doğurdumm kızlar..Allahıma şükürler olsun kızım kollarımda..

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
7.348
91
hepinize slm valla burayı o kadar çok özlemişimki..
21 kasım çarşamba günü kızım berfe dünyaya geldi..ben normal kontrol diye gitmiştim çatı muanesinde doğum gözükünce apar topar hastaneye aldılar.4,30 saat süren suni sancıyla doğum yaptım..bide ikinci doğum kolay derler koca bi yalanmış..:)))
Allahıma şükürler olsun dualarımı kabul etti bebeğim çok sağlıklı umarım bundan sonrada bi sorun çıkmaz..4 gün gözetim altında kaldım..şimdi herşey yolunda..

yakında size doğum hikayemide yazıcam..anlatıcaklarım gerçekten çok komik gülermisin ağlarmısın hesabı..ha bu arada teyzeleri kızım bugün bir haftalık oldu..göbeğide düştü:)))iyi dileklerinizide okudum hepinize çok teşekkür ederim..şimdilik hoşçakalın..

oh canım çoks evindim darısı bize inşaallah ne güzel allah ıms aglıklıs ıhhatli buyutmeyid enasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnnn

gözün aydın canım ismi gibi ömrüde güzel olsun işallah allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına

Gözünüz Aydın Allah Analı Babalı büyütsün sağlıkla sıhhatle geçireceğiniz nice mutlu seneler inşallah.Darısı bizim başımıza inşallah.

hepinize slm valla burayı o kadar çok özlemişimki..
21 kasım çarşamba günü kızım berfe dünyaya geldi..ben normal kontrol diye gitmiştim çatı muanesinde doğum gözükünce apar topar hastaneye aldılar.4,30 saat süren suni sancıyla doğum yaptım..bide ikinci doğum kolay derler koca bi yalanmış..:)))
Allahıma şükürler olsun dualarımı kabul etti bebeğim çok sağlıklı umarım bundan sonrada bi sorun çıkmaz..4 gün gözetim altında kaldım..şimdi herşey yolunda..

yakında size doğum hikayemide yazıcam..anlatıcaklarım gerçekten çok komik gülermisin ağlarmısın hesabı..ha bu arada teyzeleri kızım bugün bir haftalık oldu..göbeğide düştü:)))iyi dileklerinizide okudum hepinize çok teşekkür ederim..şimdilik hoşçakalın..

gözün aydın canım saglıkla buyut bebegini
gercekten 2, dogum cok zor kafamçokkarıştı

gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün inşaallah .....darısı bizlerin başına!!!:nazar:

sırnaşık şeyallah analı babalı buyutsun darısı bizlerin başına ama ilk önce bir hamile kalmayı başarabilsek

Allah analı babalı büyütsün darısı bizim başımıza inşallah bu günleri Allah bizede göstersin

gözün aydın sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah arkadaşım her bebek ayrı bir sevinç ne güzel darısı bizlerin başına:)

X