Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Merhabalar ,
Ben uzun uzun okudum yazılan mesajları. Aklımdaki bir çok soruya da yanıt bulmuş oldum. Hatta kitap okur gibi tedavi süreçleinizi okudum hızlı hızlı ve olumlu haberleinizde ohh diye bir iç geçirdim.
Ben 39 hatta 40 bile denecek bir yaşdayım. PCO nedeni ile 3. denememde sahip olduğum 9 yaşında bir tanecik kızım var. Eşim bir çocuk daha, kızımda bir kardeş istiyor.Bende elbette 2. kez anne olmayı çok istiyorum. Ama yıllar geçsede o yaşadığım süreçleri düşününce hep bi kaçtım. Kızım 3 yaşındayken mucize eseri kendiliğimden hamile kaldım ama 9 haftalıkken kaybettim.Yine aynı mucize tekrarlanırmı diye bekledim ama olmadı. Şimdi artık yaşımdan da ötürü tedaviye başlamak istiyorum. Bahçeci kliniğini hem özenli tedavileri ile duydum hemde işyerime yakın olması sebebi ile tercih edeceğim. Ama hangi dr'dan randevu almalıyım o konuda tereddütlerim var. Erbil bey, Güvenç bey, Ümit bey,Gürkan bey isimlerini duyuyorum hep. Hangisini seçeceğimi niye seçeceğimi bilmeden dr. araştırması yapıyorum. Burayı okuyunca Erbil be'den herkesin memnun olduğunu görüyorum. Çünkü herkes gibi benimde hem yaşıma hemde geçirdiğim tedavilere uygun olarak beni dinleyip ona göre yol çizecek , güven duyacağım bir doktora ihtiyacım var.
Tavsiyelerinize ve yeni tecrüblerinize ihtiyacım olabilir

kızlar nerelerdesiniz bugün kimseden ses çıkmıyor. doktordan gelmediniz mi hala yasemin en çok seni merak ediyorum ne dedi doktor. nisancım sen daha gelmedin muhtemelen.

kızlar nerelerdesiniz bugün kimseden ses çıkmıyor. doktordan gelmediniz mi hala yasemin en çok seni merak ediyorum ne dedi doktor. nisancım sen daha gelmedin muhtemelen.
canımm benim bugün deilll kontorlüm. haftaya cumaa ben geldim sabah baktım kimse yok çıktım :) senin bu cumamıydıı kontrolüün?

canımm benim bugün deilll kontorlüm. haftaya cumaa ben geldim sabah baktım kimse yok çıktım :) senin bu cumamıydıı kontrolüün?

evet benim bugündü. bidaha 8 ağustosta randevum var.bugün en sakin gündü. çok şaşırdım. bayram üzeri diye sanırım. senin dediğin gibi rutin tahlilleri verdi. onları yaptıracağım. hayırlısı artık

biz buradan gebeli k takibide yaparız evde ultrason aletimiz olsa tahlilleri yaptır bakalım kuzum . hayırlısı inşallah.. nasıl bebişşin daha çok minnaktır.. sonraki gidişinde çırpı iki bacak görürsün:)

Allah bağışlasın canım. Yeni tedavin umarım hayırlı olur ve yavruna bir kardeş gelir.Git bir ön görüşme yap derim. Merkezin bütün doktorları çok iyi. Ama ben ilk Erbil beye gittim. Kendinden emin ve tatlı dili onu seçmemi sağladı. Bende pkoluyum ve eşimde varikosel vardı.Şu an İlk deneme ile rabbime şükür kızımı taşıyorum.

Canım gelemedim. O gün koşturma ile geçti. Birde hafif bir bayram temizliği yapayım dedim pert oldum. Biliyorsun aşı olmuştum. Acısı sonra çıktı. Doktor bir kaç test verdi. Bayramdan sonraya kaldı. Ayaklarımada baktı ve sıcaktandır dedi. Demir,magnezyum v midem için çiğneme tableti verdi. Bugünde kolum ağrıyor diye yatıyordum.

Geçmiş bayramınız mübarek olsun kızlaarrr
yaseminciğim, boşa telaş ypamışsın. ama benm daha çok erken benm de şişiyo ayaklarım .bu kadr erken olması snki noraml deil ama bakalım geçmniş olsun ilk aşını atlattın.. :) hamişliğin her döneminde kafana tkılacak bişi oluyo. hamilelikten önede yumoşları say. embriyoalrı say:) Allah sağlıkla ,inşalalah kucağımıza almayı nasip etsin.. demir ilacı nasıl bi arkadaşım midesini bulandırdığını söylüyordu. öylemi. ?= ben mide bulantısından çok çektim korkuyorum her an mide bulantısı olacak diyee :26:

Geçmiş bayramın mübarek olsun canım. Demir ilacı içerken bir problem yok ama büyük abdest biraz katı ve siyah oluyor. Kolumda tahmin ettiğimden az acıdı. Ben zorlamasaydım hiç acımayacaktı sanırım. 2. doz bu ayın 27 de kısmetse. Ben magnezyumu pek sevmedim. Çok şekerli gazı kaçmış portakalı gazoz gibi. Kan tahlimlerimde temiz çıktı çok şükür. Kısmetse 16 da ayrıntılı ultrason var. Kızımı görüp hasret gidericem.

Teşekkürler canım saol.. evet demir iilacı öyle siyah yapıyormuş. arkadaşım söylemişti. şu kabız olamamk için yeiklerimize tekarr başla bence. kayısı vs.. ayın 27 sinde kendini sıkmazssın alıştın nede olsa.. bizz ne iğneler yedik tetanozda neymmiişşş tahlillerinin temiz çıkmasına çok sevindim canımm. ayy ne güzeeeeeeeeeell 16 sıdnan göreceksin meleğini.. bu arada drun içine sindi herhaldee :) bizimde son kontrol olacak galiba sonra ayrılacağız erbil beyden. herşey normalse .. :44:
bu araaadaaaaaa bende cuma ikili test yaptırdıımm.. Çok şükür herşeey iyi dedii.. kan tahlili çıkınca arayacak.. belki bugün arar Neysee sadece geleyimm %90 erkek dedi:Ç) %10 yanılma poayı bırakıyorum dedii... kendimi hep kıza şartlandırmıştım şaşırdım o an .))) sağlıklı olsundaaa miniğim yeter..

Allah razı olsun canım. İkili testinizin temiz çıkmasına çok sevindim. Demek bir prensimiz olacak. Herşey nasip kısmet canım hayırlı evlat olur inş. Doktor erbil beyin kadın versiyonu gibi geldi bana ama henüz emin değilim. Ayrınılı ultrason kolay kolay her yerde yapılmıyor. Bizde doktorun tavsiyesine göre görüntüleme merkezine gidicez. Video, resim ve sonuç verecekler.

Erbil bey kolay kolay bırakmıyor canım. Hicrana da açık açık söyleyin. Biz çıkıcaz dedik üzerine kaç ay daha gittik :)

hadi hayırlsıı, Allah hayırlsı dr larla karşılaştırsın canım.. çok sor dr. seçimi gerçektende.. ben daha tüp bebk tedavisinden önce neler yaşadım.. eveeeeeettt %90 değişmez hehalde. kendinden emin konuştu. çüküsü var diyo ayy ne güzel olur onun videosunu izlemeeekk.. Allah bizede ogünleri görmeyi nasip etsin inşallah.. :) dün biizmkide hareketliydi biraz izletttiii dee tüm gün böyle ne yapıyo bakasın geliyo:) o ufacık kollar bacaklarr , o ann anlatılamaz herhalde:)içinde bi canlıı hareketler yapıoo:)
AAAAA bizz hiç konuşmadık erbil beyle bırakma konusunu.. çünkü ilk haftalarda yanlış iğne vs. oldu ya korktuk açıkcası. devam ettik ,o konulara hiç gelemedik :) bakalım 20 si gibi gideriz kontorl süremiz geçmeden. ne diycek

Amin canım inş. Bizim bir adet videomuz var. 14. hafta kontrolünde. Nasıl hareketler yapıyor teyzesi bir bilsen. Son randevumuzdada verecekti ama kızım hiç uygun bir pozisyon vermedi. Ne resim ne video elimiz boş döndük. O günden beride 3 boyutlu göremedik kızımızı. O yüzden de çok sabırsızlanıyoruz. Erbil bey yüksek oran verdiyse yanılma yoktur bence. Hadi bakalım sünnet askerlik derken bir bakmışsın gelin seçiyorsun canım. Şimdiden söyle bence sana diyecekki 16. haftada önemli şusuna bakıcaz diyecek o 3. lü test canım. Aslına bakarsan ilki normalse yapılmasada olur. Biz bilmediğimiz için yaptırdık.

aayyy inanmıyorumm yeriimmm onuuuu.. bu kızz çok hareketli olcak annesii . nasıl baş edeceksin bilmem :) aa ultraonuana giderken çikolata ye kuzum hareketleniyorlarmış. ben unuttum ilk gittiğimizde uyuyomuydu neydi ters dönmüştü :) hiçç umrunda deildi :)) Allah kucağımıza almayı nasip etisn.canımmm benm gitmneyi düşündüğüm yerdede 3 boyutlu yok
ayyyyyyyyyy evet kaynanamı olucam benn gittiğimizde konuşacağızz :26:

Kendini belli etmeye başladı kuzum. Dün akşam çok hareketliydi. Ben o görüntüyü almaya giderken muzlu süt içmiştim demek ki enerji olmuş. Diğerinde kan vericem diye bişey yiyip içemedim. O yüzden küstü sanırım. Erbil beyin yanında alışınca boyutlu görmelere diğer doktorlarda garip geliyor. Onlar sadece kendileri bakığ sağlıklı diyor. Bizde arada özlersek 3 boyutlu yerlere gideriz artık. Muzlu süt iç sende unutma.

Mervettinden de halen ses soluk yok. Ama en son 27 temmuzda foruma girmiş yorum yapmadan çıkmış. Ne oldu bu kıza ya.

kızlar slm bugun tedavımın 15 gunu,
normalde cmtesi transfer demiştik ama erbil bey rahım kalınlığımı çok beğenmedi bu yüzden transferim 2 gun daha gecikicek haftaya ptesi olacak inşallah..
bende erbil beyde devam edicem hamilelik olursa inşallah şu süreci bi hayırlısıyla atlatalım da önce..

süt içemiyorum bende yaa napcam bilmiyorum oofff....
küsmez annesi uyuyordur. ewet yaa zr olacak başka hastaneye gidip karaltı görmek ama, dediğin gibi özleyince gideriz 3 boyutluı ya:) biraz video alır geliriz:))

Belki muzlu içersin canım. Onlar yarım yağlı ya su gibi zaten.

Kısmet canım hayırlı olsun. Geç olsun da güç olmasın inş. Hayırlı haberler bekliyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…