Doktora Gitmemek İçin Hangi Bahaneleriniz Oldu?

Doktora Gitmemek İçin Hangi Bahaneleriniz Oldu?

• Ankete Katılan
    127
ERKEK jinekoloqlardan NEFRET ediyorum ve sinir oluyorum!!!!!Kötü Kazen Sanki başka meslek bulamıyorlarmış gibi!!! Ondan jinekoloğa giderken ( mecburen utandın utanmadın tüm kadınlar hayatında bir kaç kere gitmek zorunda kalıyorlar bende 2 doğum yaptım 1 normal 2 sezaryen) özellikle kadın olsun arıyorum .Hatta <jinekoloq doktor kadın mı erkek mi ?> soruma hastanede hayret ediyorlar ve < doktorun kadını erkeği olmaz> diyorlar.Çok üzücü:1no2:

slm kislar,

Ben jinekologa gitmekten cok utaniyorum:eek::eek:

Mumkun oldukca erteliyorum bu dr.islerini.cok sukur acil bir sorunum olmadi.

Kadin,erkek utaniyo insan iste...

Gerci Erkek dr.daha basarili bu konuda.Kadinlar daha gaddar oluyor bunu belki tonla kadindan duydum...

Utrasonlu olunca gene daha iyi yani.ama catal olayi beni deli ediyoooo:mymeka::mymeka:

Dr.gidicegim hafta strese giriyorum.:1no2:

Yapi meselesi...
evet cok dogru 6 ayda bir her saglikli kadinin muayne olmasi lazim...

Sevgiler!

Her 6 ayda bir jinekologuma ve dişci memutlaka giderim.2 de yakın arkadasım zaten.Hem gider bi kahvelerini içerim hemde kontrolden gecerim.Yani illaki hastalanmayı beklemeyenlerdenim.Gitmişken sagolsunlar bi de genel kan tahlili yaparlat bitti gitti

ya arkadaşlar ben bekarım ama evlenince ne yapıcam bilmiyorum jinekolog filan deyince böyle bumbuz kesiliyorum normalde hiç utangaç biri değilim ama bu konularda yerin dibine giresim geliyo.17 yasındayken regl düzensizliğinden doktora gitmiştim hiiç bişey olmamasına ragmen ölüm gibi gelmişti bide ilerde bunun hamileliği var doğumu var ne yapıcam nasıl aşıcam bu durumu bilmiyorum

ben 14 yaşnda jinekolağa düzenslkten gitmştm harbden iğrenç bişiydi yaa ağlıodm ben, bi önlük giydrmşlerdi koltk vardı kadn açtrdı bacaklarımı laelaelaelaelaekendimi doğm yapıo sandm bi an yaa

ailemde çok fazla hasta olduğu için olsa gerek kendime vakit ayırıp da hastane kapısından içeri giremiyorum

en buyuk fobim hastane! oraya gıdıp hasta deılsem bıle hasta oluyorum cok sukur bı rahatsızlıgım yok ama Allah dusurmesın

jinekolog ise soru,senede 1 veya 2 rahatsızlığım olmasa da kontrol içir giderim ama bayan doktora
hamileyken gittiğim doktorum erkekti ama

doktora gitmemekte tek bahanem antibiyotik veya kulak damlası vermesinden korktuğum için olur
onun dışında giderim sağlığım önemlidir

ya korkmuyorum kesnlikle ve geciktirmem
ama elle muayene yapmasından cekindigim icin bir cok kez aksattıgım oldu
neyseki doktorum var olan sorunumun ultrasonla bakılarak halledebilecegini soyleyene kadar :)))

Bende doktor korkumu doktorum sayesinde yendim.Hiçte korkulacak bir durum değilmiş.Amma gözümüzde büyütüyoruz.

benim korkum hastane doktor değilde ya ciddi bişi çıkarsa korkusu gerçi buda büyüyünce çıktı insan olgunlaştıkça daha ciddi düşünüyo küçükken hapşırsam soluğu doktorda alırdım ayy size kısacıktan bi anımıda anlatıyım bare:smiley-cool:
liseye giderken kalbim ağrıyor diye herkesi ayağa kaldırmıştım (ki kalp ağrısı diye bişi olmazmışkaydirigubbakcemile3) tabi telaşlandılar falan doktora muayeneye gittim neyin var diye soruncakalbim ağrıyo dedim doktor amcam muayene etti film çekti sonra yaşın kaç dedi 15 dedim güldü bana bu yaşlarda olur böle kalp ağrıları diye :roflol:

benim korkum hastane doktor değilde ya ciddi bişi çıkarsa korkusu gerçi buda büyüyünce çıktı insan olgunlaştıkça daha ciddi düşünüyo küçükken hapşırsam soluğu doktorda alırdım ayy size kısacıktan bi anımıda anlatıyım bare:smiley-cool:
liseye giderken kalbim ağrıyor diye herkesi ayağa kaldırmıştım (ki kalp ağrısı diye bişi olmazmışkaydirigubbakcemile3) tabi telaşlandılar falan doktora muayeneye gittim neyin var diye soruncakalbim ağrıyo dedim doktor amcam muayene etti film çekti sonra yaşın kaç dedi 15 dedim güldü bana bu yaşlarda olur böle kalp ağrıları dedi :roflol:

X