüylerimi diken diken ediyor..geceleri kabus görmeye başladım bebeğime birşey gelecek diye aklım çıkıyor! bu evde yaşamaktan çok huzursuzum sanki başıma birşey gelecek korkusu var içimde! ne yapacağımı bilmiyorum

kendimi çok kötü hissediyorum bunda birçok sebep var alt katta oturan kayınvalidemin varlığı tüylerimi diken diken ediyor..geceleri kabus görmeye başladım bebeğime birşey gelecek diye aklım çıkıyor! Bu evde yaşamaktan çok huzursuzum sanki başıma birşey gelecek korkusu var içimde! Ne yapacağımı bilmiyorum

canım bu kadar stres yapma yazık bebeğine

belkide doğum yaklaştığı için böyle huzursuz oldun bak ne güzel coğu gitmiş azı kalmış
bebeğini kucağına alıcaksın bence ogünü düşün hiç canını sıkma olan sana olur
üzüldüğübnle kalırsın bugunlerin keyfini çıkar

kendimi çok kötü hissediyorum bunda birçok sebep var alt katta oturan kayınvalidemin varlığı tüylerimi diken diken ediyor..geceleri kabus görmeye başladım bebeğime birşey gelecek diye aklım çıkıyor! bu evde yaşamaktan çok huzursuzum sanki başıma birşey gelecek korkusu var içimde! ne yapacağımı bilmiyorum

kayınvalidenin varlıgı nie rahatsız edio. takma hiçbişeyi bebegini düsün dicem ama takılıo ya ister istemes. Ama sen beebginle geçireceğin zamanları düsün, pozitif ol ki bebişe de geçsin bu. bebegin en onemlisi gerisi tınnnnn boyle düşün rahatlatmaya calıs kendini canım

X