Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

hayırlısı canım.. erbil bey doğru zamanını bekliyor. azcık daha sabır . bebişini alacaksın göbüşüne hayırlısı ilee.. 15 gün sonrada güzel haberlerini bekliyor oalcağızz.

Belki muzlu içersin canım. Onlar yarım yağlı ya su gibi zaten.
ilk gebeliğini öğrendiğim zmanlar süte alışmak çin meyvel isütlerden içiyordum .mide bulantıları başladıktan sorna içemedimm. .halaa cesarette edemiyorum.. eskisi kadar bulantım yok çok şükür ama. fazla yediğimde geri tepiyo bazen çıakrtıyorum :18:

Kısmet canım hayırlı olsun. Geç olsun da güç olmasın inş. Hayırlı haberler bekliyoruz...

öyle cnm bebişim beni baya bi oyalıyor ama alıcam onu enınde sonunda

hayırlısı canım.. erbil bey doğru zamanını bekliyor. azcık daha sabır . bebişini alacaksın göbüşüne hayırlısı ilee.. 15 gün sonrada güzel haberlerini bekliyor oalcağızz.

inşallah cnm az kaldı bakalımm

Merhaba arkadaşlar, bugün oğlumun 40 ını çıkarıyoruz çok şükür. Nete giriyorum ama bebeğimle ilgili yazılar okuyup çıkıyorum, yazmaya pek fırsat olmuyor. Henüz tam bir düzen ve saat kavramımız yok. Allah hepinize de bugünleri hayırlısıyla yaşatsın inşallah. Görüşmek üzere...

Ankaracım hayırlı olsun 40 nız. Rabbim sağlıklı bereketli günler versin yavruna ve size. Ara sıra uğra biz iyiyiz de o bize yeter. Düzenizi kurunca bol bo konuşuruz canım

canımm maşallahh . oğluşun büyümüş bilee. Allah kısmet ederse benmde prensim gelecekmiş:))
yine başka yazılarıda okuda bizide ihmal etme. tecrübelerine ihtiyacımız varr

İyiyiz tatlım. Henüz tık yok. Sanırım uyuyor bana da anne uyuuu uyuu uyuuu diyor.

Ne güzel gitmişti uyku halim işle geri geldi.

Sorma ya kimse takılmıyor artık. Bence herkez kendi ayının hamile sayfasında takılıyor artık. Ben nedense oraya alışamadım.

maşallah minnoşa :)) uyusunda büyüsün annesini rahatsı z etmesin. akşamada göbüşte hareketler yapsın :))))) annesiyle babası izlesin:) evet ya şu işyerine gelincee uyku basıyo. başım ağrıyo:) evdede çok iyiyim . maşlllah. .:)
bende kendi doğum yapacağım ayın sayfasına birkaç kez yazdım daa alışamadım. çok kalabalıklar ve sayfa hızlı ilerliyo yetişemiyorum.:26:

:) Sağol tatlım. Tüm minnoşlara maşallah... Sabahları ayaklarını dayıyor kasıklarıma beni zor yürüyüyor cadı.

Evet diğer sayfalar çok kalabalık ve ben birini okuyamadan 2-3 sayfa atlıyor. Yazdıklarını kimse görmüyor. O yüzüden takılmıyorum pek.

Senin hamilelik ne durumda bakalım. Rahatsızlıklar devam ediyor mu?

burası iyi kendi kendimize devam ediyoruz. :) yeni gelenlerede yardımcı oluyoruz. elimizden geldiğince..
aaaaa ayaklarını dayadğını hissediyorsun . :) ne güzell yaa. benmki kendi kendine ne yapıyorsa midemle uğraşıyo sadece:)))
ama çok şükür ilk zamanlardaki gibi değil midemm.. yine oluyo bulantılarım ama okadar zorlamıyo benii.. ilk zmanlar mahfolmuştum yaa. aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyo. . korku filminin içindeydim sanki:)) stresten bisrürü sivilcem çıkmıştı. sivilceler yüzünden kızz zannettik bebeği:))) annemde bugün diyoki pembe yelek almıştım sana söylememiştim:))))) %90 erkek deyince şaşırdı oda

Aman aman artık geride kaldı çok şükür. İnş başka sorunlar yaşamazsınız.

Garip bir duyguymuş yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum. Umarım seninde hissedeceğin günler hızla gelir. Pembeşide artık 2. bebiş giyer. Annanesi bir tane daha alır torununa. Vallahi dün eşimde ya ayrıntılıda erkek derlerse dedi. Bende o kadar kız şeyi aldım kuzuya. Yok demezler diyorum ama içime kurt düşürdü.

Kızlarrr, değerim 1067 çıktı 12. Gün. Bende hamileyimmm:)))

süpermiş maşallah
benımde transferım 5-6 güne yapacak erbil bey, rahımın durumunua göre bekliyoruz işte :18:
sizden böyle güzel haberler almak motive ediyor doğrsu,
çıft embrıyomuydu senınkı cnm

Canım teşekkür ederim.Darısı başına inşallah. Erbil bey bana çift koyacağını söylemişti ancak transfer günü 1 tane AA kalite embriyo koyacağını söyledi. Yani 1 koydular, doktoruna güven canım bugün benimle birlikte öyle bir sevinişi vardı ki, görmen lazım.Doğru yerdeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…