Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

yok yok evlen sen yine :) hep de kötülemeyeyim evliliği :)) anladm canım ama kilon asla fazla değil.destekle yanındaym her zaman

yok yok evlen sen yine :) hep de kötülemeyeyim evliliği :)) anladm canım ama kilon asla fazla değil.destekle yanındaym her zaman

adayım yokki cnm aklımı başımdan alan olsa evlenebilirim:)) kilo olarak fazla değilde biraz basenler geniş spor yapmaya başladım birazda yediklerime dikkat edersem daha kolay yağ yakarım die canım diyet:)

adayım yokki cnm aklımı başımdan alan olsa evlenebilirim:)) kilo olarak fazla değilde biraz basenler geniş spor yapmaya başladım birazda yediklerime dikkat edersem daha kolay yağ yakarım die canım diyet:)

inşallah aklını başında alan biri çıkar karşına.haklısın sporla desteklenince daha iyi oluyor.evdemisin gün içinde yoksa okul & iş hangisi?

inşallah aklını başında alan biri çıkar karşına.haklısın sporla desteklenince daha iyi oluyor.evdemisin gün içinde yoksa okul & iş hangisi?

inşallah canım kısmet. Çalışıyorum cnm akşam iş çıkışları yürümeye çalışıyorum yürüyemezsem de kendimcee spor yapmaya çalışıyorum evde

saol canım boyum 1.63 kilom 59 25 yaşındayım dün başladım bugün devam ediyorum:) hedefim 55 oyüzden vercem inşaalah dün akşam birbuçuk saat yürüdüm eve geldim 300 kere ip atladım

ayy supersın :) bu arada aynı yastaymısız :) benım boyda 1.76 kılo 68 -67 arası degısıyo :/ hedef once 60 sonra 57 ıns :/ du bakalım senı takıp edıyım ben olumlu sonuc olursa hemmen bende baslıyorum :)

ayy supersın :) bu arada aynı yastaymısız :) benım boyda 1.76 kılo 68 -67 arası degısıyo :/ hedef once 60 sonra 57 ıns :/ du bakalım senı takıp edıyım ben olumlu sonuc olursa hemmen bende baslıyorum :)

tmm canım sen kal takipte bugün 3.gün ben yazarım sonucu hafta sonunda senin içn:) bende 62 kiloydum yediklerime dikkat ve biraz sporla 59 a düştüm 62 kiloyken hedef 58 di şimdi 55:)

canım bugün 5,ci gün sabahı biraz kaçamaklar yaptım ama haftada 3,5 kilo imkanı yok ben yarım kilo verdim anca oyüzden yapmıyorum kendim dikkat etsem daha iyi veriyodum :)

hmm anladım canım tuh yahu :/ sanırım bu vb dıyetler ancak 20 30 kg fazlası olanlara fln yarıyo :/

bızım gıbı uzun surelı dıyette olanlara yaramıyo anlasılan :/
denemıs olduk :)
hem yarım kg yarım kg dur

bencede çok kilo fazlası olanlar için anlamış oldum:)

Ben de şu an 57 kilodan 50 kiloya düşmeye çalışıyorum. Boyum 1.70, umarım başarılı olurum kızlar :)

selam arkadaslar bende 73 kıloyum bıkac ay once 68dım ama aksam yemeklerı sayesınde kılo aldım sımdı vermeye calısıyorum. hedefım 65 boyum 172 ınsallah basarılı olurum benıde aranıza kabul edın :))

Bugün başlamış bulunuyorum bu diyete :) sabah işe gelir gelmez hemen yan tarafımzda bulunan spor salonunda tartıldım ve 70kilo çıktım 28 eylülde nişanım var bakalım neler olucak. umarım yapan herkez olumlu sonuçlarr alırr

kızlar bizde bu gün annemle bu diyete başladık ben 76-77 kiloyum boyum 170-172 (her ölçtüğümde farklı çıkıyor) hedefim 50-55 kilo olmak hergün buraya annemle ne yediğimizi ve kaç kilo verdiğimi yazarım

denedim ve sonuç alamadım gerçekten boşuna ümitlendim o kadar. hurma diyetine geçtim arkadaşım ve babası haftada 5 kilo vermiş 21 günde 10 kilo. bakalım irademe sahip çıkabilecek miyim bende :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…