Dost Öpücüğü :)

O zaman sevgilimin arkadaşı demezdiniz. Sevgilim x'in arkadaşı derdiniz. Bişeyleri evirmeye çevirmeye gerek yok buradaki kadınlar aptal değil.
Yahu sevgilimin arkadaşı zaten. İkisini de uzun yıllardır tanırım. Sadece sevgili olmadan önce bu kadar fazla samimi değildik.

Yahu sevgilimin arkadaşı zaten. İkisini de uzun yıllardır tanırım. Sadece sevgili olmadan önce bu kadar fazla samimi değildik.
İzabelya hanım her mesajda yeni bir bilgi uydurmayın boşuna. Sevgiliniz sayesinde tanışmışsınız Xle kendiniz ilk mesajlarda söylediniz.

Zaten dediğiniz gibi bile olsa 3-5 aydır samimi olduğunuz insan hakkında adamın sevgilisine o öyle biri böyle biri değil diye ahkam kesmeniz komik. Siz sanki ne kadar tanıyosunuz adamı? Yok ben X’in bir sürü sevgilisini gördüm falan çok iddialı laflar. Kaç tane gördünüz bir mi iki mi? Belli ki zannettiğiniz kadar samimi değilsiniz. 2 aylık sevgilisiyle daha samimidir emin olabilirsiniz.

Bir de şunu ekleyeyim: X’le samimiyetiniz konusunda neden bu kadar ısrarcısınız onu da anlamıyorum. Daha 10 ay önce biriyle görüştüğünüzü ama sevgili olmadığınızı anlatan konunuz var. O konudan kısa süre sonra sevgili olsanız bile X’le maksimum 8-9 aydır yakınlığınız olabilir. Neden yıllardır tanıyorum triplerinde ısrar ettiğinize anlam veremiyorum. Tamam X’le en çok siz samimisiniz, en çok size düşkün, en çok siz tanıyosunuz, şirret arkadaşınız aranızı bozmuş. Oldu mu?

Son düzenleme:
Willy vardı bi tane bana onu çağrıştırdınız. Marjinal görüneceğim diye kocasına yavşayan kadınlara "aaaa ama asla niyeti kötü değil" falan deyip saf ayağına yatıyordu. :))

Kadın erkek illaki arkadaş olabilir. Günde 2-3 kere aranacak bir arkadaşlığın varlığına ben inanmıyorum, ilkel görüneceksem de görüneyim. Siz adamın hayatında senelerdir var olabilirsiniz ama bir sevgili değilsiniz, aynı sabahlara uyanmıyorsunuz beraber, beraber bir şeyler paylaşmış olabilirsiniz ama sevgililik sürecinin getirdiği o samimiyetiniz yok, sürekli "ama x böyledir alış" demeniz rahatsız edici. Seviyor diyorsunuz belki X gerçekten sevdiği kadınlara öyle değildir, en çok ben tanıyorum en çok ben bileceğim tavrınız gözümü seğirtti.

İyi olmuş herkesin birbirinin gerçek yüzünü görmesi. Herkes bunu bilerek yoluna devam eder.
++
ben bi de şu ben şunu çok iyi tanırım bunu süper tanırım ayaklarını çok yapay buluyorum
benim çevremde de var böyle biri. karşı cinsten bi arkadaşı var yok ben onu saçının telinden tırnağına kadar tanırım der
ve bunu 500 kere falan söyler ne zaman görüşsek
ee noldu tanıyorsun diye madalya mı verdiler ? o kim ki onu tanımak büyük bi başarı olsun ?
kızın kuklası olmuş kız bunu devamlı kullanıyor bütün ayak işlerini yaptırıyor
hani tuvaletten sonra gel popomu sil dese silecek , o seviye
neymiş efendim çok iyi tanıyormuş :KK70: hep öyle der
ben de sabahtan akşama kadar dip dibe çalıştığım insanları çok iyi tanıyorum
neye ne tepki vereceklerini hatta nerde yanlış yapacaklarını bile biliyorum
ama hiç bununla övünmedim çünkü boş bişi aslında . övünecek hiçbir şeyi olmayanlar böyle boş şeylerle övünür
diye düşünüyorum

Nerde söyledim tam olarak ? Alıntılayın ben de öğreneyim :))
Sevgilimin arkadaşı diye belirtmeniz sevgiliniz aracılığıyla tanıştığınız biri olduğunu anlamamız için kafi. Aman üf dünyanın en gereksiz konusu. Ben genelde birkaç mesaj yazar sonra giderdim konulardan gereksiz uzattım ve sıkıldım. Sanırım bünyeme zuhur eden pick me girl nefretine dur diyemedim 😐 neyse siz yine de 6 aydır samimi olduğunuz insanları 30 yıllık dostunuz gibi sahiplenip dertlenmeyin baayyss 🙋🏻‍♀️

Nerde söyledim tam olarak ? Alıntılayın ben de öğreneyim :))
Dediğiniz gibi olsun eski dostunuz sizi eskiden sevgiliniz olan kankasıyla hiç tanıştırmadı ve boşanır boşanmaz ulvi bit şekilde eski dostunuzun kankasıyla sevgili oldunuz diyelim. P zaman sevgiliniz neden rahatsız olup uyarsın? Ondan önce de olan bit dostluksa? Ve eskiden samimiyet varsa neden o kendi kendine arıyor düşkün diyorsunuz?
Saçma uyumsuz çelişkili

Sevgilimin arkadaşı diye belirtmeniz sevgiliniz aracılığıyla tanıştığınız biri olduğunu anlamamız için kafi. Aman üf dünyanın en gereksiz konusu. Ben genelde birkaç mesaj yazar sonra giderdim konulardan gereksiz uzattım ve sıkıldım. Sanırım bünyeme zuhur eden pick me girl nefretine dur diyemedim 😐 neyse siz yine de 6 aydır samimi olduğunuz insanları 30 yıllık dostunuz gibi sahiplenip dertlenmeyin baayyss 🙋🏻‍♀️
:)) hoşçakal

Gerçekten bunca laflar bana düşkünler bilmemneler dokuz aydır tanıdığınız bir adam için miydi? Bende sanıyorum on yıllık falan bir dostluk . Siz gerçekten otuzlu yaşlarda bir insan misiniz ? Bu bilgilerden sonra emin oldum adam sizinle ilgileniyor diye hoşunuza gitti. Adam da sevgili bulunca sizi bıraktı . Herkes size aşık değil . Arkadaşınız da sizin arkadaşınız işte

Walla eşim sevgilim başka kıza düşkün olucak arayıp soracak yolarim onu eşi sevgilisi bensem benden daha önemli kimse olamaz
Sizde biraz haddinizi bilin yok bana çok düşkün yok bilmem ne ayıp ya

sizin konulariniz hep boyleymis zaten. yöneltilen sorular karşısında tepki görmemek adına yeni şeyler uydurmuşsunuz.

herkes zaten söylenmesi gereken şeyi söylemiş. bir yerde sizi haklı bulmuşlar ama ben orada da bulamadım: arkadaşınızın sizi ispiyonlaması. başta “kendi aramızda gıybetini yapar çekiştiririz ama onlara söylemeyelim” demek bana organize bir kötülük olarak geldi. ihanetten bahsediyorsanız asıl hainlik böyle arkadaşın ve sevgilinin arkasından konuşmak. yeni bir ihanetin sizi bu kadar dumura uğratmaması gerekirdi.

bir de şu, bir kadına sevgilisi/eşi hakkında böyle bilmiş konuşmanın ne kadar iğrenç olduğu asla yeterince vurgulanamaz bence. görümcemin bile, eşini en iyi ben bilirim edasıyla bana akıl vermesine tahammül edemezdim ve ona derdim ki “sen kim köpek?!”

Sizin birseyinize sağlam gıcık olmuş.Belkide sevgilisiyle samimiyetimizle bozuldu ona belki bu aşırı geldi.Onun açısından dinlemedigim için hikayeyi yorumum bu.Tabiki her ikisiylede görüşmeyi kesin.Bundan sonrası oturup barisilsa bile güvensizlik olur.Sanirim o kız da sizinle görüşmek istemez.Zaten böyle dedikodu yapalım sevgilililerimizi cekistirelim hep bı yerde patlar. Sizde bundan sonra sevgiliniz hakkındaki eleştirileri onun yüzüne yapar ve çözüme kavusturursaniz daha sağlıklı yol alırsınız.

o böyle biri, romantik değil öyle çiçek falan almaz demek hakaret değil küfür değil
çocuk nesine bozulmuş bu cümlelerin anlamadım
ne gördüysen onu söylemişsin
gören de sanki bak bu x o.. çocuğunun tekidir haberin olsun demişsin sanacak

Konu sahibi nasil canı isterse öyle yansitmaya calisiyor.
Boyle eften puften cicek almaz, romantik degildir dedi diye kimse her seyini paylastigi, anlattigi cok düssssskünn oldugu arkadasini bir kelime etmeden silmez.
Ya adam konu sahibinin anlattigi kadar kendisini umursamiyor ya da o yazişmalarda daha ciddi seyler var. 🙄

Evet. Yani aslında iyi niyetli yazılmış şeyler mesajlar kesilince tek taraflı eleştirmek gibi olmuş.Kendi yazdıklarını silip atmış çocuğa.
Siz de yazışmalar duruyorsa eksik yerleri tamamlayıp ortalığı kızıştırın. Sonunda herkes birbirine düşman kesilebilir.

Konu sahibi nasil canı isterse öyle yansitmaya calisiyor.
Boyle eften puften cicek almaz, romantik degildir dedi diye kimse her seyini paylastigi, anlattigi cok düssssskünn oldugu arkadasini bir kelime etmeden silmez.
Ya adam konu sahibinin anlattigi kadar kendisini umursamiyor ya da o yazişmalarda daha ciddi seyler var. 🙄
bence de
yani mesele sadece bu kadarla sınırlıysa silmek için yeterli bi sebep değil
20li yaşlarımda çat çat insan silen ben bile artık ufak tefek sebeplerle birilerini silmez oldum
yaptığım maksimum şey mesafe koymak falan oluyor , eskisi kadar yakın olmamak vs

Merhabalar,
Erkek arkadaşımın erkek arkadaşıyla benim yakın kız arkadaşımın aralarını yaptık ve sevgili oldular.
Kızla biz liseden beri uzun soluklu bi arkadaşlığımız var. Bu arada sevgilisi ile aram çok iyi. Sürekli beni arar bana düşkündür ama bunu herkes bilir.
Kız arkadaşımla şöyle bir konuşma yaptık. Biz şimdi dörtlü bir grup olduk ama kız kıza konuştuğumuz her şey aramızda kalsın erkeklere bu durumu yansıtmayalım. Sır paylaşıyoruz, dedikodu yapıyoruz yeri geliyor eleştiriyoruz. Çocuğa x diyeceğim.
X beni son zamanlarda arayıp sormaz oldu ki günde 2-3 kere arardı. Dörtlü planlar bi anda kesildi. Ben de kimseye bir şey sormadım derdi olan gelsin konuşsun 30 yaşını aşmış insanlarız diye.
Dün erkek arkadaşıma dedim ki x in benimle derdi ne bi anda iletişimi kesti. Meğer benim bu kız arkadaşım x hakkında konuştuğum, eleştirdiğim ya da ifşaladığım her şeyi x'e ekran görüntüleri ile aktarmış. Ama aktarma şu şekilde mesela demiş ki x neden benim evime gelmiyor ben demişim ki x böyledir canı isterse gelir o hep böyleydi vs. Kendi yazdığı yerleri kesip benim yazdıklarımı atmış sadece.
Çok sinirlendim. Büyük ihtimalle bizim aramızı açmak için yaptı ama neden yani ? Bu dostluğa sığar mı sizce ?
Fevri davranmak istemiyorum ama sizce tavrım ne olmalı ?
Bence vurun …..ye 🤔😀

Merhabalar,
Erkek arkadaşımın erkek arkadaşıyla benim yakın kız arkadaşımın aralarını yaptık ve sevgili oldular.
Kızla biz liseden beri uzun soluklu bi arkadaşlığımız var. Bu arada sevgilisi ile aram çok iyi. Sürekli beni arar bana düşkündür ama bunu herkes bilir.
Kız arkadaşımla şöyle bir konuşma yaptık. Biz şimdi dörtlü bir grup olduk ama kız kıza konuştuğumuz her şey aramızda kalsın erkeklere bu durumu yansıtmayalım. Sır paylaşıyoruz, dedikodu yapıyoruz yeri geliyor eleştiriyoruz. Çocuğa x diyeceğim.
X beni son zamanlarda arayıp sormaz oldu ki günde 2-3 kere arardı. Dörtlü planlar bi anda kesildi. Ben de kimseye bir şey sormadım derdi olan gelsin konuşsun 30 yaşını aşmış insanlarız diye.
Dün erkek arkadaşıma dedim ki x in benimle derdi ne bi anda iletişimi kesti. Meğer benim bu kız arkadaşım x hakkında konuştuğum, eleştirdiğim ya da ifşaladığım her şeyi x'e ekran görüntüleri ile aktarmış. Ama aktarma şu şekilde mesela demiş ki x neden benim evime gelmiyor ben demişim ki x böyledir canı isterse gelir o hep böyleydi vs. Kendi yazdığı yerleri kesip benim yazdıklarımı atmış sadece.
Çok sinirlendim. Büyük ihtimalle bizim aramızı açmak için yaptı ama neden yani ? Bu dostluğa sığar mı sizce ?
Fevri davranmak istemiyorum ama sizce tavrım ne olmalı ?
Ne yiyip ne içiyosunuz yaa😒 neyin kafası bu 🧐

X