Dostluk Bileziği Nasıl Yapılır?

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.186
594
Süper ve Kolay Dostluk Bileziği Nasıl Yapılır?

Dostluk bilezik sizin kol partiye davet etmek istediğiniz bir numara misafir bulunmaktadır. Her yaştan çocuklar tarafından sevilen bir zanaat kez bu parlak renkli kolluklar oldukça dönüş yaptık. Onları örgü onları yığını, onları süslemek, ya da arkadaşlarınızla ticaret, bu dokuma güzellikleri her yerde vardır. Bu derste, bir V desen basit bir altı renkli dostluk bilezik yapacak.

Malzemeleri

• (Aynı zamanda ipi olarak da bilinen Darice nakış ipliği)
  • Makas
  • Plastik bobinler
  • Saklama kutusu (isteğe bağlı)
Adım 1: Preparasyon

Kullanmak istediğiniz iplik renkleri seçin. Nakış ipliği veya diş ipi sıkıca sarılmış gelecektir. Konuyu gevşeyin ve ileride kullanmak üzere plastik veya karton bobin etrafında düzgünce sarın. Bölmeleri olan bir plastik kutu içinde bobinlerinin saklayın.

Adım 2: Konu Uzunlukları Cut
Bobin sarılı konu. Iplik çift edebilmek için yeterince uzun iplik kesin. Her dizin için iyi bir uzunluk 284cm (112 inç) olacaktır. Ilk olarak aynı uzunlukta iplik, her renk kesin.

Süper ve Kolay Dostluk Bileziği Nasıl Yapılır ?

Adım 3: ikiye katlayın
Onlar iki katına böylece yarısında dişin tüm renkleri katlayın. Altı renkleri kullanarak olduğundan, artık 12 ipliklerini olmalıdır.

Adım 4: Tüm Tellerinin Knot
Aşağı iplik üstten tüm ipliklerini, 8 cm (üç etrafında inç) ile bir düğüm yapın. Eğer dikiş oluşturmak olarak kaymasını iplik tutmak için, depolama kutusunun kapağının içine düğüm kapatabilirsiniz. Ayrıca kaset, ya da başka bir nesne ağırlıklı kullanabilirsiniz.

Adım 5: Sizin Renkler Organize
İstediğiniz sırayla tüm renkleri düzenleyin. Sonunda dikiş ile “V” desen yapacak.Soldaki altı renk ve sağda aynı altı renk, yarım iplik bölün. Sol tarafta her renk ipliği biri ve sağ tarafında aynı olması gerekir.

Dış parçacığı için aynı renk ile başlayın – örneğin, benim ilk renkli turuncu. Sonra her iki tarafta ikinci iş parçacığı için aynı renk kullanarak inin. Örneğin benim ikinci iç rengi kırmızıdır. Tüm renkler için bunu yapın.

Adım 6: İlk Konu Knot
Sol tarafta başlayarak (kırmızı bizim durumumuzda), (bizim durumumuzda, turuncu) İlk iplik almak ve ikinci iş parçacığı ile düğüm. Bunu yapmak için, turuncu ve kırmızı parçacığı ile bir numara “4” şekil oluşturmak. Turuncu iplik kırmızı iplik üzerine, bir “L”şeklinde bükülmüş olacaktır. Kırmızı iplik, düz kalır.

İlk düğüm oluşturmak için “4” merkezi aracılığıyla turuncu iplik kuyruk çekin.

Şimdi aynı iki parçacığı kullanarak, ikinci bir düğüm yapın. Eğer turuncu bir dikiş almak böylece turuncu iplik, üstünde her zaman olduğundan emin olun.

Eğer ilk tarafı bitene kadar Şimdi, diğer renkler her turuncu iplik düğüm. Bir dikiş iki knot yapılır unutmayın. Şu an “V” desen sol tarafını bitirdim.

Adım 7: Sağ Taraf Knot
Sağ tarafta, aynı adımları uygulayın, ancak sağdan sola, dış turuncu iplik ile başlayan,iplik düğüm olacaktır. Önce ikinci kırmızı iplikle, dış turuncu iplik geçecek.Bu sefer geriye doğru “4” yapacak. Turuncu iplik kırmızı iplik üzerinde geriye “L” şeklinde bükülmüş edilecektir. İlk düğüm oluşturmak için altına ve “4” merkezi aracılığıyla turuncu iplik kuyruk çekin. Şimdi bu renkleri ile ikinci düğüm yapın. Sen iki kez stiches oluşturmak için her zaman knotting, renk geri kalanı ile portakal iplik düğüm olacaktır.

Adım 8: İlk “V” Desen tamamlayın
Sağ tarafı ile bittiğinde, portakal parçacıkları hem merkezde karşılamak gerekir. Siz desen ilk “V” görmelisiniz ve neredeyse tamamlandı. Şimdi birlikte iki turuncu konuları düğümleme, daha önce yaptığımız gibi, iki knot yapmak. Bu desenin ilk “V” “nokta” yapacak.

Adım 9: İkinci “V” Create
Zaten tek “V” oluşturduk. Şimdi ikinci bir “V” başlayacak. (Bizim durumumuzda, kırmızı) iplik sonraki dış renk kullanarak, yukarıdaki aynı adımları uygulayın. İlk olarak, soldaki tüm renkleri kırmızı iplik düğüm ve sağ tarafta dış kırmızı iplikle aynı şeyi. Şimdi birlikte iki kırmızı konuları düğüm ve ikinci “V” vardır.

Adım 10: “V” Desenler yapma devam et
Her renk “V” desen yapma, bu işleme devam edin. Bilezik uzunluğu sürece istediğiniz gibi sonra, birlikte konuları örgü. Bunu yapmak için, üç gruba senin parçacığı kalanını ayırın.

Adım 11: bilezik tamamlanması
Ben on iki konuları var, ben her bir grupta dört ipliklerle, üç gruba bölerek ediyorum.Sen sol grup, orta grup ve sağ grubuna sahip olmalıdır.

Merkez grup üzerinde sağ grup çapraz. Sağ grup şimdi merkez grubu taşındı.Merkez grubunun üzerinde sol grup çapraz. Merkez grup üzerinden dış grupların her geçen, dönüşümlü devam edin.

Bu örgü oluşturur. Yaklaşık 5 cm (yaklaşık iki inç) için örgü ve sonra birlikte konuları düğüm olmalıdır. Sen düğüm altındaki aşırı Konuları Döşeme gerekir. Eğer iş parçacığı çözülmeye istemiyorum, çok kısa Konuları kesmek için değil emin olun.

Şimdi, sen bilezik başlatmak için orijinal düğüm oluşturduğunuz bilezik üstüne taşıyın.

Parmaklarınızın veya bir iğne ile, orijinal düğüm kaldırın.

Merkezinde orijinal döngü kesin.

Şimdi sen alt ile yaptığı gibi, bilezik üstündeki örgü (iki inç civarında) senin 5cmoluşturabilirsiniz. Sonuna düğüm ve aşırı iplikçikleri kesti.

Size son düğümü oluşturmak için birlikte bilezik uçlarında, hem örgülü ipliklerini kravat olabilir. Bu bileğinizin etrafında bilezik güvenli olacaktır. Şimdi tamamlanmış demektir.

• Beğen
Reactions: gve
X