Dost kazigi

Klasik Türk kezbanı kocayı zor bulmuş elinden alırsınız filan birde evlenince kendi yedikleri haltların silindiğini sanıyorlar ya o çok komik neyse bu şekilde davranan 2 arkadaşım vardı 2 si de boşandı ben evliyim ve çok mutluyum Allahıma şükür sonradan görüşmek istediğin de bana kötü örnek oluyorsun dersin boşver görüşme hiç konuşma bile arkasından ilahi adalet var buna inan ve sabret
Nasıl ya konu sahibi evli olan öyle değilmi 🙄

Bizim kızlarda evlenince meraklanmışlardı bana. Ha bire toplanıp toplanıp geliyorlardı. Boşanınca gelmez oldular
Dost kazıgını küçük yaşlarda anlamış biri olarak kimsenin benimle görüşmemesi bana koymaz.
Çünkü kimseye aşırı aşırııı önem vermiyorum. Ekstra çaba olur. İyi niyetli gerçekten derim o ayrı. Arkadaş konusunda temkinliyim. Sanada ders olsun

Evlenene kadar ben de öyle sanıyordum ama arkadaşlarım birer birer benimle görüşmeyi azaltınca ve hatta kesince tam tersi olduğunu anladım maalesef.
Çok ilginç evlenen arkadaşlarım hep benden uzaklaşmıştı bahanelerle ben de kesmiştim tamamen evlendikleri için kıskanıyormuşum öyle duydum şimdi ben evliyim onlar boşandı evlenmenin neyi kıskanılır ki asıl ben bekar olan insanları kıskanıyorum şuan :KK43:

Arkadaşınızın yaşı 10 galiba..
Ayrıca evlilik neden kötü bir örnek olarak tasvir ediliyor.
Yani neyi kötü ?
Kötüyse neden kanununlarla desteklenip koruma altına alınıyor ?
Eskiden annem kaşını alan arkadaşlarımla beni görüştürmezdi onlar kötü kız diye😂 o hesap

Dost kazığı mi desem artık ?

15 yıla yakin bir arkadaşligimiz vardı .yediğimiz.icitigimiz hiç ayrı gitmedi .söylemek için söylemiyorum yeri geldi yol parasina varana kadar hep karsiladim .Evlenince ben benimle bir süre konuştu daha sonra kötü örnek olduğumu söyleyerek benimle arkadaşlığını bitirmiş .Benim bundan haberim yok bir baskasindan duyuyorum .beni her yerden engellemiş ulaşamıyorum da .Ama çok canım acıdı .hani gerçekten kalbim kırıldi yani hissetim ..En son tabiri bu olmuş bir oyuncakla oynarsın sıkılıp çöpe atarsın ya benimki de o hesap demiş .ben onunla yüzleşmek istiyorim .Daha doğrusu ne yapmalıyım ? Bana tavsiye bı fikkir verin 🥺
Ya boşver aranizda ciddi bir olay gecmeyip tamamen bu sebepten kestiyse üstüne düşmeye degmez. Evet üzülursün canın yanar anliyorum ama o nankörluk bi kere yapildi artik eskisi gibi olamazsiniz zaten. Bosver yoluna bak

Yuzlesmek istemek hala ona deger verdigini gosterir. Soyleyecegin hicbir sey onun umurunda olmayacaktir, birseyleri de degustirmeyecektir. En guzel intikam hicbirsey yapmamaktir. Zamana birak ama birsey oldu mu diye de takip etme.

Hiç yüzleşmem. Kötü örnektiysen 15 yıl boyunca kötü örnektin neden şimdi aklına gelmiş? Aaaa ben söyleyeyim çünkü kendi evlendi ya artık bekarlarla takılmaz ya da kocasının rahatsız olduğu hangi hareketi varsa seni sorumlu ilan etmiştir ahhahahaha kocası da rahatsız olmuştur ama merak etme 6 aya kalmaz adam görür o davranışların seninle değil onunla ilgili olduğunu bakalım o zaman ne yapacak pek hanım hanımcık arkadaşın.

Dost kazığı mi desem artık ?

15 yıla yakin bir arkadaşligimiz vardı .yediğimiz.icitigimiz hiç ayrı gitmedi .söylemek için söylemiyorum yeri geldi yol parasina varana kadar hep karsiladim .Evlenince ben benimle bir süre konuştu daha sonra kötü örnek olduğumu söyleyerek benimle arkadaşlığını bitirmiş .Benim bundan haberim yok bir baskasindan duyuyorum .beni her yerden engellemiş ulaşamıyorum da .Ama çok canım acıdı .hani gerçekten kalbim kırıldi yani hissetim ..En son tabiri bu olmuş bir oyuncakla oynarsın sıkılıp çöpe atarsın ya benimki de o hesap demiş .ben onunla yüzleşmek istiyorim .Daha doğrusu ne yapmalıyım ? Bana tavsiye bı fikkir verin 🥺
Kirginliginizda cok haklisiniz.. muhtemelen sizin kendisi hakkında bildiginiz sırlarinin ortaya cikmasindan esinin duymasindan cekinip sizi uzaklastirmis hayatından. Peki sizin ne gibi kotu ornek oldugunuzu soylemis o kişiye?

Evlenmek de mi kötü örnek oldu artık daha neler okuyacam 😂😂 bahane canım hepsiii bahane kim bilir derdi ney dışarıya öyle aksetiriyor 😏

İnsan öfkeyle,kırgınlıkla yüzleşmek,ağzının payını vermek istiyor ama daha çok sinirinin bozulduğuyla kalıyor. Ben mesela artık beni hayatından çıkartan kim varsa aynı şekilde karşılık verip oralı olmuyorum. Sende öyle yap.

Hiç yüzleşmem. Kötü örnektiysen 15 yıl boyunca kötü örnektin neden şimdi aklına gelmiş? Aaaa ben söyleyeyim çünkü kendi evlendi ya artık bekarlarla takılmaz ya da kocasının rahatsız olduğu hangi hareketi varsa seni sorumlu ilan etmiştir ahhahahaha kocası da rahatsız olmuştur ama merak etme 6 aya kalmaz adam görür o davranışların seninle değil onunla ilgili olduğunu bakalım o zaman ne yapacak pek hanım hanımcık arkadaşın.
Evli olan konu sahibi

X