Döviz ya da Altın Geç mi Kaldım?

Bana alım için güzel fırsat doğmuş olabilir sanırım Sabaha tabi inşallah bakalım

Ya dövize yatırın yada uzun vadede altın yapın fikrimce ..

Benimde 20 gr bileziğim vardı biz ağustosta gramı 460 dan almıştık, 1 ay kadar once 10 gramını bozdurdum 610 dan ihtiyaç durumuydu. En son geçenlerde baya yukselmişti 10 gram kaldı ve 8 bin küsür ediyordu bozdurmadığıma baya pişman oldum eşim şimdi tekrar alırdık, bidaha o kadar yükselmez diyor. Sizce daha düşer mi bozdursam mı diyorum ama şuan ihtiyac vs yok öyle duruyor durmaya devam mı etmeli

Bunu kimse bilemez ki, ben de geçen 840tan sanırım 20 gram altın aldım, 17den 500 dolar aldım. Ülkemizde istikrar olmadığı için her an her şey olabiliyor.
Ve önemli açıklamaları (mesela faiz kararimizdan donmeyecegiz dedikleri günün arkası faiz kararında değişiklik yapmalari) gün kapanmisken yapiyorlar . Haliyle ya insanlar deli gibi makas parası ödeyip can havliyle bozduruyor, ya da sabahı bekliyor zarar ediyor .
Böyle önemli açıklamaları keşke normal saatlerde yapsalar da zaten mağdur olan insanları daha da mağdur etmeseler

Benim param 27'sinde elime geçecek. O günkü kura göre dolar ve altına bölüştüreceğim. Şimdi de aklıma takılan bankadan mı alsam fiziki olarak alıp evde mi saklasam. Gerçi evde saklamam çok zor ama bilemiyorum.

Dolar ve altın dip görmüş müdür kızlar sizce ?? Alım zamanımıdır acaba ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…