dondurulmuş embriyo

cemre18

Herşey çocuklarım için
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
874
15
kaç tane dodurulmuş embriyonuz vardı fazla embriyosu olanların kısım kısım donduruluyormuş hepsi çözünmesin diye sizin de öyle mi oldu benim 1 ay önce düşük oldu değerim 20den 116ya çıktı ve kanama oldu doktor düşecek dedi düştü şimdi de adet olmayı bekliyorum düzensiz olduğu için daha adet de olmadım dondurulmuş ne kadar sonra transfer edilir acaba benim dondurulmuş fazla hepsi çözünecek mi bilmiyorum kısm kısım donduldu mu onu da bilmiyorum

çok geçmiş olsun canım.Benimde ilk tedavimden kalan 12 embriyom donduruldu.Bizim 2 ayrı dondurmuşlar.2 kezde uygulama yapıldı dondurulmuşlarla fakat düşük oldu.kısmet değilmiş.ama sitede dondurulmuş embriyolarla hamile kalan ve hamilelikleri devam eden çok arkadaşımız var.canım tedavinden sonra 3 adetin geçmesini bekliyor dr.ama benim fikrimi sorarsan düşükten sonra 6 ay bekle derim.ben düşükten sonra beklemedim ve tekrar düşük oldu.vucudun düşükten sonra 6 ayda anca düzene giriyormuş.hakkında hayırlısı olsun.

çok geçmiş olsun canım.Benimde ilk tedavimden kalan 12 embriyom donduruldu.Bizim 2 ayrı dondurmuşlar.2 kezde uygulama yapıldı dondurulmuşlarla fakat düşük oldu.kısmet değilmiş.ama sitede dondurulmuş embriyolarla hamile kalan ve hamilelikleri devam eden çok arkadaşımız var.canım tedavinden sonra 3 adetin geçmesini bekliyor dr.ama benim fikrimi sorarsan düşükten sonra 6 ay bekle derim.ben düşükten sonra beklemedim ve tekrar düşük oldu.vucudun düşükten sonra 6 ayda anca düzene giriyormuş.hakkında hayırlısı olsun.

demek 2 kısım dondurulmuş bu beni sevindirdi benim de çok çünkü
düşük olan kanama adetten mi sayılıyor onunla mı 3 adet ondan ayrı mı

canım düşük olan kanamyı adetten sayıyor dr.benim öyle saymışlardı.senin hastanende uygulama nasıl bilmiyorum ama embriyoların kalitesine göre bazı merkezlerde 2 şer 2şer donduruyorlar embriyoları.

X