Dost kazigi

Arkadasiniiza sürekli evlilik konularini actiniz mi? Esinizi övüp durdunuz mu? Onun hayatinda da onem verdiği seylerle ilgilenip değer verdiğinizi hissettirdiniz mi?bircok bekar arkadasim var onlar sormadan esim hakkinda tek kelime bile etmem. Onlar evlilik konusunu acmadan konuşmam. Kendim de uzun sure bekar kaldim evli ve çocuklu arkadaslarim vardi o yuzden empati yapabiliyorum.

Görüşmeme kararı almış acaba söylediğiniz bir şey vs kırılmış sıkılmış olabilir . Dost kazığı demeyin buna canım ben size bir anlatırım. Kalırsınız 😃😃 6 yıllık sevgilim ve çocukluk arkadaşım .. sevgilimle hala birlikteyken arkadaşımla hala yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezken kuzenini sevgilime yaptı g*t gibi kaldım birden irtibat kesildi şuan 2 çocukları var aradan yıllar geçti nereden ulaştıysa haberi geldi arkadaşımın barışmak istiyormuş benimle muhtemelen ex sevgilimle ve kuzeni ile arası açıldı 😃😃 cvp bile vermedim. Bu yaşadıklarımdan birisi dost kazığı sevgili kazığı ne ararsan var 😂😂😂 film gibi .. daha da var anlatırım isterseniz 😂😂😃

Dost kazığı mi desem artık ?

15 yıla yakin bir arkadaşligimiz vardı .yediğimiz.icitigimiz hiç ayrı gitmedi .söylemek için söylemiyorum yeri geldi yol parasina varana kadar hep karsiladim .Evlenince ben benimle bir süre konuştu daha sonra kötü örnek olduğumu söyleyerek benimle arkadaşlığını bitirmiş .Benim bundan haberim yok bir baskasindan duyuyorum .beni her yerden engellemiş ulaşamıyorum da .Ama çok canım acıdı .hani gerçekten kalbim kırıldi yani hissetim ..En son tabiri bu olmuş bir oyuncakla oynarsın sıkılıp çöpe atarsın ya benimki de o hesap demiş .ben onunla yüzleşmek istiyorim .Daha doğrusu ne yapmalıyım ? Bana tavsiye bı fikkir verin 🥺
Neyine kötü örnek olmuşsunuz ?
Ben olsam arar sorardım
O kadar yakın iseniz garip olmaz.

Dost kazığı mi desem artık ?

15 yıla yakin bir arkadaşligimiz vardı .yediğimiz.icitigimiz hiç ayrı gitmedi .söylemek için söylemiyorum yeri geldi yol parasina varana kadar hep karsiladim .Evlenince ben benimle bir süre konuştu daha sonra kötü örnek olduğumu söyleyerek benimle arkadaşlığını bitirmiş .Benim bundan haberim yok bir baskasindan duyuyorum .beni her yerden engellemiş ulaşamıyorum da .Ama çok canım acıdı .hani gerçekten kalbim kırıldi yani hissetim ..En son tabiri bu olmuş bir oyuncakla oynarsın sıkılıp çöpe atarsın ya benimki de o hesap demiş .ben onunla yüzleşmek istiyorim .Daha doğrusu ne yapmalıyım ? Bana tavsiye bı fikkir verin 🥺
Erkek delisi işte. Hangimiz böyle nankörlüklerle karşılaşmiyoruz ki. Benim de çocuğunun mamasina kadar aldığım "arkadaşım" aramizin en iyi olduğu dönemlerde bile dedikodumu yapmış. Mesela yürüyüşe çıkıyorum diye bile arkamdan "aranıyor" diye konusmus. Bana hediyeler yollarken gördüğü yerde sarilirken iltifatlar ederken bile dedikodumu etmis. Böyle pislikler çok. Ne yapabiliriz ki? Hiçbir şey. Birakin b.kunda bogulsun. Bir erkek buldu diye dostunu hayatından sebebpsizce silene diyecek ne bulunabilir ki? Bekarken her halti yiyenler evlenince azize oldum sanıp kimseyi beğenmiyor. Komik ya.

X