Doğumdan sonra tek başıma yapabilirmiyim

Bana kalsa eşimden başka kimse olmasa daha rahat ederdim herhalde. Ama benim annem kaldı 2 hafta yanımda...

Biz eşimle başbaşa her işin altından daha rahat kalkan insanlarız. Evliliğimiz falan da o şekilde oldu, aileleri çok karıştırmadık. Vaktim oldukça yalnız gidip yerleştirdik evimizi. Ailelerin Karıştıkları şeylerde sorun çıktı hep...

Keşke doğumumda da o şekilde olsaydı diyorum şimdi...

Baktınız sıkıntı yaşıyorsunuz teyzeniz gelir...

Uzakta değilseniz ben bile gelirim:KK48:

canım benim sütten kesilme olayı öyle kolay bişey olsaydı ben şuana kadar kaç kere kesilmiştim. sen sakın sütüm kesilecek diye endişelenme. ben hep bunu dedim. hayır kesilmeyecek benim sütüm oğluma yetecek ben onu doyururum ben ona yeterim dedim dedim veee benim oğlum hiçbir mamayı almadı. sütüm yetmiyo diye korktuğum anlarda bile ayda 1 tam kilo aldı ve hala emiyo 21 aylık düşün :KK70:
Ayy ne güzelll inşallah benimkide öyle olur tek istediğim 2 yıl emzirmek. Maşallah Allah uzun sağlıklı ömür versin oğlunuza. İnşallah benimde öyle bir evladım olur. :)

Bana kalsa eşimden başka kimse olmasa daha rahat ederdim herhalde. Ama benim annem kaldı 2 hafta yanımda...

Biz eşimle başbaşa her işin altından daha rahat kalkan insanlarız. Evliliğimiz falan da o şekilde oldu, aileleri çok karıştırmadık. Vaktim oldukça yalnız gidip yerleştirdik evimizi. Ailelerin Karıştıkları şeylerde sorun çıktı hep...

Keşke doğumumda da o şekilde olsaydı diyorum şimdi...

Baktınız sıkıntı yaşıyorsunuz teyzeniz gelir...

Uzakta değilseniz ben bile gelirim:KK48:
Ayy Allah razı olsun. baktım beceremedim gelir bana öğretirsiniz :KK68: eşim ben varım en kötü bir hafta dükkanı açmam diyor aslında. Haklısınız deneyip yapamazsam destek almam daha mantıklı. Artık okadar çok araştırmaktan yoruldumki. resmen her konu hakkında bilgim var. Ama pratiğe dökmekte sıkıntı yaşamaya korkuyor insan. :KK57:

Ayy Allah razı olsun. baktım beceremedim gelir bana öğretirsiniz :KK68: eşim ben varım en kötü bir hafta dükkanı açmam diyor aslında. Haklısınız deneyip yapamazsam destek almam daha mantıklı. Artık okadar çok araştırmaktan yoruldumki. resmen her konu hakkında bilgim var. Ama pratiğe dökmekte sıkıntı yaşamaya korkuyor insan. :KK57:

Doğumla beraber annelik uygulaması ekleniyor sanki insanın üstüne. Ben neredeyse kendi çocuğumdan önce bebek almamıştım kucağıma...

Hatta ilk günler annem bebeğimin üstünü değiştirirken, yalnız kalınca nasıl değiştireceğim acaba diyordum... ama iş başa düşünce insan kendiliğinden yapıveriyor.

Doğumla beraber annelik uygulaması ekleniyor sanki insanın üstüne. Ben neredeyse kendi çocuğumdan önce bebek almamıştım kucağıma...

Hatta ilk günler annem bebeğimin üstünü değiştirirken, yalnız kalınca nasıl değiştireceğim acaba diyordum... ama iş başa düşünce insan kendiliğinden yapıveriyor.
Bakalım hayırlısı. Baktım çözemiyorum bazı şeyleri size sorarı. Buradan :)

X