Dost Öpücüğü :)

Çok mantıklı ama hiç aklıma gelmedi :)))
Tam tersi ayrılmasınlar diye yeni çaba verdim. Kötü bi mesaj yok zaten. Kız mesajları kesip kesip atmış o yüzden kötü gibi duruyor. Akışını atsa çocuk bunu terk edecek haberi yok. Mesela şöyle İzebelya bu x bana neden çiçek almıyor şu an ilişki yeni diye sesimi çıkarmıyorum ama 2 ay sonra olay yaparım haberin olsun.
Ben de diyorum ki X böyle biri. Romantik değil, çiçek almaz. Kimseyi değiştirmeye çalışma üzülüyorsun bak sonra.
Ama o sadece altını çizdiğim yeri atmış. Bunun gibi olaylar işte. İçim gönlüm her yerim rahat. Bu arada ayırmak istesem ben de konuşmaları atarım ve uğraşmama gerek kalmaz. Kısasa kısas yapsam zararlı o çıkar. Ama istemiytorum çok mutlu olsunlar benden uzak olsunlar yeterli.
Ama eğer dediğiniz gibi x yakın arkadaşınızsa böyle sinsi bir kızdan ayrılması için elinizdeki mesajlari gösterip, bana güvenmediğin için artık seninle görüşmeyecegim diyebilirsiniz. Bunu yapmaniza engel nedir?

Tam tersi ayrılmasınlar diye yeni çaba verdim. Kötü bi mesaj yok zaten. Kız mesajları kesip kesip atmış o yüzden kötü gibi duruyor. Akışını atsa çocuk bunu terk edecek haberi yok. Mesela şöyle İzebelya bu x bana neden çiçek almıyor şu an ilişki yeni diye sesimi çıkarmıyorum ama 2 ay sonra olay yaparım haberin olsun.
Ben de diyorum ki X böyle biri. Romantik değil, çiçek almaz. Kimseyi değiştirmeye çalışma üzülüyorsun bak sonra.
Ama o sadece altını çizdiğim yeri atmış. Bunun gibi olaylar işte. İçim gönlüm her yerim rahat. Bu arada ayırmak istesem ben de konuşmaları atarım ve uğraşmama gerek kalmaz. Kısasa kısas yapsam zararlı o çıkar. Ama istemiytorum çok mutlu olsunlar benden uzak olsunlar yeterli.
Konudan bağımsız yorumlara saygılı cevaplar veren biri oldugunuz için teşekkür ederim kendim adına 💐

Ama eğer dediğiniz gibi x yakın arkadaşınızsa böyle sinsi bir kızdan ayrılması için elinizdeki mesajlari gösterip, bana güvenmediğin için artık seninle görüşmeyecegim diyebilirsiniz. Bunu yapmaniza engel nedir?
O kadar umrumda değil ki. Gelip bana benim hakkımöda bunları demişsin diyip hesap sorsaydı söylerdim neyin ne olduğunu. Ama ona inanmak istemiş inansın. Bana ihanet eden ona da edecektir sonuçta.

Müge Anlı'yı bırakmanızı öneririm.
Kızı ayarlayan bendim zaten. Benim derdim x kişisi değil, beni 10 ay aramasa neden aramıyorsun demem. Benim derdim kız arkadaşımın yaptığı.

Ne kadar çirkin bir tabir. Siz 2 arkadaşınızın tanışmasına vesile olmuşsunuz. Onlar birbirlerini tanımak istemiş.

Şu mesaj normal mi sizce ? Mantıklı birinin ilk sorusu şu olur: " Sen X'in bir sevgililik ilişkisinde nasıl biri olduğunu nereden biliyorsun ? "

Şu mesaj normal mi sizce ? Mantıklı birinin ilk sorusu şu olur: " Sen X'in bir sevgililik ilişkisinde nasıl biri olduğunu nereden biliyorsun ? "
canım adamın yatak performansından bahsetmemiş ki
dışarıdan adamın eski ilişkilerini de gözlem yapan , onu tanıyan, samimiyeti olan herkes bu tarz şeyleri anlayabilir
ayda alemde 1 görüşülen bi adam hakkında şu çıkarımı yapsa evet sen nerden biliyorsun derim ben de
ama günde 2-3 kez telefonda konuşmalı bi samimiyet var konu sahibiyle söz konusu adam arasında

Erkek arkadaşına bunu diyemez şu an en korktuğu şey ilişkinin bozulması :)) O yüzden ben daha iyi bi seçenek oldum.
Evet düşüncem bu yapıda. Benim erkek arkadaşım bi kızla bu kadar samimi olsa benim yapacağım şey erkek arkadaşımı uyarmak olurdu. Çocukça işler yapmak değil.
o zaman sız neden ısrarla baskasının erkek arkadasıyla zırt pırt araşıyosunuz?

o böyle biri, romantik değil öyle çiçek falan almaz demek hakaret değil küfür değil
çocuk nesine bozulmuş bu cümlelerin anlamadım
ne gördüysen onu söylemişsin
gören de sanki bak bu x o.. çocuğunun tekidir haberin olsun demişsin sanacak

Sormaz daha önce çok ilişkisine şahit oldum çünkü :işsiz:
Yahu eski eşinizden boşanalı daha bir sene ya olmuş ya olmamış. Sevgilinizle sanki ne kadar süredir berabersiniz de X’in çok ilişkisine şahit oluyosunuz? 10 yıllık ahbapmış triplerini bırakmanız lazım. Şurda en fazla 7-8 aydır tanıdığınız insan.

Yahu eski eşinizden boşanalı daha bir sene ya olmuş ya olmamış. Sevgilinizle sanki ne kadar süredir berabersiniz de X’in çok ilişkisine şahit oluyosunuz? 10 yıllık ahbapmış triplerini bırakmanız lazım. Şurda en fazla 7-8 aydır tanıdığınız insan.
Ben de konudaki dostluk yıllarca sürüyor sanmıştım🥲konu sahibinin bile ilişkisi yeni miymiş

Ben de konudaki dostluk yıllarca sürüyor sanmıştım🥲konu sahibinin bile ilişkisi yeni miymiş
Evet. Eski konularına bakınca tanıdım üyeyi. Daha geçen sene bu zamanlar boşanmış. Sevgilisiyle sanki yıllardır beraber de X’i de uzun zamandır tanıyomuş da çok ilişkisine şahit oldum diyor. X’in kendisine gösterdiği samimiyeti de aynen böyle abartarak anlattığını düşünüyorum. Yok sevincini, üzüntüsünü ilk benle paylaşır falan konu sahibinin sallamasyonları bence. Şurda 3-5 aydır tanıdığı insan. Kız arkadaşı 2 aydır daha fazla tanımıştır X’i

30 yaşını aşıp da konuşmanızın sır olarak kalabileceğine nasıl inanabildiniz.Kız sevgilisi olmasa bir derece.Bir de sevgilisine söylüyorsunuz.Ben de 20 li yaşlardasınız sandım.

Willy vardı bi tane bana onu çağrıştırdınız. Marjinal görüneceğim diye kocasına yavşayan kadınlara "aaaa ama asla niyeti kötü değil" falan deyip saf ayağına yatıyordu. :))

Kadın erkek illaki arkadaş olabilir. Günde 2-3 kere aranacak bir arkadaşlığın varlığına ben inanmıyorum, ilkel görüneceksem de görüneyim. Siz adamın hayatında senelerdir var olabilirsiniz ama bir sevgili değilsiniz, aynı sabahlara uyanmıyorsunuz beraber, beraber bir şeyler paylaşmış olabilirsiniz ama sevgililik sürecinin getirdiği o samimiyetiniz yok, sürekli "ama x böyledir alış" demeniz rahatsız edici. Seviyor diyorsunuz belki X gerçekten sevdiği kadınlara öyle değildir, en çok ben tanıyorum en çok ben bileceğim tavrınız gözümü seğirtti.

İyi olmuş herkesin birbirinin gerçek yüzünü görmesi. Herkes bunu bilerek yoluna devam eder.

Her şeyi çözüyorsunuz da X'i sevgilimden daha önce tanıdığım ihtimalini niye düşünmediniz ?

X