Ovülasyon sonrası belirti

Aynı belirtileri bende yaşadım yumurtlama pik yaptı çatladı övulasyon testi ile takip ettim üç dört gün sonra göğüslerim uçlarından ve koltuk altımın yanlarından acımaya başladı kasıklarıma ara ara batmalar oldu bu gün adet günüm aşırı kasık ve bel ağrısı var ve ıslaklık hissediyorum sürekli adet oldum sanıp wcye gidiyorum bakalım ne olucak 🙃
Umarım güzel haberler alırsınız. Test yaptınız mı?

İki gün gecikmem var şuan hata olduğunu sanmıyorum ya bi sonra ki aya devamm 😃😃 senin pozitif olur inş bu ay kuzum

Merhaba Hanımlar💐

Kızlar ben reglim bittikten 13 gün sonra 25 ocakta yumurtlamayı 14.gün 26 ocakta çatlamayı gördüm ve 24-25-26-27 Ocak bu günleri değerlendirdik bugün 8.gün oldu. Bazen sağ kasığımda bazen alt karın bölgemde kramp gibi batmalar başladı.Ve bugün başlayan adet olacak gibi ara ara gelip giden ağrım oluyor. Bu arada birde kokusuz temiz beyaz akıntım var. Göğüslerimde çekilme tarzı sızlama oluyor. Sizce bu döllenme belirtileri olabilir mi? Daha önce bu durumu yaşayan yada fikri olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 🤲🏻🤰
Derya hanım önce ki açtığınız konularda önüme geldi de bende ovulasyon testiyle takip ediyorum 24 ocak son regl 3 şubat çatlamayı gördüm bugün yani 5 gün sonra benimde biraz belirtilerim var ovulasyon testi silik bile çıkmıyor eğer hamile kaldıysak lh testlerde ne zaman koyuya dönüyor acaba 🤦🏽‍♀️ regle 11 gün gözüküyor

Derya hanım önce ki açtığınız konularda önüme geldi de bende ovulasyon testiyle takip ediyorum 24 ocak son regl 3 şubat çatlamayı gördüm bugün yani 5 gün sonra benimde biraz belirtilerim var ovulasyon testi silik bile çıkmıyor eğer hamile kaldıysak lh testlerde ne zaman koyuya dönüyor acaba 🤦🏽‍♀️ regle 11 gün gözüküyor
Maalesef ben dün yine regl oldum. Hayaller şubata kaldı. Bu ay bir gebenin günlüğü sayfasındaki ebru hanımdan birebir takip alacağım randevu oluşturduk bakalım rabbim hepimize hayırlı sağlıklı uzun Ömürlü evlatlar nasip etsin

Maalesef ben dün yine regl oldum. Hayaller şubata kaldı. Bu ay bir gebenin günlüğü sayfasındaki ebru hanımdan birebir takip alacağım randevu oluşturduk bakalım rabbim hepimize hayırlı sağlıklı uzun Ömürlü evlatlar nasip etsin
Amin insallah herşey gönlünüzce olsun bende bu ay regl olursam lotus ovulasyon dan danışmanlık alacağım ebru hanımında jel ve kaset testlerinden almıştım oda iyi tabi

Amin insallah herşey gönlünüzce olsun bende bu ay regl olursam lotus ovulasyon dan danışmanlık alacağım ebru hanımında jel ve kaset testlerinden almıştım oda iyi tabi
Hakkımızda en hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻 rabbim şifamız neredeyse bizi oraya ulaştırsın. Bende netten havuç incir kürüne bakıyordum, hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş

Hakkımızda en hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻 rabbim şifamız neredeyse bizi oraya ulaştırsın. Bende netten havuç incir kürüne bakıyordum, hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş
Ben havucu öğrenmiştim kür yerine ovulasyon dönemi çok tükettim limon ve tuz döktüm umarım yakın zamanda güzel haberler alırız🙏🏻☺️

Ben havucu öğrenmiştim kür yerine ovulasyon dönemi çok tükettim limon ve tuz döktüm umarım yakın zamanda güzel haberler alırız🙏🏻☺️
Ben Ebru hanımdan birebir danışmanlık almaya başladım. İlk görüşmemizi yaptık oda yumurtlama döneminde 7 gün 1 adet muz ve 1 adet avokado yememi söyledi. Belki bu bilgi işinize yarar

Ben Ebru hanımdan birebir danışmanlık almaya başladım. İlk görüşmemizi yaptık oda yumurtlama döneminde 7 gün 1 adet muz ve 1 adet avokado yememi söyledi. Belki bu bilgi işinize yarar
Çok teşekkür ederim derya hanım sizin sıkıntı varmıydı bilmiyorum ama bende yaptıklarımdan destek olabilirim öğrendiğimi insan ne yapacağını ne yiyeceğini şaşırıyor o kadar cok takviye alıyorum ki vitamin sonra letu , progesteron 0.67 lerden 1 e sonra 17 ye cıktı amh deseniz yükseldi , eşimde benden cok istediği için insan stres oluyor 🥹 kontrole gittim rahim kalınlığı 15 mm dedi progesteronda 17 acaba mı diye yine düşünüyorum bebeği adete az kaldı

X