Doktorlar genelde aldatır mı

Eski erkek arkadasımda tıp okuyordu gözü dışardaydı.Bende tıp okuyorum yüksek ihtimal öyle biriyle evlenicem ama herkes aldatır diyor ve cok var aldatan,sizce bu dogru mu hastane ortamı öyle entrikalı mı ?yaşayanlar vardır illa.Hemsirelerle ilişkileri cok mu samimi oluyor
Adam nasım biri normalde
Genç ve yakışıklı ama eşi şişman kısa boylu ve çirkin

Mayası aldatmaya yatkın olan ne iş yapsa aldatır. Doktorlarda böyle bir izlenim oluşmasının sebebi (sanırım) çok rağbet görüyor olmaları bu durum aldatmak isteyenin işini kolaylaştırır. Yani aldatmaya yatkın olan o imkanı daha rahat bulur, nedense ilgi var üstlerinde çünkü.. Amma velakin aldatmayanda önüne kim gelirse gelsin aldatmaz, heralde yani galiba :KK64::KK48:
Cok mantıklı bir cevaptı teşekkür ederim imkan fazlalıgı oluyor mayasında olanda aldatıyor..

Hemsirecik Hemsirecik az gel de tıp aleminden bize bilgiler ver.
Doktorla evleneceğiniz ne malum?
Aldatmanın mesleki olduğunuda ilk defa duydum shhshs tabiki her yerde oldugu gibi hastanelerdede boyle aldatma olayları olabiliyor ama oyle bir yazmiski sanki hastanede doktorlaro hemsireler kovaliyor hzhshsb 6 sene hemsirelik yaptim hic bir meslektasimla yakinlasmam olmadı cevremdede olani gormedim. Doktorlari fazla izlemeyin insanlarin yorgunluktan gozu birbirini gormuyor🤣🤣🤣

Ya

kuruntulu bir insanım cünkü her seyi ama her detayı düşünüyorum ve bir kere yasadım bu olayı güvenemiyorum
Bu detay dusunmek degıl kı.
Detay dusunmen ıcın pesınde bes altı tane doktor kosmalı kı, su dusunceye kapılasın...
Goruyorum kı sende bıtane bile yok?

Aldatmanın mesleki olduğunuda ilk defa duydum shhshs tabiki her yerde oldugu gibi hastanelerdede boyle aldatma olayları olabiliyor ama oyle bir yazmiski sanki hastanede doktorlaro hemsireler kovaliyor hzhshsb 6 sene hemsirelik yaptim hic bir meslektasimla yakinlasmam olmadı cevremdede olani gormedim. Doktorlari fazla izlemeyin insanlarin yorgunluktan gozu birbirini gormuyor🤣🤣🤣
Ya haklısınız ama bu aralarda bir kac olay duydum ve herkes aldatır diyip duruyor bu asistan intörn hemşirede olabilir farketmez

Doktorlar aldatır
Avukatlar çapkındır
Mühendisler çok sadık olur
Öğretmenler aile babasıdır
Veterinerlerin gözü göz değil
Diş hekimleri cimridir
Memurlar şöyle böyledir
Askerler bilmemnedir
Polisler daha beterdir...

Sizce de saçma değil mi? İnsanlar mesleklerine göre karakter geliştirmezler.
Liste hoşuma gitmişti benim ama en sadık meslek gurubundan evliyim, niye saçma dedin ki :KK70:

Valla ben de okulda çalışyorum öğretmenim bir müzikçi var branşı çok on planda olmadığı için midir nedir okulu yöneteceğim diye flortlesmedigi adam kalmadı müdür müdür yardımcısı rehberlikci. Bir de kocam manyak diye anlatır biz de acırdık adam boşuna manyak olmamis

Açıkcası çok şahit oldum bu duruma doktorlarda. Belki benim de ortamım hastane olduğu için sadece bu meslek grubununkilere şahit olduğum için benim gözlemim bu yönde. Karakteri bozuk olan her ne olursa yapar ama doktora talep çok olduğu için arayışa girmesine bile gerek kalmıyor, karakteri de uygunsa buna aldatma çok kolay oluyor onlar için.

Mesela aklıma geldi bir oda arka aşım vardı yurtta. Hemşireydi. Doktor takıntısı vardı. Nasıl biri olduğu hiç mühim değil doktor olması yeterdi onun için. Nitekim doktor biriyle evlendi sonunda.

Doktorlar aldatır
Avukatlar çapkındır
Mühendisler çok sadık olur
Öğretmenler aile babasıdır
Veterinerlerin gözü göz değil
Diş hekimleri cimridir
Memurlar şöyle böyledir
Askerler bilmemnedir
Polisler daha beterdir...

Sizce de saçma değil mi? İnsanlar mesleklerine göre karakter geliştirmezler.
Torna tesviyeciler kadar aldatanını ne gördüm ne duydum

Gece gece aklıma neden 'acaba kocam beni aldatıyor mu?' sorusunu getirdin ki 😀 kocamı bilmem ama mühendis olan eski nişanlım beni çok kötü aldatıp üstüne aldattığı kişi ile evlenmişti. Yani aldatma olayi meslekle alakasız sanırım 🤣

Ya

ya ister inan ister inanma yazıyorlar okulda pesimde dolusu var ki cok dogal aynı fakültede baska ne olacak
Tamam ozaman. İsletme okusaydın pesınde isletme okuyanlar olacaktı.
Tum isletme okuyanlar capkın gozu dısarıda diyemeyiz dı mı.
Okul ısletme, gelıp radyo TV okuyanlar senden hoslanamayacagına gore?
Capkın dıye degıl, tıp ogrencısı oldugun ıcın seninle tıp okuyan cocuklar tanısmak istiyor?
Amma yordun beni.

X