Doğumda kaç kilo verdiniz?

slyvia242

Mommy
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2021
744
751
34
Merhaba hanımlar :) konu başlığında da olduğu gibi sorum doğum yapmış annelere. Büyüyen bedenimiz, tartıdan kaçışımız ve aynalara baktığımızda ‘bu da kim’ dediğimiz zamanlardan yazıyorum. Benim gibi morale ihtiyacı olan hamişleri bilgilendirir misiniz?
🌸
Doğuma kaç kilo girdiniz ve kaç kilo çıktınız?
Hamilelikte kaç kilo almıştınız?
Doğum sonrası ilk ayda kaç kiloya indiniz?

Merhaba hanımlar :) konu başlığında da olduğu gibi sorum doğum yapmış annelere. Büyüyen bedenimiz, tartıdan kaçışımız ve aynalara baktığımızda ‘bu da kim’ dediğimiz zamanlardan yazıyorum. Benim gibi morale ihtiyacı olan hamişleri bilgilendirir misiniz?
🌸
Ablam 60 kiloydu 78 kiloyla doğuma girdi doğumdan 71 ile çıktı
1 ay sonra 65 oldu
2.ayinda 57 oldu
Halen 57

57 kilo ile hamile kaldım.
76-77 ile doğuma girdim. sezeryan doğum yaptım. doğumdan eve geldiğimde delicesine ödemim vardı 72.6 kg dım.
ilk haftanın sonunda 67 ye düştüm hemen ödemi atınca vücudum.
bu hafta 66'yı gördüm:) umarım hızlıca gidecek kalanlar da.

🌸
Yaklasik 20 aldım
Normal doğum yaptım eve dondugumde yinede ödem kalmıştı 10 kg gitmişti
Yaklaşık iki ayda da diğer 10 kg gitti ve hamile oldugum kiloya ulaştım bişey sarfetmedim zaten iştahsız bı insanım bünye meselesi bebeğim için hep yedim kendimi bildim bileli en fazla hamileyken o kiloya ulaştım sonrasında bolca emzirmek zaten direk kg verdiriyo daha çok süt yapıcı şeyler tükettim ve bolcada su içtim süt için ..

72 kilo ile hamile kaldım 5 kilo verdim hamilelik dönemimde ve yine 5 kilo alıp 72 kilo ile sezeryan doğum yaptım doğumun ertesi gün 68 e düştüm 12.gün artık doğum sonrası 10 kilo verip 62 yi gördüm benim biraz çok kilo kaybım oldu

X