Dudak Makyajı Dolgun Dudaklar İçin Öneriler

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Arkadaşlar dolgun dudak ısteyenlere bıtkısel bır önerım var test ettım onaylıyorum
Tarcın yagını aktardan alıyorsunuz gece yatarken dudaklara suruyorsunuz tek yapmanız gereken bu
Biraz uyusma gıbı karıncalanma gıbı bır hıs verıyor tedırgın olmayın hergece yatarken deneyın etkılı gercekten
bırde bal surmekte etkılı dıyorlar ama ben pek etkısını goremedım sızde deneyın ıstersenız

siteden birisi kullanmışrı tarçın yağını ama çok tahriş etmişti dudaklarını ve çok yanmıştı galiba...onun için denemedim ama ben bilmiyorum...:uhm:

deniyim barii,angelina jolie gibi kocaman bi dudak istemiorum,tek istediğim ruj sürdüğümde daha güzel görünmesi:dilcikar:

hemen yarın deniycem benim dudaklarım çok ince yahu dilimle şişirirken bi hal oluyorum :)) gelişmeleri yazıcam

vallahi benimde dudaklarım ince ama memnunum zaten hem yakıyormuş hemde geçici yinede önerin için sağol blue girl

kızlarrrr sakın denemeyin ben bukonuyu daha önce açmıştım ve sitede ilk deneyen biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum..acayip tahriş ediyor çok kötü oluyor dudaklar çatlıyor ve yanıyorlar..ben denedim ve artık asla ama asla sürmem..birkere çatlattığı ve tahriş ettiği için ruj süremiyorsunuz çok kötü duruyor..aşırı derecede yaktığı içinde tahriş ediyor yakıyor resmen..denemeyin bence..

hehe ben wicks sürdüm az da şişti dudaklarım ben zaten öle kocaman köfte gibi dudak sevmem yani tam istediğim gibi oldu:)))

benim gayet normal ama ben dolgun dudakçok sewiyorum bende denicem saol janım

Arkadaşlar, bende aktardan tarçın yağı aldım ama sonuç pekde umduğum gibi olmadı. Pek işe yaramadı yani

Son düzenleme:
gys canımcım seninle bir ortak noktamız daha varmış lens konusundan sonra :))) geçmiş olsun canımcım :KK66:

bende kullanıyorum arkadaşlar ama öyle söylediğiniz kadar hiç yanmadı hafif sızlama oldu kızarmada olmadı çatlama falanda ben memnunun hatta ben birazcıkda dudak parlatıcımın içine koydum

dudak parlatıcını içinemi? hmm süper bende denicem bendede çatlama olmadı ama biraz yakıyo yaa

X