Ovülasyon sonrası belirti

ozmenderya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
90
23
30
Merhaba Hanımlar💐

Kızlar ben reglim bittikten 13 gün sonra 25 ocakta yumurtlamayı 14.gün 26 ocakta çatlamayı gördüm ve 24-25-26-27 Ocak bu günleri değerlendirdik bugün 8.gün oldu. Bazen sağ kasığımda bazen alt karın bölgemde kramp gibi batmalar başladı.Ve bugün başlayan adet olacak gibi ara ara gelip giden ağrım oluyor. Bu arada birde kokusuz temiz beyaz akıntım var. Göğüslerimde çekilme tarzı sızlama oluyor. Sizce bu döllenme belirtileri olabilir mi? Daha önce bu durumu yaşayan yada fikri olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 🤲🏻🤰

Merhaba Hanımlar💐

Kızlar ben reglim bittikten 13 gün sonra 25 ocakta yumurtlamayı 14.gün 26 ocakta çatlamayı gördüm ve 24-25-26-27 Ocak bu günleri değerlendirdik bugün 8.gün oldu. Bazen sağ kasığımda bazen alt karın bölgemde kramp gibi batmalar başladı.Ve bugün başlayan adet olacak gibi ara ara gelip giden ağrım oluyor. Bu arada birde kokusuz temiz beyaz akıntım var. Göğüslerimde çekilme tarzı sızlama oluyor. Sizce bu döllenme belirtileri olabilir mi? Daha önce bu durumu yaşayan yada fikri olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 🤲🏻🤰
Yumurtalama ve çatlama tarihlerimiz aynı
Ben pazartesiye kadar adet olmazsam test yapmayı düşünüyorum varsa çıkar herhalde yumurtalamadan sonra 11-12. günde çıkıyor genelde

Merhaba Hanımlar💐

Aynı belirtileri bende yaşadım yumurtlama pik yaptı çatladı övulasyon testi ile takip ettim üç dört gün sonra göğüslerim uçlarından ve koltuk altımın yanlarından acımaya başladı kasıklarıma ara ara batmalar oldu bu gün adet günüm aşırı kasık ve bel ağrısı var ve ıslaklık hissediyorum sürekli adet oldum sanıp wcye gidiyorum bakalım ne olucak 🙃

Aynı belirtileri bende yaşadım yumurtlama pik yaptı çatladı övulasyon testi ile takip ettim üç dört gün sonra göğüslerim uçlarından ve koltuk altımın yanlarından acımaya başladı kasıklarıma ara ara batmalar oldu bu gün adet günüm aşırı kasık ve bel ağrısı var ve ıslaklık hissediyorum sürekli adet oldum sanıp wcye gidiyorum bakalım ne olucak 🙃
Merhaba Hanımlar💐

Kızlar ben reglim bittikten 13 gün sonra 25 ocakta yumurtlamayı 14.gün 26 ocakta çatlamayı gördüm ve 24-25-26-27 Ocak bu günleri değerlendirdik bugün 8.gün oldu. Bazen sağ kasığımda bazen alt karın bölgemde kramp gibi batmalar başladı.Ve bugün başlayan adet olacak gibi ara ara gelip giden ağrım oluyor. Bu arada birde kokusuz temiz beyaz akıntım var. Göğüslerimde çekilme tarzı sızlama oluyor. Sizce bu döllenme belirtileri olabilir mi? Daha önce bu durumu yaşayan yada fikri olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Benimde Sat 10 Ocak ve 27 Ocak yumurtlama günüm. 29 Ocaktan itibaren benimde koltuk altlarımın yanından göğüs çevresinden göğüs altına kadar bir acıma var ve ara sıra batma. Bir de iştahım açıldı alt karnım bi tuhaf hani regl olunca değişik bir şişkinlik olur ya ilk gün aynı öyle hissettiriyor. 9 gün kaldı regl me çok heyecanlıyım

Bu arada bu gün test yaptım silik çıktı sonra tekrar yaptım yine silik dedim acaba bu test bozuk ya da yalancı pozitif mi çıkarıyor ilk beş dk içinde çıktı kuruma çizgiside değil çıktım dışarı başka markadan aldım tekrar yaptım hiç bişey çıkmadı ama sıvı alımına dikkat etmedim şuan bi araftayım var mı yok mu yarın ilk idrarla tekrar yapıcam testimide eklicem hiç böyle bir durum yaşadın mı

Eklentiler

• EE51213A-8B78-42A5-B014-FC8C76D2A296.jpeg
    EE51213A-8B78-42A5-B014-FC8C76D2A296.jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 157
Bu arada bu gün test yaptım silik çıktı sonra tekrar yaptım yine silik dedim acaba bu test bozuk ya da yalancı pozitif mi çıkarıyor ilk beş dk içinde çıktı kuruma çizgiside değil çıktım dışarı başka markadan aldım tekrar yaptım hiç bişey çıkmadı ama sıvı alımına dikkat etmedim şuan bi araftayım var mı yok mu yarın ilk idrarla tekrar yapıcam testimide eklicem hiç böyle bir durum yaşadın mı
Su seyreltiyor salgılanan hormonu canım bir de ilk 5 dakika içinde çıktıysa bence vardır bişeyler ❤️ regl ne kaç gün kaldı kuzum kan versen daha sağlıklı olur sanki idrar testine göre daha kesin sonuç verir

İlk denemeye başladığımız zaman sürekli kan veriyodum artık insanlar beni tanımasa da utanıyorum 😂 tam koyu çizgiyi görene kadar kan vermicem diye söz verdim kendime biraz panik ve aceleci bi yapım var maalesef bu gün regl günüm bu gün ama bir iki gün atıyor ileri bazen

Bu arada senin kaç günün var övülasyonla takip ettin mi çatlamayı kaç gün geçti üzerinden beyin fırtınası yapalım 😃😃

Yarın ilk idrarla yap bakalım erken test alıp onlar daha hassas oluyor biraz pahalı ama şu dijital olanlar. Benim daha 9 gün var yarın bi denicem şansımı bakalım ne görcem 😂 bende çok aceleciyim sabırsızım napcam bilmiyorum😅

Merhaba Hanımlar💐

adetiniz olmadan bir kaç gün önce test yapın yine çıkar inşallah gönlünüze göre olur herşey

Yarın ilk idrarla yap bakalım erken test alıp onlar daha hassas oluyor biraz pahalı ama şu dijital olanlar. Benim daha 9 gün var yarın bi denicem şansımı bakalım ne görcem 😂 bende çok aceleciyim sabırsızım napcam bilmiyorum😅
Digital olanlar türkiye de var mı bilmiyorum bakmadım doğrusu ama yabancı bloggerları takip ediyorum onlar da görmüştüm çok hassan oluyormuş sen yurtdışındasın sanırım

Ettim takibi 27 Ocak yumurtlama günü değerlendirdik şafak 9 regl ye 😂 ben pazartesiden beri hatim ettim siteyi
Ayy hadi inş ama daha çok var beklicen mecburen 10. Günden sonra test stokla her gün yap 😂 ben öyle yaptım aslında yapmamamız lazım ama aceleci insanlar böyle oluyor birde test yapmak çok hoşuma gidiyor benm ovülasyon yaparken bile bir mest oluyorum 😃😃

Digital olanlar türkiye de var mı bilmiyorum bakmadım doğrusu ama yabancı bloggerları takip ediyorum onlar da görmüştüm çok hassan oluyormuş sen yurtdışındasın sanırım
Berlin’de yaşıyordum Türkiye’ye taşındım dumanı burnunda yeni evliyim 😂 öyle diyorlardı heralde tam bilmiyorum yazasım geldi hahaha 😂 eşimin yaşı 38 bende yeni 30 dan gün aldım dedim bebişi bekletmeyelim 😂

Ayy hadi inş ama daha çok var beklicen mecburen 10. Günden sonra test stokla her gün yap 😂 ben öyle yaptım aslında yapmamamız lazım ama aceleci insanlar böyle oluyor birde test yapmak çok hoşuma gidiyor benm ovülasyon yaparken bile bir mest oluyorum 😃😃
Hahahahahahahahah ay bende aynıyım çok farklı bir his çift çizgi görmek 😂 geçen ay 6 kez kan testi yaptırdım 7 de idrar bekleyemşyorm 😅😅

X