Ovülasyon sonrası belirti

Evet takip ettik. Bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandik ilk kez. Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Sat 6 Ocak bat 5 Şubat. Adetin 5. Günü klomene başladık. 18 ocakta gittiğimde 19 mm yumurtam vardı. O gün gece iğne vurulmami söyledi doktorum ve bir hafta sonrası için randevu verdi. Bir hafta sonra yani 25 ocakta gittiğimde yumurtamin 22 mm olarak büyüdüğünü ultrasonda yumurtanın şeklinin daha yeni bozulmaya başladığını(çevresi bozulunca catliyormus) söyledi. Ya yumurta catlamamis yada yeni catlamaya çalışıyor dedi. Kan ver net anlayalım dedi. Kan verdim yumurta çatlamış bugünü ve iki gün sonrasını mutlaka değerlendir dedi. Ama artık 25 ocakta mi çatladı onu bilmiyorum konuşmadan onu cikardim açıkçası
Ja o kadar değişik konuşuyorlar ki bende zorluk yaşıyorum. O zaman bilaç gün değerlendir dediyse benle aynı zamanda denedin demekki. O zaman hamilelik belirtisi olabilir mantıken test yapıp baksana bi 5 Şubat ise bat. Göğüslerin nasıl ?

Ja o kadar değişik konuşuyorlar ki bende zorluk yaşıyorum. O zaman bilaç gün değerlendir dediyse benle aynı zamanda denedin demekki. O zaman hamilelik belirtisi olabilir mantıken test yapıp baksana bi 5 Şubat ise bat. Göğüslerin nasıl ?
Bazen böyle sızımsi bişey oluyor ama güvenemiyorum. Geçen ay özellikle belirtilerim regl tarihinden sonra olmustu

Evet bir hoş oluyorum gerçekden ama ben zaten esktra idrara çıkan biriyim sadece değişik bir idrara çıkma oluyo
Bende sık çıkarım ama şuan prostatlı amcalar gibiyim her saat gidiyorum. Bende bi hoş oluyorum ayy umutlandım bennn
9 gün sonra kırmızı kart görürsem dünyam başıma yıkılır 😂

Bende sık çıkarım ama şuan prostatlı amcalar gibiyim her saat gidiyorum. Bende bi hoş oluyorum ayy umutlandım bennn
9 gün sonra kırmızı kart görürsem dünyam başıma yıkılır 😂
Bende öyle dünyam yıkılacak sanırım ama ben daha bu stresle uğraşamam direk tüp bebeğe gidicem aşılama falan da yaptırmicam 😂😂😂 doktorlar beni dövmesse iyi

Yarın sabah ilk idrarla deneyeceğim ama umutlu değilim. Çünkü kimsede okumadım bu şekilde iğneden sonra basına böyle birşey gelen. Normalde iğneden 24-36 saat sonra çatlaması gerekirdi 🥲
Klomen çok yumurta büyütüyordu diye biliyorum benim bi kız arkadaşta öyle olmuştu 3 yumurtası büyümüş biri salınmış diğeri kalmış. Sende de ondan mı oldu acaba? Sen iğneden sonra ve 1 hafta sonra değerlendirdin yine de dimi ? Mesela bende geçen ay yumurtladım ama yumurtlamamdan 1 hafta sonra 26 mm yumurtam vardı o çatlamadı. Noldu bilmiyorum hala doktora gitmedim 🥹

Klomen çok yumurta büyütüyordu diye biliyorum benim bi kız arkadaşta öyle olmuştu 3 yumurtası büyümüş biri salınmış diğeri kalmış. Sende de ondan mı oldu acaba? Sen iğneden sonra ve 1 hafta sonra değerlendirdin yine de dimi ? Mesela bende geçen ay yumurtladım ama yumurtlamamdan 1 hafta sonra 26 mm yumurtam vardı o çatlamadı. Noldu bilmiyorum hala doktora gitmedim 🥹
Evet öyle diyorlar doktora sorduğumda bir tane oldu ama zaten birden çok büyümesini istemeyiz çoğul gebelik risktir her zaman dedi. Tabi hem iğneden önce hem iğneden sonra değerlendirdik. Bakalım bir tarafim diyor ki geçen ayda kimyasalda da sürekli beyaz akıntı gelmişti yine geliyor ve birşeyler. Bir tarafımda yok yine bişey olmadı diyor. Allah bekleyen herkesin yardımcısı olsun çok zormuş gerçekten.

Evet öyle diyorlar doktora sorduğumda bir tane oldu ama zaten birden çok büyümesini istemeyiz çoğul gebelik risktir her zaman dedi. Tabi hem iğneden önce hem iğneden sonra değerlendirdik. Bakalım bir tarafim diyor ki geçen ayda kimyasalda da sürekli beyaz akıntı gelmişti yine geliyor ve birşeyler. Bir tarafımda yok yine bişey olmadı diyor. Allah bekleyen herkesin yardımcısı olsun çok zormuş

Ay yazamadım 😅 beyaz akıntı sağlıklı hamilelik geçirenlerde de oluyor diye biliyorum kötü düşünme pozitif düşün en azından hamilelik tutuyor bende hala tık yok beklemedeyim. Bence bilaç yumurta büyüyüp doktor kaçırmıştır başka yumurtayı görmüştür

X