Dogumdan sonra ilk regli

Duanimettir

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
11
6
31
Hanımlar merhaba. 27 Ocakta ilk doğumumu yaptim. Bugun sabah resmen regli donemindeki yogunluk ve kirmizilikta kanama oldugunu gördüm. Bugun pazar doktoruma da gidemem. Sizce dogumdan sonraki 30. Günde regli olmam normal mi. Ki bu kanama regli mi ki. Yardimci olursaniz sevinirim. Bu arada sütüm az da olsa emziriyorum

Hanımlar merhaba. 27 Ocakta ilk doğumumu yaptim. Bugun sabah resmen regli donemindeki yogunluk ve kirmizilikta kanama oldugunu gördüm. Bugun pazar doktoruma da gidemem. Sizce dogumdan sonraki 30. Günde regli olmam normal mi. Ki bu kanama regli mi ki. Yardimci olursaniz sevinirim. Bu arada sütüm az da olsa emziriyorum
bende de oldu ama 39. Gun. 2 gun bı kac damla seklındeydı doktor adet olmussun. 6 ay hıc gelmeyebılır her ay duzenlı de olabılırsın ama emzırdıgın surece ılk aylarda oyle cocuk oncesındekı gibi petler dolusu adet bekleme dedı. Korun dedı gonderdı =)

Evet normal kişiden kişiye değişiyor benim ki 10 güne yakın sürmüştü sanırım çok kanamam olmuştu bitene kadar sonra her ay düzenli olmaya başladı eskisi gini 6 gün sürüyor sadece hamilelikden öncesine göre biraz fazla kanamam oluyor

Normalmiş.Ben de doğumdan sonraki 2.ayimda adet oldum ve emziriodum.Suan 2.adetim bitti.Tamamen eski duzenimdeyim.

X