Dolandırıcı alışveriş sitesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sokaklarda giysi toplama kutuları oluyor, bu kutuların zaman zaman patlatıldığına şahit oluyoruz. Bence böyle bir şekilde toplanmış ürünleri göndermişler size.

Elinizde fatura vs yoksa sanırım bir sonuca ulaşmanız çok zor. Bu tarz siteler bir değil onlarca web adresi alıyor, hepsinden de sipariş topluyor. Ders aldık deyip konuyu kapatın bence.

En azından bi şeyler gelmiş acemi dolandırıcı demek ki 😂Valla maalesef artık dolandırıcılara kızamıyorum şu devirde 7 parça şeyi 150 liraya alamayacağını 8 yaşındaki yeğenim bile biliyor. Kocanıza ders olmuştur umarım. Başka alınacak bi şey yok bu durumda.
Yok kız asıl sağlam dolandırıcıymış adam.
Yarın birgün olay mahkemeye taşındığında "bakın hakim bey ben kargo çıkarmışım onlarda teslim almış alıcı yalan söylüyor" deme ihtimali var. :KK70:

Sokaklarda giysi toplama kutuları oluyor, bu kutuların zaman zaman patlatıldığına şahit oluyoruz. Bence böyle bir şekilde toplanmış ürünleri göndermişler size.

Elinizde fatura vs yoksa sanırım bir sonuca ulaşmanız çok zor. Bu tarz siteler bir değil onlarca web adresi alıyor, hepsinden de sipariş topluyor. Ders aldık deyip konuyu kapatın bence.
Bu fiyata böyle ürün gelir. Adamların tek hatası eksik ürün yollamaları.

Fatura göndermediler mi? İade işlemi yapılamıyor mu?

Eşim bir siteden alışveriş yaptı.
7 parça 150 TL demişler.
3 Kot pantolon 4 tişört

Gelenler
2 tane kot pantolon
1 kapri
1 tişört

En kötü tarafı da hepsi sanki çöp kutusuna atılmış eski kiyafetler.
Size fotoğraf da aticam.

Eşim whatsap dan sipariş vermişti aradığında aciyorlardi da.
Sipariş elimize ulaşınca Eşim tekrar aradı ama engellediler.

Şimdi sizlere sorum değerli ve mantıklı yorum yapan arkadaşlar şimdi biz bu siteyi nasıl anasından doğduğuna pişman edebiliriz aklıma çok pislikler geliyor da kendime yakıştıramıyorum.
Güzel bir dava açsak diyorum eşime ama adalet de sağolsun dolandırıciya hiç ceza vermiyor içimizi rahatlatan.
Sessiz kalarak bu işe devam etmelerini istemiyorum.
Giden 150 lira bulunur da
Bu tür insanların etrafta güle oynaya işlerine devam etmesi bize batar.
Aaa gecmis olsun nurcum başınızın gözünüzün sadakasi olsun

Neyse kızlar yorumlarınızi eşime okuyacağım yarın.
Şimdi uyuyor alman aşısı da yaptırmış bugün adam iyice mayismis üzülmeye bile gücü yok.
Benim güvendiğim herkesin bildiği ve güvenle alışveriş yaptığı siteler var ben hep ordan alışveriş yapıyorum eşime de defalarca onları tavsiye ettim gitmiş o dandik bir siteden alışveriş yapmış.
Ne diyeyim ki gerçekten eşime bu en azindan öyle herkese güvenilmeyecegini öğretti bu durum.
Sanırım o da herkesi ben sanıyor 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X