Doktorun yazdığı vajina dezenfekte edici kremin adını unuttum YARDIM !!!

masal88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2013
659
843
Kızlar meraba..Yurt dışında yaşıyorum Türkiye'deyken akıntı problemim için kadın doğuma gittim bana bu ilaçları Neo-Penotran ve Canesten yazdı..Bir de vajinayı öncesinde temizlemek için bir ilaç yazmıştı ama reçeteyi kaybettim.B ile başlıyordu diye hatırlıyorum ama bulamıyorum ne olabilir acaba :S Ya da bana doktorunuzun size akıntı için yazdıgı ilaç öncesinde vajinayı dezenfekte edici birşey yazdıysa söyleyebilir misiniz ben de ona göre alayım :S
20210207_211328.jpg

Malesef :S Fitildi sanırım b ile baslıyordu adı ama hatırlayamıyorum
Aaa fitilse ben enfeksiyon kaptigimda temizlemek için bı fitil vermişti 5 günlük. Hatta aradan 1 yıl sonra da kendim gidip eczacidan almıştım doktora yazdirmadan adını hatırlamıyorum ama eczacılar yardımcı olabilir :)

Kızlar meraba..Yurt dışında yaşıyorum Türkiye'deyken akıntı problemim için kadın doğuma gittim bana bu ilaçları Neo-Penotran ve Canesten yazdı..Bir de vajinayı öncesinde temizlemek için bir ilaç yazmıştı ama reçeteyi kaybettim.B ile başlıyordu diye hatırlıyorum ama bulamıyorum ne olabilir acaba :S Ya da bana doktorunuzun size akıntı için yazdıgı ilaç öncesinde vajinayı dezenfekte edici birşey yazdıysa söyleyebilir misiniz ben de ona göre alayım :SEki Görüntüle 2778542
Borıfem değil mi adı

X