doktorunuz nasıl biri?

kızlar doktordan yana hiç yüzüm gülmedi,benim.
ya gittiğim doktor hiç bir söylemeyip,içeri geç ,muayne daha sonra şu tarihte gel diyor,

ya da hiç konuşmayıp ben soruyorum gecici cevaplar verip muayneyi kısa kesiyor,

ya da sus,konuş,hızlı muayne ve çıkış.
sanki sözlüye girecekler sorduğumuz sorulara cevap veremiyeceklermiş gibi,

oysa ben içeri girdiğimde herşeyden önce güleryüzlü bir doktor istiyorum.daha sonra şikayetimi dinleyip beni yönlendirmesini,en son olarak aklıma takılan bir soru olmadığını sorması istiyorum.üff ya ,neden denk gelmez böyle doktorlar.:eek:lmaz:

cnm ben hamile kalmadn önce üç kadın doğum dr.na gittim üçünden de nefret ettim birinin yüzüne bile bakamıyodum tersler gibi konuşuyordu
biri beni olmadık şeyler yüzünden korkutup paramı almaya bakıyordu
bende hamile kaldıktan sonra her zaman gittiğim başka servislerini bildiğim bi hast.yi aradım kadın doğum doktoruna bağladılar ne zaman gelebilirim diye sordum dr çok sıcak davrandı amaaan gideyim bu adama dedim ve gittim o kadar güleryüzlü o kadar sıcak bir adamki biz odaya girince ayağa kalkıyor gülerek elimi sıkıyor nasılız bakalım diyor bebeğim iki yıl olmamıştı ilk muayenede bunu söyledim hatta bi sebep bulamamasına rağmen önceki dr hmen aşılama olmadı tüp bebek dedi demiştim gel bakalım ultrasonda dedi keseyi görünce nasıl sevindi benden çok o mutlu oluyor bebeğin hareketlerine bakıyoruz keyifle gülüyor kahkaha atıyor bana her şeyi ayrıntılarıyla söylüyor sorum varsa cevaplıyor istediğin zaman ara dedi ben iki kez aradım şu ana dek, hemşiresi de öyle sıcak ki beni görünce hemen gülümsüyor adımla hitap ediyor aslında bunlar basit ama önemli şeyler... ve ben dr a gideceğim günleri iple çekiyorum önceden eşim zorla götürürdü her muayeneden sonra ağlaya zırlaya çıkardım ben gitmicem bi daha dr.a derdim ama bu adama cidden güveniyorum
bence en önemlisi hastanın güvenmesi
en kısa zamanda güvendiğin bi hast.ye tel et ve git ben tesadüfen buldum çevremde sordum onların söylediği dr.lar nedense içime sinmedi herkes aynı drdan aynı elektiriği alamıyor sanırım
ama sorarak da fikir edinbilirsin çok iyi diye bilinen dr lar genelde çok yoğun oluyor ve çok bekletiyor benm dr m da çok iyi eski doktorlardanmış ama benm bundan sonra haberim oldu eğer memnun değilsen hemen değiştirmeni öneririm çünkü doğumda güvenmen lazım başka bi alan değil ki bu güvenmeden nasıl doğum yapacaksın ben yapamazdım aşhsen fazla geç olmadan değiştir iyi bi dr bulana dek de aramaya devam et derim
inş talihin iyi gider

benim 3.doktorum artık değişriremicem çok bilgili iyi hoş ama tam bir felaket tellalı her gitiiğimde yarım saat ultrasonda kalıyorum ayrıntılı usg de inceliyo ve bu beni çok kasıyor..............

X